Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Başak Burcu ile Başak Burcu Uyumluluğu.

Başak ve Başak

Başak ve Başak İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Konu seks olduğunda iki Başak'ın birbirini anlamadığını söylemek komik olurdu, ancak gerçek çekim ve eylemin arkasındaki duygu eksik görünüyor. Konuşma sanatı yoluyla iletişim kurabilmeleri ve cinsel yaşamlarını çok daha iyi hale getirebilmeleri iyi bir şey, ancak başlangıçta delice aşık olmadıkları sürece, ikisi de cinsel ilişkilerinin yetersiz olduğunu düşünebilirler.


Başak burcuyla ilgili temel sorun, hataları aramalarıdır ve bu, seks söz konusu olduğunda gerçek bir anlaşma kırıcı olabilir. İki Başak partneri cinsel bir ilişkiye girdiğinde, bu eleştiri ihtiyacı çoğalır ve daha kötüsü, birbirlerini büyütmek ve daha da güçlendirmek için motive ediyor gibi görünürler. Bu partnerlerin hiçbiri bunun duygusal veya cinsel tatminlerini ortadan kaldırdığını ve onları gergin hissettirdiğini fark etmez. Çoğu durumda, birbirleriyle rahat hissetmediklerini, hatta nedenini bile bilmediklerini fark ederler.


İki Başak'ın cinsel ilişkisinde iyi olan şey, birbirlerinin utanç duygusuna saygı duymaları ve ilişkilerinin ilerlemesini istedikleri hızdır. Değişken nitelikleri, işlerin yürümesi için gerekli değişiklikleri yapmalarına yardımcı olacaktır. Hayat başlangıçta tatmin edici değildir, doyum noktasına ulaşana kadar uyum sağlayabilirler. Yaratıcılık burada anahtardır. 


%30

Başak ve Başak İlişkisinde Güven Uyumu

Bu ortaklar bir araya geldiklerinde, yedinci evlerinde Balık burcunun uyandırdığı bir güven ile kendi sorunları ile yüz yüze dururlar. İnşa edilmesi gereken güven konusunda aynı inançları paylaştıklarından, genellikle oldukça geleneksel olduklarından, genellikle bu sorunları birlikte çözerler. Yine de, her ikisinin de bir partner diğerini sorguladığı anda iyiliğin geri döneceğini ve güvensizlik çemberinin birdenbire her ikisinin de saklanma ihtiyacını hissetmeye başlayacağı noktaya yükselebileceğini hatırlamaları gerekir.


%70

Başak ve Başak İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Başak'ın yapabileceği bir şey varsa o da iletişimdir. İkizler burcuna benzer şekilde Başak, her ikisi de iletişim ustası Merkür tarafından yönetilen oldukça anlamlı ve akıllı olabilir. Başak burcu, konuşulandan çok daha fazla yazılı kelimeyle ilgili olduğundan, bu ortaklar sohbetleri sıkıcı olmadığı sürece muhtemelen her zaman birbirlerine mesaj atmak isteyeceklerdir.


Her ikisi de son derece entelektüeldir, ancak aynı zamanda kendilerininkinden farklılarsa bir başkasının entelektüel güçlerini göz ardı etmekte çok hızlıdırlar. Birinin sözlerini değerlendirmek söz konusu olduğunda, Başak son derece kritik olabilir ve diğer burçların çoğunun hiç önemli görmeyeceği ayrıntılara odaklanabilir. İki Başak burcunun ilişkisinin güzelliği, ayrıntıların önemi konusundaki ortak anlayışlarında yatmaktadır. Maalesef bu, onları büyük resimden uzaklaştıracak ve gerçekten önemli olmayan şeylerle meşgul olmalarını sağlayacak şey olabilir.


%99

Başak ve Başak İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

İki Başak partneri arasındaki aşk garip bir şekilde mantıklı olabilir. Çoğunlukla mükemmel zamanda tanışan bir çifttir - her ikisi de bir aile kurmaya hazır veya yaşlandıklarında ya da her ikisi de ilişkilerini bitirdiğinde yıllarca bitkin düşerler. Onlar için en büyük zorluk, beyinleri kalplerinin kendilerine saklaması gereken sürece müdahale ettikten sonra sevgiyi ateşli tutmaktır.


Değişken bir işaretin iki temsilcisi olarak, bu partnerler hızla değişir ve genellikle ilk görüşte sevginin onları bir araya getirdiği bir duruma düşerler, ancak aralarındaki duygular çoktan gittiğinde bile birlikte kalırlar. Alevleri devam ettirebilmeleri ya da dağılabilmeleri için, en azından birinin, ne yaparsa yapsın doğru kararı vereceğine inanacak kadar inancı olması gerekir. İkisi de her şeyi sorgulamaya başlarsa, muhtemelen hiçbir yere varamayacaklardır.%25

Başak ve Başak İlişkisinde Değerler

Değerlerinin mükemmel bir şekilde eşleştiğini söyleyebiliriz, ancak Başak'la hiçbir şey tam olarak eşleşmez. Bize benzer insanların ne kadar farklı olabileceğini gösteren bir işaret varsa, bu Başak burcudur. Bu ortakların her konuda kendi görüşleri ve düşünceleri var. Bir başka Başak olsa bile, kendi değer sistemleriyle tam olarak örtüşmek için bir ortak bulmaları çok zor olacaktır. Hayatın çoğu genel meselesinde hemfikir olacaklar ve hem zekaya, yeteneğe hem de kişinin ayrıntılara odaklanmasına değer vereceklerdir. Yine de, özellikle meslek seçimleri çok uzaksa, birbirlerinin duygusal veya mesleki değerlerine uyum sağlamakta zorlanabilirler.%80

Başak ve Başak İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

İki Başak birlikte gerçekten her şeyi yapabilir. Günlük şeyler ve her ikisinin de ilgilendiği rutin söz konusu olduğunda, faaliyetlerinin çoğunda heyecan ve neşe bulacaklar. Seçimleri onları gururlu ve mutlu hissettiriyor, bazı "akıllı" aktiviteler için takdirlerini paylaşan birini bulduklarında, ancak seçimlerindeki zorluk, hiçbirinin Venüs'ü çok sevmemesinde gizlidir. Bu gerçek onları, hiçbirinin hayatlarını renkli yaşamadığı, yaratıcı enerjilerini tehdit eden bir ilgisizlik noktasına götürebilir. Aşık, yaratıcı ve romantik kalmaları gerekir, yoksa birbirleriyle geçirdikleri zamandan gerçekten zevk almaları çok zor olabilir.

%85

Başak ve Başak Burcunun Uyum Özeti

Başak başka bir Başak'la olmaya karar verdiğinde, ilişkilerinin iki olası şeyden birinin ürünü olduğunu varsayabiliriz; birincisi istikrar ihtiyacı ve birbirleriyle rasyonel kararları, ikincisi ise açıklanamaz. İlk görüşte aşkın gücü. Durum ne olursa olsun, her iki taraf da oldukça rasyoneldir ve değişken kalitenin işaretine aittir, bu nedenle duyguları çok hızlı değişebilir. Ortak fedakarlık eğilimleri, kendilerine olan inanç eksikliği ve her şeyi değerle rasyonelleştirme eğilimleri nedeniyle, ortaklardan hiçbirinin gerçekte aşık olmadığı veya tatmin olmadığı bir ilişkiye kolayca son verebilirler. Aşklarının sürmesini istiyorlarsa, kalplerine göre hareket etmeleri zorunludur.


%65

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Başak Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.