Soru sor
Akrep Burcu | 23 Ekim 2020 - 21 Kasım 2020

Akrep Burcu Erkeği Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

23 Ekim - 21 Kasım

Astroloji - Zodyak

Akrep erkeğinin ilgisini nasıl çekeceğinizi öğrenmek kolay değildir. Akrep erkekleri kendine güvenen, yoğun düşünceli, cinsel açıdan aktif ve çok rekabetçidir. Olumsuz Akrep özelliklerinden bazıları, son derece takıntılı, kompülsif ve kıskanç insanlar olmalarıdır. Akrep adamını baştan çıkarmak için, etrafınızda bir gizem havası tuttuğunuzdan emin olmalısınız. Oyunlar, Akrep astrolojisi burcunda doğan erkeklere hitap eden bir şeydir, bu da onların ilgisini çekmek için çalışmanız gerektiği anlamına gelir.


Bir Akrep erkeğinin olayı, her şeye meydan okuma ve bir şeyi yakalamakla ilgilidir, bu yüzden bunu kolaylaştırmayın ve elde edilmesi zor oynayın. Bu işarete karşı dürüst ve sevecen olmak da çok önemlidir. Kendine güvenen ve çapkın kadınları cezbeder. Ancak, onu baştan çıkarmanıza izin vereceği noktaya getirmek için fiziksel çekicilikten daha fazlası olmalıdır. Aynı zamanda duygusal bir çekiciliğe de ihtiyacı vardır, çünkü Akrep burcunun en önemli özelliklerinden biri, zodyakın en yoğun duygu burcu olması gerçeğidir. Fiziksel sınırlamaların ötesine geçen bir cinsel deneyimi ister, bu yüzden onu baştan çıkarmak istiyorsanız, sadece ruhunuzu çıplak bırakın. Akrep erkeğini asla kontrol etmeye çalışmayın, çünkü hiçbir zaman baskıcı bir şekilde kontrol altında olmayı sevmez.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Akrep Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Akrep Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Akrep Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Akrep Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Akrep Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.