Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Aslan Burcu ile Oğlak Burcu Uyumluluğu.

Aslan ve Oğlak

Aslan ve Oğlak İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Aslan ve Oğlak burcunun ortak bir yönü vardır ve bu onların benlikleri hakkındaki farkındalıklarıdır. Aslan'ın bir Oğlak burcuna çekilmesi ender bir durum olacaktır, çekiciliğin tam tersi daha olası görünüyor. Ancak, sık sık ilişkilerinin cinsel kısmına gelmezler, çünkü ikisi de kovalamacadan zevk alsalar bile geleceklerini birlikte göremezler.


Aslan sıcak, tutkulu bir burçtur ve Oğlak, soğukkanlı ve pratik olmayı sever. Bu, Aslan'ın hiç pratik olmadığı veya Oğlak burcunun tutkulu olmadığı anlamına gelmez, ancak birbirlerini hiçbir şekilde benzer görmeyeceklerdir. Bu burçların yöneticileri, zodyakın arketipik çatışmalarından birini temsil ediyor ve düşmüş egonun hikayesini anlatıyor. Bu ihtiyaç, onları hem özgüvenlerini tehlikeye atacak hem de güzellikleri ve çekiciliği üzerindeki imajını etkileyecek bir yöne kolayca çekebilir. Bu genellikle Leo’nun Oğlak burcunun korktuğu cinsel ifade özgürlüğüyle ateşlenir ve her iki partnerde de güvensizliğe yol açar çünkü birbirlerinin beklentilerine uyamazlar.


Cinsel yaşamları her iki partner için de kolayca sıkıcı hale gelebilir ve genellikle fark etmedikleri şey aslında ne kadar benzer olduklarıdır. Sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmalarının tek yolu, sıcaklığı paylaşmak ve her zaman yeni deneyimler getirerek işlerini renklendirmektir. Kendilerini bir kızgınlık içinde bulurlarsa, orada çok uzun süre kalabilirler, bu da herhangi bir cinsel istek kaybına kadar libido ve güven kaybına yol açabilir.


%5

Aslan ve Oğlak İlişkisinde Güven Uyumu

Oğlak, Neptün'ün Aslan'a düştüğünü bilir. İşte tam da bu yüzden Aslan partnerlerindeki eylemin arkasında neyin saklı olduğunu biliyorlar. Oğlak burcunun gitmeye hazır olduğu derinlik, Aslan partnerinin kendi motiflerini ve tüm kişiliğini sorgulamasına neden olur. Bu ilişkide yalanlar imkansız gibi görünür. Oğlak burcunun Aslan parıltısının ardında gördüğü kadarıyla, Aslan Oğlak burcunun karanlığına bir ışık tutar. Hiçbir şey uzun süre gizli kalmaz ve içlerinden biri gizli kalmaya çalışır çalışmaz güvensizlik uyanır. Bununla birlikte, birçok durumda birbirlerine güvenme eğilimindedirler çünkü o kadar aşikar hale gelir ki, yapmamak için bir neden yoktur.


%40

Aslan ve Oğlak İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Öncelikleri büyük ölçüde farklılık gösterir ve her ikisinin de yaşamlarında güçlü kişisel öncelikleri vardır. Bu, kolayca uzlaştırılamayacak bir şeydir ve bu partnerler, neden her birinin neyin önce geldiğine dair bir düşünce sistemine sahip olduğunu birbirlerine kanıtlamak için çok fazla zaman harcayabilirler. Sorun, her birinin kendi misyonunun ve kendi rolünün olduğunun anlaşılmamasıdır. Başta farklı olması gerektiğinde, birisinin önceliklerinin değişmesinde ısrar etmek beyhudedir.


Birbirlerine oldukça büyük farklılıkları kabul edecek kadar saygı duyarlarsa, iletişimleri ikisi için de çok tatmin edici olabilir. Aslan, Oğlak burcunun her durumda daha olumlu ve yaratıcı bir görüş bulmasına yardımcı olacak ve Oğlak, Aslan'a ihtiyaç duyduğu derinliği ve ciddi niyetlerini gösterecektir. Organize etme yeteneklerini birleştirdiklerinde, yapılan herhangi bir plan mükemmel olabilir.


%60

Aslan ve Oğlak İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Aslan ve Oğlak burcu eş arasındaki ilişki duygusal olarak gerçekten zor olabilir, birbirlerini sevmedikleri için değil, sevdikleri için. Aslan'ın sıcak duyguları kolayca soğutulur ,gömülür ve sevgiyi ifade etme yeteneği olmadan Aslan oldukça depresyona girebilir. Buna karşılık, Oğlak burcunun ihtiyaç duyduğu duygusal hikayeyi inşa etmesi gereken zaman, ateşli Aslan partneri tarafından kabaca kesintiye uğrayabilir. Bu onları incitebilir ya da Leo'nun onlar için doğru kişi olmadığı, ne kadar çekici, zeki, yetenekli veya güzel olursa olsunlar bu düşünceler onları yönlendirebilir.


Bu çiftin sorunu, duyguları geliştirmeleridir ve en iyi şansları, zaman ve sabırdır, Aslan'ın nadiren sahip olduğu şeyler ve Oğlak burcunun kurallarıdır. Oğlak burcundaki bir partnerin kalbine ulaşmanın ve onların da sıcak olabileceğini keşfetmenin başka yolu yoktur. Önceki duygusal ilişkilerinde çok fazla acı varsa, her iki partner de gerçekten aşık olabilecekleri noktaya gelemeyecek kadar inatçı olabilir.


%1

Aslan ve Oğlak İlişkisinde Değerler

Aslan ve Oğlak, iyi organize edilmiş insanlara, sunumlara ve planlara değer verir. Aslan plan yapıp ona göre ilerleyen bir burç değildir, akışa devam etmeyi ve yalnızca birkaç gün önceden control etmeyi tercih eder fakat Oğlak’ın son varış noktasına odaklanma ve yolun her adımını tartma becerisine saygı duyarlar. Yine de, Oğlak burcunun değer verdiği hassas, sakin, duygusal merkez asla Aslan'da bulunmaz ve Aslan partnerlerinden gerçekten ilham almadıkları sürece, sadece tercihleri ​​nedeniyle değerlerini ellerinden alabilirler. Aslan doğrudan, açık yürekli insanlara büyük gülümsemelere değer verir ve Oğlak burcunu her zaman gülümsemediği için yargıladıkları anda ilişkiyi bitirebilirler.


%50

Aslan ve Oğlak İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Bu ortakların paylaşabileceği faaliyetler, büyük ölçüde önceliklerine bağlıdır. Eğer Aslan yerleşmek istiyorsa, her zamanki Oğlak tarzında vakit geçirmeyi ilginç bulabilirler. Buna karşılık, Oğlak burcunun biraz daha fazla enerjiye ve dinçliğe ihtiyacı varsa, seçtikleri etkinliklerde Aslan'ı memnuniyetle takip edeceklerdir. İlişkilerindeki en önemli şey iyi zamanlamadır. Eğer yoksa, ilişkide diğer kişinin yapmak istediği her şeyi yapmaya inatla direneceklerdir.


%5

Aslan ve Oğlak Burcunun Uyum Özeti

Doğru anda karşılaşırlarsa, Aslan ve Oğlak çok iyi anlaşabilir. İlişkilerindeki temel sorun, paylaşamayacakları öncelikler dizisi ve her ikisinin de sahip olduğu tutku veya kararlılıktır. Satürn'ü Güneş'le uzlaştırmak kolay bir iş değil, ancak yapıldığında büyük faydalar sağlar. Aslan'ın elde edebileceği yapı ve birlikte inşa edebileceği yaratıcılık onları tam olarak istedikleri şeye yükseltebilir, ancak bu durum sonucu ilişkileri sona da erebilir. Dünya ve Ateş kadar farklıdırlar, ancak ortak bir hedefi paylaştıklarında durdurulamazlar.

%27

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Aslan Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Aslan Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Aslan Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Aslan Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Aslan Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Aslan Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Aslan Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.