Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Akrep Burcu ile Boğa Burcu Uyumluluğu.

Akrep ve Boğa

Akrep ve Boğa İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Tüm karşıt burçlarda olduğu gibi, Boğa ve Akrep burçlarının cinsel doğası nedeniyle birbirlerine delice çekilebilir. Boğa burcu öncelikle duygusallığı temsil eder ve fiziksel zevki yöneten bir işarettir. İlişkileri, zodyaktaki hiçbir çiftin sahip olma ayrıcalığına sahip olmadığı en derin duyguların ve cinselliğin bir bağlantısıdır.


Her türlü cinsel hayal kırıklığı, cinsel yaşamlarına oldukça karanlık bir yaklaşıma yol açabilir. Akrep burcu sevilen birinin kollarında çıplak ve ter içinde ölmek için depresif bir ihtiyaç duyarken, Boğa'nın da bu kadar sevilme ihtiyacı vardır. Hatta kulağa romantik gelebilir, ancak tüm çözülmemiş duygusal sorunları cinsel karşılaşmalarına bir yük olarak taşır. Bu seks hayatlarının kötü olacağı anlamına gelmez. Aksine, ikisi de onu harika bulacaklar çünkü onu iyi ya da kötü her türlü duyguyla dolduracaklar. Sonunda, geriye kalan tek şey duygu olacak ve seks, kişisel tatmin için bir araçtan ziyade bağlantı kurmanın bir yolu olacak. Bu bir saplantı ve hatta bir bağımlılık haline gelebilir, ancak bu kadar derin bir yakınlık fırsatından kim vazgeçebilir?


Sabit kalitenin işaretleri olarak, tıkladıklarında onları ayırmak imkansızdır ve Akrep'in olası intikamını düşündüğünüzde kimse bunu yapmak istemez. Bir Dünya ve Su burcu olarak fiziksel ve duygusal alemlerde iken Venüs ve Mars cinsel gezegenler arasındaki temel teması temsil ederler. Akrep yeterince hassas ve Boğa denenmeye hazır olduğu sürece, son derece samimi bir ilişkinin ve çok zengin bir cinsel yaşamın işaretidirler.


%95

Akrep ve Boğa İlişkisinde Güven Uyumu

Akrep, kendisinden başka birine koşulsuz olarak nadiren güvenir ve Boğa ile bir ilişki içinde güvenlik duygusu inşa etmeleri gerekir. Akrep'in güvensiz olduğunu tam olarak söyleyemeyiz, ancak derin duygusal yapıları, onları incinmemek için herkesin dikkatle sorgulamasına neden olur.


Boğa ve Akrep arasındaki ilişkide iki olasılık arasında ince bir çizgi vardır. İlk olasılık, Boğa burcunun ortağının gerçekten kapalı, ulaşılamaz ve çok sessiz olması olabilir. Bu, Akrep'in şüpheli doğasını uyandırabilir ve takıntılı sorgulamaları, karşılıklı güvenlerine ilk başta sahip olmadıklarından daha fazla zarar verir. İkinci seçenek, Boğa burcunun, Akrep'in duyması gerekenleri paylaşacak kadar açık olması olacaktır.


Bu hassas dengeyi bulmayı başarırlarsa bir problem yaşamazlar. Boğa gittikçe daha yakınlaştıkça, Akrep'in bilmek istediği her şeyi paylaşacak kadar güvende hissedecek ve Akrep, istikrarlı ve değişmeyen Boğa'nın onları hayal kırıklığına uğratmayacağını anlayacaktır.


%80

Akrep ve Boğa İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Tüm karşıt işaretler gibi, tamamen farklı görünüyorlar ve ortak hiçbir şeyleri yokmuş gibi görünüyorlar. Yine de, karşıt işaretlerin birbirini mükemmel bir şekilde tamamladığını ve iletişimlerinin heyecan verici, zorlayıcı ve her ikisi de yeterince kendinden eminlerse keyif alacakları bir şey olması gerektiğini akılda tutmalıyız.


Akrep, Boğa'nın umursamadığı her şeyi derinlemesine ele alırken, Boğa'nın yumuşak ve canlı doğasının ardında, ne kadar karanlık olursa olsun, doğal olan her şeyin derin bir anlayışının olduğunu görünce çok şaşırabilirler. Buna karşılık, Akrep Boğa'ya yaşamın değerini kendi bakış açılarından gösterecek. Boğa, Akrep'in bir ölüm ve yıkım işareti olarak yaşamın derinliğini ve duyguyu zodyaktaki diğer burçlardan daha iyi anlayabildiğini inanılmaz bulacaktır.


%75

Akrep ve Boğa İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Bu duygusal bağ gerçekten hak edilecek bir şeydir. Bu ikisi sadece Ay’ın Boğa’da yükselen ve Akrep’e düşen özel haysiyetlerinin eksenini temsil etmekle kalmaz, aynı zamanda bir yanda hükümdar olarak Venüs’e, diğer yanda ise yoğun Su elementine sahiptir. Aşık olduklarında, sonsuz sevginin bir imgesi olurlar. Antik Yunanistan'daki yeraltı tanrısı Had ve asla ölmeyecek ölümsüz aşk fikri olan Persephone'nin daha iyi bir kişileştirilmesi yoktur.


%99

Akrep ve Boğa İlişkisinde Değerler

Hayata ve sevgiye başka hiçbir işaretin anlayamayacağı şekilde değer verirler. İnanç sistemlerinin derinliği Dünya gezegeninin çekirdeğine kadar gider ve ilişkilerine aynı sayfada başlarlarsa, onları yıllarca bağlayan şey bu olabilir. Maddi ve duygusal değerler söz konusu olduğunda bakış açıları farklılık gösterse de, özleri aynıdır ve diğer her şey ayarlanabilir.


%99

Akrep ve Boğa İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Akrep bir değişim belirtisi olsa da bu, günlük rutinlerinde çok yavaş olmadıkları anlamına gelmez. Sabit bir burç olarak Boğa kadar statik ve hareketsizdirler. Akrep için çok fazla enerji vardır, nükleer enerji onların burcunda yer alır, ancak günlük yaşam söz konusu olduğunda, kalıpları tekrar etme ve çoğunlukla diğer insanların "normal" bulduğu şeylerle harmanlanma eğilimindedirler. Bununla birlikte, zaman zaman yeni, heyecan verici ve nefes kesici deneyimlere ihtiyaç duyarlar, ancak Boğa burcu partnerleri ilgilenmiyorsa, onları tek başlarına yaşayabilirler.


Olası tüm aktivitelerden, çoğunlukla cinsel olanları ve tüm fiziksel zevk deneyimlerini paylaşacaklar. İkisi de cinsel arzularının ne kadar ileri gidebileceğini keşfetmekten keyif alacaklar ve bu onları çoğu zaman meşgul edecek.


%85

Akrep ve Boğa Burcunun Uyum Özeti

Boğa ve Akrep, her biri kendi yolunda en derin fiziksel zevkin işaretleridir. Bir araya geldiklerinde platonik ve yaratıcı ilişkileri anlayamadıkları için bu, ilişkilerinin odak noktası olmalıdır. Romantizmin bütün amacı fiziksel olmak olduğunda, platonik bir romantizm deneyimi diye bir şey yoktur. Cinsel yaşamlarını, başka hiçbir eşin ihtiyaçlarını karşılayamayacağı bir noktaya getirmeleri çok olasıdır.


Bu, çıkış yolu olmayan sahiplenici bir ilişkiye yol açabilir, ancak yapabilecek olsalar bile muhtemelen çıkmak istemezler. Tüm deneyim, Boğa burcu partneri için çok karanlık olabilir, özellikle de onların pratik algısı Akrep'in karakteri tarafından sorgulanırsa. Hem bağımsız hem de bir başkasıyla kaynaşmaya hazır olmaları durumunda, hepimizin arzuladığı cinsel ve duygusal arasındaki mükemmel bağlantı olabilirler.


%89

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Akrep Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Akrep Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Akrep Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Akrep Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Akrep Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.