Soru sor
Balık Burcu | 19 Şubat 2020 - 20 Mart 2020

Balık Burcu Arkadaşları Ve Aile

19 Şubat - 20 Mart

Astroloji - Zodyak

Nazik ve şefkatli olan Balık, var olabilecek en iyi arkadaşlar olabilir. Aslında, sıklıkla arkadaşlarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyarlar. Sadık, özverili, şefkatlidirler ve ailede veya arkadaşlar arasında ne zaman bir sorun olursa, çözmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Son derece sezgisel olan Balık, bir şeylerin yanlış olup olmadığını, daha gerçekleşmeden önce bile hissedebilir. Balıklar ifade edicidir ve duygularını çevrelerindeki insanlara ifade etmekten çekinmezler. Başkalarının kendilerine olduğu gibi açık olmalarını beklerler. Sevdikleriyle iletişim onlar için çok önemlidir.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Balık Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.