Soru sor
Başak Burcu | 23 Ağustos 2021 - 22 Eylül 2020

Başak Burcu Kadını

23 Ağustos - 22 Eylül

Astroloji - Başak Burcu Kadını Hakkında Bilgiler

Başak Kadını Aşk Hayatı

Başak kadını aşık olduğunda muhtemelen ilk başta korkacaktır. Bu platonic olarak gerçekleşirse, muhtemelen o kadar utangaç olacaktır ki, bir ilişki kurması imkansız hale gelecektir. İlk hareketi yapan bir partner tarafından çekilmeyi sever. Bu onun çekici ve kadınsı hissetmesini sağlar. Bazı Başak kadınları, herhangi birisine yaklaşabilecekleri veya en azından flört edebilecekleri noktaya kadar işleri rasyonelleştirebilirler, ancak çoğu zaman doğrudan birlikte olduğu bir partnerle uzun vadeli bir ilişki kurmazlar. Kendisinden daha güçlü, kendinden daha emin ve daha korumacı birine aşık olması gerekir.


Başak Kadını Cinselliği

Bu, Venüs'ün bir işaretidir ve bu kadın, şehvetli doğasının ve cinselliğinin farkında değildir. Bu, bazı partnerleri için çekici olabilecek kesin şeydir, ancak bu kadınla cinsel bir ilişki içinde olmak isteyen herhangi birinin, rahatlamak ve partneriyle yakınlaşmak için çok zamana ihtiyacı olduğunu anlaması gerekir. Cinsel hayatını başka insanlarla asla tartışmayacak ve yavaş yavaş seks oyununa girecektir, sadece duygusal temas yoluyla veya mantıklı zihnin açık bir kararıyla, asla dürtüyle değil.


İlişkilerde Başak Kadını

Siz onu durdurmazsanız evinizi temizleyecek, öğle yemeğinizi pişirecek, çocuklarınıza bakacak, valizlerinizi taşıyacak ve hayatınızdaki her şeyi kolaylıkla tamir edecektir. Lütfen onu durdurun. Her şeyi kendi başına yapmak zorunda değil, ama bunu anlamıyor gibi görünür. Yardım etme ihtiyacı dışında, partnerinin kendini yetersiz ve hatta aptal hissetmesine neden olabilir ve eleştirme ya da aşağılama konusunda çizgiyi aşmamak için gerçekten dikkatli olması gerekir. Mükemmeliyetçiliğin kendisinin en iyi özelliği olmadığını ve hayatındaki kusurlu şeyler yüzünden onu mutlu etmekten alıkoyduğunu kabul etmesi gerekir.


Başak Kadını Güvenilir mi?

Sanki Başak adamından tamamen farklı bir burçmuş gibi, Başak kadınına yüzde yüz güvenilebilir. Cinsel çekime teslim olamayacak kadar zeki, sadık, ahlakı ve utangaç doğası muhtemelen bunun yaşanmasına izin vermeyecektir. Güvenemeyeceğiniz tek şey onun sessizliğidir, çünkü konuşmamaya karar verdiğinde, kararlarında mesafeli ve “tehlikeli” hale gelir. Hayatında kimseye ihtiyacı yoktur, ancak sevdiği partnere tutunmak için sıklıkla ödün verir ve fedakarlık yapar. Bu, herkesin minnettarlık duygusunu toplayabilir, çünkü bu, tüm burçların en kolay olanıdır.


Başak Kadını İle Flört

Birinin ona sakince çıkma teklif etmesini isteyecek ve ilişkinin başlangıcında, çoğunlukla olağan dışarı çıkma rutininin tadını çıkaracaktır. Partnerinin onu güzel bir restorana götürmesi, parkta yürüyüşe çıkması gerekir. En azından daha derin duygular geliştirene ve düzeltebileceğini düşündüğü şeylerle partnerine bağlanana kadar herhangi bir saldırganlığa veya zorluğa tahammül etmeyecektir. Temiz yerlere gitmek ister. 


Başak Kadınını Anlamak

Başak burcunun genellikle manik temizleyici olarak tanımlanan bir burç olmasının bir nedeni vardır. Bu temizlik takıntısı, Başak bir kadının tüm faaliyetlerine yansıtılabilir.Bu kadının yüzleşmesi gereken en önemli şey, olduğundan daha iyi olduğuna dair inanç arayışıdır. Çoğu durumda, güzelliğinin, iyiliğinin veya değerinin tam olarak farkında olmayacak şekilde yetiştirilir. Yine de dünyanın güzelliğine ve kendi peri masalına olan inancı, onları bulana kadar onu tuhaf bir yerçekimiyle çekecektir. Bir Başak kadının yapabileceği en kötü şey, hayatının her alanında mükemmellik kapasitesine sahip olduğu için rasyonel seçimlerine razı olmaktır.


Başak Kadının Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Sevecen, mütevazı ve sadık, kırık bir kalp de dahil olmak üzere kırılan her şeyi düzeltebilir. Bu, birlikte daha iyi bir hayat kurabilmeleri ve birlikte daha mutlu olabilmeleri için partnerinin hayatına yardım etmek ve dahil olmak isteyen bir kadındır. Ne yazık ki, kendini kaptırabilir ve diğer insanlar için neyin iyi olduğunu en iyi bildiğini hayal edebilir. 


Başak Kadınınız İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Her zamanki gibi, doğum günleri ve yıl dönümleri gibi beklenen olaylar söz konusu olduğunda, bunları asla unutmayın. Pratik ve kullanılabilecek bir hediye alın. İster üzerinde uygun mesajın yazılı olduğu bir kıyafet olsun, ister mutfak eşyaları olsun, hediyesinin düzenli kişiliğiyle uyumlu olması gerekir. Onu şaşırtmak istiyorsan ona bir şiir yazın. 

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Başak Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.