Soru sor
Aslan Burcu | 23 Temmuz 2020 - 22 Ağustos 2020

Aslan Burcu Kadını

23 Temmuz - 22 Ağustos

Astroloji - Aslan Burcu Kadını Hakkında Bilgiler

Aslan Kadını Aşk Hayatı

Bu kadın aşık olunca, dünyası partnerinin etrafında dönmeye başlar. Genellikle Güneşi Aslan'dadır ve çoğu zaman kendisinden çok sevdiği erkeği temsil eder. İstisnasız her şeyi bu adama, kalbine, Ruhuna ve bedenine verecektir. Sevgisi sıcak ve tutkulu, kişisel özgürlüğü tehlikeye girmediği sürece kavga etmek, barışmak, sevişmek ve uzun süredir birinin kucağında olmak isteyecektir.


Aslan Kadını Cinselliği

Cinsellik söz konusu olduğunda, Aslan kadını burçtaki en özgür kadınlardan biridir. Vücudunu ve hareket etme şeklini sever. Kendini tehdit altında veya güvensiz hissetmesi için hiçbir neden yoktur ve bu bazen belirli sorunların kaynağı olabilmesine rağmen, genellikle partnerleri için oldukça ferahlatıcıdır.


İlişkilerde Aslan Kadını

Onunla birlikte olmak her zaman kolay değildir. Çok fazla bağlılığın ardından her zaman çok fazla beklenti gelir ve son derece kararlı olabilir. Diğer durumlarda, ilgisiz olabilir, kendine ve kariyerine veya hayatındaki diğer insanlara odaklanabilir. Ancak derinden aşık olduğunda, eşi ve ailesi için ruhsal yiyecek sağlayan bu yumuşak, sıcak dişi aslan olacaktır. Ne istediğini bildiği zaman fikrini değiştirmenin bir yolu yoktur. Birinin kurallarına veya ihtiyaçlarına bağlı olamaz ve partnerinin sorumsuz zamanlaması ve herhangi bir saygı eksikliği konusunda nadiren esnek davranır.


Aslan Kadını Güvenilir mi?

Sadece seni sevip sevmediğini biliyorsun. Ona tamamen güvenmek için ihtiyaç duyacağın pek bir şey yok çünkü onun büyük, sıcak, atan kalbi sevdiği birini hayal kırıklığına uğratmaz. Öncelik listesinde yeterince yükseğe çıktığınızda, gerçek gece ve gündüz kadar doğal olacaktır. Tüm Aslan temsilcilerinin, olaylara ışık tutmak ve onları daha net hale getirmek, onları bulanıklaştırmak veya yalanlar ve aldatmacalarla lekelemek için burada olduklarını anlamak önemlidir.


Aslan Kadını İle Flört

Bu, iyi muamele görmek isteyecek bir kadındır. Parlayabilmek, yeni partneri ile kendini dünyaya gösterebilmek ister. Dans etmek ve neşe yaymak, gülümsemek ve sadece mutlu olmak ister. İşyerinde ya da başka herhangi bir yerde onu yorgun ve üzen şeyleri unutması ve yaşam sevincini hissetmesi gerekiyor. Onunla çıkmak zor olabilir çünkü dağları hareket ettirmek için yeterli enerjisi vardır, seçtiği kişiden de aynısını bekler ve partnerinden onların görünüşüne her zaman dikkat etmesini ister.


Aslan Kadınını Anlamak

Sık sık huysuz ve tatminsiz olarak yanlış anlaşılmasının yanı sıra çok yüksek sesli ve açık sözlü olarak sınıflandırılır, sanki gerçekten "fazla açık sözlü" diye bir şey varmış gibi. Bu kadını anlamadaki sorun, onun ateşli doğasından ve ağzını kapalı tutup bir şeyler düşünememesinden kaynaklanıyor.Aslan burcu bize ışık tutmak için oradadır ve bu, bizi o kadar rahat olmayan şeylerle yüzleştirmek anlamına geliyorsa, bu iyi bir şey değil mi? Kendiniz için ayağa kalkmaya ve neyin değiştirilmesi gerekebileceğini size göstermesine izin vermeye istekli değilseniz, bu kadınla hiç bir ilişki içinde olmamalısınız.


Aslan Kadının Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

O harika bir gülümsemeye, iç benlik duygusuna, büyük bir kalbe ve her şeyi gerçekleştirme yeteneğine sahip biridir. İçinin derinliklerinde bir yerde yapılamayacak hiçbir şey olmadığını anlar ve bu, birinin önünde duran sorunları motive edebilir ve çözebilir. Bazen eşinin duygularından habersiz olabilir, sanki etrafındaki her şeyi yakmaya hazırmış gibi hissedder. Yıkıcı olabilir, fikirlerini empoze edebilir ve kendisine ait olmayan kararlar verebilir.

Aslan Kadınınız İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Aslan burcunun iki ana türü vardır. İlki doğal güzelliğe inanır ve bu türü tanıyabilirsiniz çünkü asla oje, makyaj veya saç boyaması yapmazlar ve doğal renklerde giyinirler. İkinci tip, karanlıkta parlıyor gibi görünen kadındır. Parlak, altın şeyler giyecek, bir sürü takı takıp ve saçını sarı renge boyayacak. Bu dişi aslanlardan herhangi birine değer verilmekten hoşlanır, bu yüzden türünü değerlendirin ve onun dünyanızın merkezi olduğunu gösterecek şeyler hakkında düşünün. Parlayan ve değerli, malzeme veya başka bir şey satın alın. Onu tiyatroya götürün, sürpriz doğum günü partisi düzenleyin. En güzel şekilde görünmesini ve sürprizler gecesine çıkmasını sağlayın. Dünyanın bir kez onun etrafında dönmesini sağlayın, o da karşılığını verecektir.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Aslan Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Aslan Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Aslan Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Aslan Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Aslan Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Aslan Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Aslan Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.