Soru sor
Akrep Burcu | 23 Ekim 2020 - 21 Kasım 2020

Akrep Burcu Kadını

23 Ekim - 21 Kasım

Astroloji - Akrep Burcu Kadını Hakkında Bilgiler

Akrep Kadını Aşk Hayatı

Bu, niyetleri ve içsel durumları sıklıkla yanlış anlaşılan bir kadındır. İnsanların sıklıkla yargıladığı ve kaçtığı, reddedilmiş duyguların talihsiz işaretine aittir. Aşık olduğunda, şimdiye kadar bilinen en derin duygu havuzuna atlar. Tüm Su burçları arasında, kadın duygularının derinliğini temsil eden, cinsel, koruyucu ve Dünyanın çekirdeğini oluşturan kişidir. Yanıltıcı olamayacak eylemler yoluyla sevgisini gösterecek ve dahil olmak istemeyen bir Akrep kadının alay ettiğini asla görmeyeceksiniz. Niyeti nettir. 


Akrep Kadını Cinselliği

Bu kadından herkes cinselliği öğrenebilir. Önceki ilişkilerinde çok kötü yaralanmamışsa, duygularını cinsellikle mükemmel bir denge içinde birleştirecektir. Cinselliği onu tanımlayan bir şey ve kalbi gitmeye hazır olduğu kadar derine inmesi gerekir. Burada kolay veya hafif hiçbir şey yoktur ve cinsel deneyimlerinin tutkulu ve spontane olması gerekir, ancak yine de düşünceli, ilginç ve yine de rutininin tatmin edici vericisinin, önemli bir parçasıdır. Bu, herhangi bir partner için gerçek bir meydan okuma gibi görünse de birisinin onu sevmesi ve arzularına saygı duyması gerekir, çünkü ihtiyacı olan her şeyi yaratmak için inisiyatif sahibi olmakta hiçbir sorunu yoktur.


İlişkilerde Akrep Kadını

İlişkileri her zaman aşırıya kaçar, en azından zihninde ve kalbinde. Nasıl hissettiğini saklaması iyi öğretilse bile, sahip olduğu her duyguyu biriktirecek ve açıklanamayan nedenlerle ilişkileri sona erdirecektir. Herhangi bir partnerinin asıl amacı, kelimeler olmadan iletişim kurmanın yolunu bulmak olmalıdır. Duyulmak yerine hissedilmesi gerekiyor ve onu dinlemek çoğu zaman bıçaklar kadar keskin kelimelerle ilgili bir sorun olmamalıdır. Sahiplenici olabilir, ancak geri vermeye hazır olmadığı şeyleri asla istemez. Birinin ölünceye kadar size sadık kalmasını istiyorsanız, onun ihtiyaçlarını karşılamalı ve onun size ait olmasını istediğiniz kadar ona ait olduğunuzu göstermelisiniz.


Akrep Kadını Güvenilir mi?

Evet, incinmediği sürece. Duyguları incindiğinde, nasıl davranacağını gerçekten bilemez ve karmik adalet duygusu elde edilene kadar kalbinin içinde affetmeyi bulmakta güçlük çeker. Bu, onu herkesin kolayca özdeşleşebileceği o kinci eski haline getirebilir, ancak bu bir kural değildir. Evrenin her zaman herhangi bir işle ilgilendiğini ve incindiğinde bile, çok sayıda Akrep kadını, dürüstlüklerini veya kelime dağarcığını lekelemek niyetinde olmadan kendilerine sadık kalacağını anlar.


Akrep Kadını İle Flört

Bir Akrep kadınıyla çıkmak tam bir hız treni olabilir. Heyecan, değişiklik ister. Yeni şeyler öğrenmek, denemek ve çok fazla fiziksel karşılaşma ve cinsel gerilim yaşamak ister. En büyük hayali, kendisine doğru davranacak birini bulmaktır ve tüm çiftlerin ziyaret ettiği restoranlara gitmekten ya da biraz romantizm için sinemaya gitmekten hoşlanmasa da, her zaman nehir kenarında yürüyüşe çıkma havasında olacaktır. veya şehir dışında uzun bir tatil. İhtiyaç duyduğu şey verildiğinde, partnerini her yerde takip edecektir.


Akrep Kadınını Anlamak

Pluto ve Mars tarafından yönetilen tipik bir kadın değil, daha çok kadın inisiyatifi, pratikliği ve gücü tanrıçası gibi. Vücudu onun tapınağıdır ve hayatındaki her şeyden çok fiziksel aşkı hissetmek ister. Bununla birlikte, doğduğu kişiliği kabul etmesi onun için kolay değildir ve Güneş'in sevdiği şeylere odaklanmayan bu uykulu enerji kütlesi olmasına izin verir. Kariyerinin belirlenmesi gerekiyor ve hayattan ne istediğini gerçekten anlaması gerekiyor. Bunu yapmazsa, hayal kırıklığı ve kimsenin beklentilerine veya ihtiyaçlarına uymadığı hissi, onunla başa çıkmayı biraz zorlaştırabilir.


Akrep Kadının Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Derin, zeki ve güçlü sınırları var. Sevdiği zaman tüm kalbiyle sever ve bu gerçek duygu için ölmeye hazırdır. Bu, onu son derece hassas, ihanetten korkar ve çoğu zaman incinir ve kızdırır.

Akrep Kadınınız İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Zodyakın diğer tüm burçlarında Güneş'le doğan tüm kadınlar arasında Akrep kadını, hediye söz konusu olduğunda muhtemelen en zor olanıdır. Sürprizleri sever ve her iyiliğe ve ona yöneltilen bir düşünceye değer verir. Bununla birlikte, doğum günü veya yıl dönümü gibi zorlu bir durum ortaya çıktığında, Akrep kadınının partnerlerinin çoğu, onu tatmin edecek hiçbir şey satın alınamayacağı için çaresizliğe kapılır

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Akrep Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Akrep Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Akrep Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Akrep Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Akrep Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.