Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Akrep Burcu ile Başak Burcu Uyumluluğu.

Akrep ve Başak

Akrep ve Başak İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Akrep burcunun uğruna savaşmak isteyeceği bir şey varsa, o Başak'ın iffetidir. Bu, cinsel aktivite alanında çok ilginç bir çift - biri cinselliğini saklıyor, diğeri ise seks gibi davranıyor. Akrep Başak için çok kaba olabilir, bu da onları rahatsız hissetmesine ve hatta bir şekilde ihlal edilmesine neden olsa da, bu iki burcun temsilcileri arasındaki çoğu ilişkide, bu teması mümkün kılmak için Başak'ın yaklaşımında yeterli rasyonellik vardır.


Çoğu zaman anlayamadığımız şey, Akrep'in bir Su burcu olduğu ve dolayısıyla - çok duygusal olduğu gerçeğidir. Başak, bir hayatı paylaşmak için duygusal birini arar ve eğer bu Akrep duygusunu cinsel ilişkileri yoluyla paylaşırlarsa, ikisi de aralarında son derece tatmin edici bir seks hayatı yaşarlar. Başak ve Akrep için cinsel karşılaşmalarında yeterli güvenlik ve duygu yaratmanın en iyi zamanı, birbirlerinin ilk duygusal deneyimleri oldukları durumdur. Yüzeyin altındaki duyguların gücü ile birbirlerini şaşırtırlarsa, her ikisinin de taşıyor gibi görünmesi, birbirlerinden ayrılmakta zorlanırlar.


Bu partnerlerin en büyük problemi Venüs ile olan ilişkileridir ve bu, her iki partnerin de gerçekten tatmin olmadığı sevgisiz seks eylemlerine yol açabilir. Sevgiyi göstermeleri ve yeterince şefkatli olmaları, yeterince eğlenmeleri gerekir, yoksa daha çok sevdikleri birine geçmeleri gerekebilir.


%65

Akrep ve Başak İlişkisinde Güven Uyumu

Güven, bu işaretlerin her ikisi için de çok zorlu bir konudur ve bu, sonunda birbirleriyle konuşabilecekleri bir şeydir. Burada güçlü bir anlayış vardır, çünkü biri ihanetten çok korkarken, diğeri ondan nefret eder ve herhangi bir sahtekârlık belirtisi görülür görülmez intikam alır. Bağlantılarıyla ilgili en iyi şey, birbirlerini sessizce anlama yetenekleridir, asla birbirlerini hayal kırıklığına uğratmak istemezler.

%90

Akrep ve Başak İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Başak, iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen konuşkan bir burçtur, ancak Merkür'ün tahmin edebileceğimizden çok daha sessiz ve entelektüel bir tarafını yansıtır. Akrep, bir nehrin akışının derin bir sessizliğini temsil eder ve her ikisi de birlikte sessizliğin derinliklerine atlamak için güçlü bir dürtüye sahip olacaklardır. Entelektüel teması uyarıcıdır, genellikle cinsel yaşamlarını ve gerçekten derin duygularını güçlü bir şekilde etkiler. Sanki onları birbirleri için mükemmel kılan bu sözlü olmayan iletişim yeteneği olmadan bir ilişki kuramazlarmış gibi.


Bu işaretlerin her ikisi de sonuna kadar gitmeye hazır - entelektüel derinliklerinde Başak ve hayattaki her şeyde yanında Akrep vardır. Bu, her ikisine de her türlü cevabı birlikte aramaya, birbirlerinin ruh halini analiz etmeye ve dünya ya da birbirleriyle olan sorunlarının kaynağını belirleme konusunda ilham verecektir. Özenle seçilmiş sözcükler sayesinde, birbirlerinin zor ve hatta yıkıcı deneyimlerden iyileşmesine veya yenilenmesine yardımcı olabilirler. Bu iki burcun da ihtiyaç anında birbirine sahip olması iyi bir şeydir.


%99

Akrep ve Başak İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Başak'ın son derece rasyonel yaklaşımının ardında saklı duygulara ulaşabilen biri varsa o da Akreptir. Bu yeteneğin her ikisinde de gizlendiğini ve her iki yönde de olduğunu söyleyebiliriz. Buradaki sorun, birbirlerine kusurlarını hatırlatmalarıdır. Akrep, Ay'ın düştüğünün ve aynı zamanda Venüs'ün zararının işaretidir. Sanki Akrep bir kara delikmiş gibi tüm duygular burada kaybolur. Başak partneri zaten hassastır ve aşık olduğunda, Akrep partnerini tatmin etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Bu, hiçbir minnettarlık duymadan bir kara deliğe yatırım yapmak gibi gelebilir.


Yine de, Akrep'in ihtiyaçlarını Başak'tan daha iyi algılayabilecek başka bir işarettir ve Başak'taki duyguları Akrep'ten daha iyi çıkarabilecek başka hiçbir işaret yoktur. Aralarındaki duygusal ilişki gerçekten karanlık ve zor olabilir, ama aynı zamanda inanılmaz derecede güçlü ve samimi olabilir. 


%75

Akrep ve Başak İlişkisinde Değerler

Bu ortakların ikisi de derinliğe, en önemlisi entelektüelliğe değer verecektir. Dünyada, zihinleri için çok yoğun ve zorlayıcı konuşmalar kadar heyecan verici hiçbir şey yoktur. Çöpü atma noktasına geldiklerinde büyük bir problemle karşılaşsalar da, çoğu zaman en çok değer verdikleri şeyler üzerinde anlaşacaklardır. Akrep normalde bir şeyler biriktirmese ve onları atmayı sevse de, bir Başak için bu durum oldukça iğrenç olabilir. 

%70

Akrep ve Başak İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Aynı nedenle değerleri farklı olabilir, günlük rutinleri de farklı olabilir. Başak temizleyecektir, bu bir gerçektir, çünkü temiz bir ev net bir zihin yaratır ve Akrep, kişisel eşyaları sorgulanmadıkça uyum sağlamakta pek sorun yaşamaz. Ancak, ziyaret etmek istedikleri yerleri veya gitmek istedikleri kulüpleri seçtiklerinde seçimleri büyük ölçüde farklılık gösterecektir. İlişkiyi sürdürmek için taviz vermek onlar için zor değil, ancak her iki taraf için de oldukça karanlık ve zorlu olabilir. Bazı mekanlarda düzenli olarak isteyerek takılmaya başlamazlarsa, aslında onları hem ilgilerini çekecek hem de mutlu edecek seçenekler tükenebilir.


%55

Akrep ve Başak Burcunun Uyum Özeti

Başak burcunun bu değişken doğası, ilişkilerini çok uzun süre heyecanlı tutacak olan Akrep partnerinin sabit niteliği ile çözülecektir. Genel olarak, Venüs söz konusu olduğunda bu ortakların paylaştığı bir sorun vardır ve ilişkileri genellikle bu sorunların bir yansımasıdır. Bu, her türden duygusal şantaja, birbirlerinin hayatlarını kontrol etme eğilimlerine ve her ikisini de suçlu ya da sadece üzgün hissettiren sürekli eleştiriye yol açabilir. Yapabilecekleri en iyi şey, bu ilişkide birbirlerine ne kadar değer vereceklerine ve birbirlerine ne kadar minnettar olacaklarına karar vermektir. Güçlü bir minnettarlık duygusu geliştirirlerse, ilişkileri son derece derin, heyecan verici olabilir ve her iki taraf tarafından gerçekten takdir edilebilir.


%76

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Akrep Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Akrep Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Akrep Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Akrep Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Akrep Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.