Soru sor
Aslan Burcu | 23 Temmuz 2020 - 22 Ağustos 2020

Aslan Burcu Erkeği

23 Temmuz - 22 Ağustos

Astroloji - Aslan Burcu Erkeği Hakkında Bilgiler

Aslan Erkeği Aşk Hayatı

Bu, inanılmaz derecede sıcak ve sevimli bir şekilde aşık olan bir adamdır. Sadece evcilleştirilmiş, mırıldanan ve birinin kucağına oturmak için yer açan bir aslanı düşünün. Aşk sadece egosunu güçlendirecek ve "avının" kovalamacasından gerçekten zevk alacaktır. Zodyakın sabit burçlarına ait olduğu için, modası geçmiş ilişkileri bırakmakta, yeni bir eş aramak yerine duygu parçalarına tutunmakta güçlük çekebilir. Bu, enerjisinin çoğunu alıp götürebilir ve kalbinin zıplamasına neden olan aynı sıcak ve sevimli hissi hissetmekte her zaman özgür olmalıdır. Sonuçta o kraldır ve gerçek kral en büyük yüreğe sahiptir.

Aslan Erkeği Cinselliği

Aslan, zodyakın en güçlü erkeklerinden biridir, ancak yaratıcı ve ilham verici cinsellik eyleminden hoşlanır. Her gün aynı cinsel ilişkiyi paylaşacak bir partnere ihtiyacı yok, ama deneylere izin verecek ve cinselliğini olabildiğince açık bir şekilde gösterecek kadar güvende olacak birine ihtiyacı vardır. Şaşırtılması, baştan çıkarılması gerekir ve birisinin yeteneklerinden, güçlü yönlerinden bahsetmesini ve partnerinin kendisi kadar iletişimden zevk almasını ister.

İlişkilerde Aslan Erkeği

Kendini bir ilişki içinde bulduğunda, ne kadar cesur, kendinden emin ve güçlü olduğunu göstermek için her şeyi yapacaktır. Bu, güvensizlikten yaptığı bir şey değil, arzusu konusunda baştan çıkarmak için gerekli bulduğu bir şeydir. Gösteriş yapacak, sizi güldürecek ve umut edebileceğiniz en büyük kahraman olacaktır. Beyaz Atlı Prensi bekleyen biri varsa, kendisini kraliyet ailesi gibi hissettiği ve davrandığı için Aslan'da bulunabilir. Ne yazık ki, bu bazen kelimenin tam anlamıyla alınabilir ve kendisi şımarık bir prens, tembel, otoriter ve Evrenin merkezi olduğunu düşünerek hareket edebilir.

Aslan Erkeği Güvenilir mi?

Çoğu durumda Aslan adamına güvenilebilir, sadece seni umursamadığı zamanlar dışında. Sadece sözlerinin sıkıcı sonuçlarıyla uğraşmak istemezse yalan söyleyecektir, asla korkmadan. Ona güvenilmesi gerekip gerekmediğini görmek istiyorsanız, takıntılı olmayın. Bunun yerine, basitçe kendinize sorun - sevildiğinizi hissediyor musunuz?

Aslan Erkeği İle Flört

Masallarda okuduğumuz her prenses Aslan'da Güneş'le bir adamı arar. Bunda garip bir şey yok ve sonuçta o, zodyakın kralı. Onunla çıkmak tıpkı kralla çıkmak gibi olabilir - klas, ışıltılı ve görkemli. Eğer utangaç, şefkatli bir ruhsan, bazen o sadece diğer insanlara değil, kendine iyi görünmek istiyormuş gibi görünen sevgi jestlerinden muhtemelen zevk almayacaksın. Partnerinin dış performansı sırasında samimiyeti inşa etmesi çok önemlidir ve bu oldukça zor olabilir. Yapılacak en iyi şey, her randevuyu onun hakkında sessiz bir sohbetle bitirmektir. Onunla ne kadar çok ilgilenirsen, o seninle o kadar çok ilgilenecek ve bu da gerçek bir paylaşımla sonuçlanacaktır.

Aslan Erkeğini Anlamak

Aslan erkeğini anlamak için, zayıf yönlerini bilmeniz gerekir ve bazen bunlara ulaşmak zordur.Duygusal açıdan zor şeyler hakkında konuşmak istemez ve olumsuz duygular içinde yüzmektense kişisel tatmin havuzunda vakit geçirmeyi tercih eder. Aslan hakkında hatırlanması gereken en önemli şey, görünüşte yüzeysel doğasının hiç yüzeysel olmadığıdır. Aslan'ın derinliği, etrafındaki herkesin mutlu olması için hiçbir ödün verilmesine gerek olmayan bir noktaya ulaşır. Lider ve hükümdar olarak zor bir görevi vardır ve farkında olsa da olmasa da müteakip sorumluluk nedeniyle saygı duyulmalıdır.

Aslan Erkeğin Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Aslan açık yürekli, jestlerinde büyük ve konuşması kolaydır. Saygı ve sıcaklık dolu bir ilişkiden zevk alacağı için birlikte olmak rahattır. Başka hiçbir işaretin sahip olmadığı bir güzel kucaklaması var. Öte yandan, ortağı olmanın imkansız olduğu noktaya kadar otoriter, iddialı ve kendi kendine dahil olabilir.


Aslan Erkeği İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Onun erkeksi fiziğini veya karakterini vurgulayacak bir şey seçin. Büyük omuzlarını veya harika saçlarını göstermek ister. Hediyenizi turuncu, sarı ve kırmızı renklerde sıcak bir şekilde paketleyin. Ona ne kadar saygı duyduğunuzu ve değer verdiğinizi gösteren değerli şeylere bağlı kalın. Ona altın bir saat veya pahalı bir kalem alabilirsiniz. Düşünceli hediyeyi sevecektir.

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Aslan Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Aslan Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Aslan Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Aslan Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Aslan Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Aslan Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Aslan Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.