Soru sor
Boğa Burcu | 20 Nisan 2020 - 20 Mayıs 2020

Boğa Burcu Özellikleri

20 Nisan - 20 Mayıs

Astroloji - Boğa Burcu Hakkında Bilgiler

 • Tarihi Aralığı: 20 Nisan - 20 Mayıs
 • Renk(leri): Yeşil, Pembe
 • Günü: Cuma, Pazartesi
 • Şanslı Sayıları: 2, 6, 9, 12, 24
 • En Uyumlu Burçlar: Yengeç, Akrep

Boğa Burcu Kişilik Özellikleri

Güçlü Yönler: Güvenilir, sabırlı, pratik, özverili, sorumlu, istikrarlı


Zayıf Yönler: İnatçı, sahiplenici, uzlaşmaz


Boğa burcu ne sever: Bahçıvanlık, yemek pişirme, müzik, romantizm, kaliteli kıyafetler, ellerle çalışma


Boğa burcunun sevmediği şeyler: Ani değişiklikler, komplikasyonlar, her türlü güvensizlik, sentetik kumaşlar


Pratik ve sağlam toprakları olan Boğa, emeğin meyvelerini toplayan burçtur. Her zaman sevgi ve güzellikle çevrili olma, maddi dünyaya, hedonizme ve fiziksel zevklere dönme ihtiyacı hissederler. Boğa burcunda Güneş'leriyle doğan insanlar, tüm duyuların en önemlisi dokunma ve tat alma düşüncesine göre şehvetli ve dokunsaldır. Kararlı ve muhafazakar, bu, kişisel tatmin noktasına ulaşana kadar seçimlerine katlanmaya ve sadık kalmaya hazır olan Zodyak'ın en güvenilir işaretlerinden biridir.


Boğa, tıpkı Başak ve Oğlak gibi bir Dünya burcudur ve olayları temelli, pratik ve gerçekçi bir bakış açısıyla görme yeteneğine sahiptir. Para kazanmayı ve yıllarca veya tamamlanana kadar aynı projelerde kalmaK onlara göredir. Sıklıkla inatçılık olarak gördüğümüz şey bağlılık olarak yorumlanabilir ve ne olursa olsun görevleri tamamlama yetenekleri esrarengizdir. Bu, onları mükemmel çalışanlar, uzun süreli harika arkadaşlar ve ortaklar yapar, her zaman sevdikleri insanların yanında olurlar. Dünyevi not, onları para ve zenginlik sevgisine dayanan dünya görüşleriyle zaman zaman aşırı korumacı, muhafazakar veya materyalist yapar.


Boğa burcunun hükümdarı, aşk, çekicilik, güzellik, memnuniyet, yaratıcılık ve minnettarlığın gezegeni Venüs'tür. Bu hassas doğa, Boğayı mükemmel bir aşçı, bahçıvan, sevgili ve sanatçı yapacak. Sadıktırlar ve ani değişikliklerden, eleştirilerden veya insanların genellikle eğilimli oldukları suçluluk peşinde koşmaktan hoşlanmazlar, diğer insanlara ve bırakamayacakları gibi görünen duygulara bir şekilde güvenirler. Yine de, potansiyel duygusal zorlukları ne olursa olsun, bu bireyler herhangi bir kaotik ve sağlıksız durumda pratik bir mantık sesi getirme yeteneğine sahiptir.


Boğa - Gezgin Boğa En iyi arkadaşları tanrıça Hera'nın kendisine ihanet eden kişi olan bu, özgürlüğü bulmak için Dünya'yı dolaşmak zorunda olan talihsiz bir varlıktır. Sanki bir şey onları her zaman arkalarından dürtüyor, onlara bir zamanlar acı çeken ve ileriye doğru iten mutluluğu hatırlatıyor, yalnız ve özlerinden ayrılmış olarak kendi dünyalarına yakınlaşıyorlar. Boğa'nın aşkı bulmak için dünyayı dolaşması, bakış açısını değiştirmesi veya tüm inanç sistemlerinde ve değerler sisteminde bir değişiklik yapması gerekir.

Boğa Burcu Aşk Ve Cinsel Hayatı

Boğa aşığı için sabırlı olmaya her zaman hazırlıklı olmak gerekir. Son derece duygusaldırlar, dokunma, koku alma ve tüm zevkli duyular onlar için son derece önemlidir, ancak aynı zamanda güvenli bir ortam yaratmak ve cinsel karşılaşmalarında rahatlamak için zamana ihtiyaçları vardır. Sevdikleri biriyle yeterince yakınlık kurduklarında, biraz aşırı duygusal, hatta bazen muhtaç hale gelirler ve her zaman eşlerinin değişimi ve inisiyatifini kucaklarken, pratik mantığa bağlı kalarak duygularını kontrol altında tutmaları gerekir.Uzun vadeli ilişkiler için genellikle aynı sosyal çevreden kendi entelektüel ihtiyaçlarına yanıt verebilecek, aynı zamanda ailelerinin ve yakın arkadaşlarının beklentilerine cevap verebilecek kişileri seçerler. Geleneksel değerlere ve yaşamın pratik yönüne bağlı kalarak, bu, yetiştirilmelerinin temel beklentilerini karşılamayan, genellikle hediyeler ve maddi şeylerle dikkat çeken ve gösteren bir partneri nadiren seçen bir işarettir. Ahlaki kurallara çok katı bir şekilde bağlı kalırlarsa ve tüm tabuları ve maceracı yaklaşımları reddederlerse, çözmeyi bilmedikleri hayal kırıklığı ve öfke sorunları içinde yüzmeye başlayabilirler ve çoğu zaman önlerinde duran kişi aracılığıyla tezahür edebilirler. Boğa burcunun diğer burçlarla uyumluluğu karmaşık olabilir.


Bu, sadece kimseye ayrılmayan fiziksel bir zevk, hazcılık ve duygu akışının bir işaretidir.


Boğa Burcu Arkadaşları Ve Aile

Arkadaşlar - Bu burçta doğan insanlar sadıktır ve her zaman arkadaşlık eli uzatmaya isteklidirler, ancak kurdukları yeni sosyal bağlantılar için güven oluşturmadan önce dış dünyaya kapatılabilirler. Arkadaşlıklarının çoğu çocuklukta ömür boyu devam etme eğilimiyle başlar. Başka bir kişiyle net ve yakın bir bağlantı kurduklarında, ilişkiyi beslemek ve zor zamanlarda bile işlevsel hale getirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.


Aile - Her Boğa burcu için ev ve ailenin meseleleri çok önemlidir. Bu, çocukları seven ve onları sayan, aile rutinlerine, geleneklerine saygı duyan ve tüm etkinliklerde ve toplantılarda bulunan insanlarla geçirilen zamanı takdir eden bir kişidir. Hem aileleri hem de arkadaşları için ev partilerine ev sahipliği yapmaktan keyif alacaklar ve karşılığında sadece eğlenirlerse insanlarla dolu bir oda için yemek pişirmekten keyif alırlar.Boğa Burcu Kariyer Ve Para

Boğa burcu temsilcileri genellikle parayı severler ve kazanmak için çok çalışırlar. Bir çalışan veya güçlü bir konumda olan biri olarak güvenilir, çalışkan, sabırlı ve eksiksizdirler. Belirli bir projeye odaklandıklarında, çevrelerindeki dünyada ne olursa olsun ona sıkı sıkıya bağlı kalacaklardır. Kararlılık, çalışma rutinlerini anlamanın anahtarıdır. Maddi zevkler ve ödüller arayışı, kendi değer duygusunu inşa etmek ve tatmin edici lüks, ancak pratik bir yaşam tarzı elde etmek için gerçek bir ihtiyaçtır. İşleri mümkün kılmak için bir araç olarak görürler.


Boğa, mali durumlarıyla iyi organize edilmiş bir Güneş burcudur ve tüm faturaları gecikmeden öderler. Sorumluluk alırlar ve kötü bir gün için para biriktirirler. Onlara uyan meslekler tarım, bankacılık, sanat ve mutfak becerilerini içeren her şeydir.Boğa Burcu Erkeği Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

Güçlü, sadık ve cömert bir erkek arıyorsanız, aradığınız kişi Boğa'dır. Güvenilir, sabırlı ve sevecen, aşık olduğunda her zaman geri dönen bir duyguyu arıyor. Hiçbir türlü yapaylıktan hoşlanmaz ve özellikle iltifatlar ve aşk beyanları söz konusu olduğunda gerçek ifadelerle dolu konuşmalara değer verir.


Boğa adamının güven inşa etmek için zamana ihtiyacı vardır ve kalbini kovalayan herkesin bunu kazanmak için zaman ayırması gerekir. Çok az kelimesi olan biri olarak, sanki ona hiçbir şey dokunamıyormuş gibi, bazen söylenenlerin onun ruhuna dokunması imkansız görünecektir. Lezzetli bir ev yemeği için davet edilebilir, bu adamla çıkarken ve aynı zamanda popüler veya modernden ziyade rahat bir yer seçmek her zaman güvenli bir bahistir. Doğaya ve ortak düşünceye döndüğünde, seks yapmayı, zamanı geldiğinde olması gereken bir şey olarak görecek, partnerine nadiren baskı uygulayacak ve bunu keyif alınacak bir şey olarak hissettirecektir. Sabit, statik karakterinin bir parçası, ihaneti affetmeme konusundaki çizgisi çok nettir ve bir partnerle sonsuza kadar uzlaşmak için gerçekten güvende hissetmesi gerekir.


Boğa Burcu Kadını Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

Boğa burcunda Güneş'iyle doğan bir kadını baştan çıkarmak istiyorsanız, onun romantizm duygusuna başvurmanız gerekecek. Boğa kadınları, biriyle bir ilişkiye girmeye karar vermiş olsalar bile, kur yapmak ve yavaş yavaş baştan çıkarılmak isterler. Yakınlaşmanızın yavaş hareket etmesine ihtiyaçları vardır ve nadiren hızlı bir şekilde ve seçimleri hakkında uzun ve fazla düşünmeden cinsel bir bağa gireceklerdir.


Boğa kadını, gerçek aşkı ve güvenliği özler. Arzularına ve içgüdülerine çabucak teslim olması çok düşük bir ihtimaldir ve eğer biri kalbini almak isterse, onu kazanmak için çok fazla zaman ve enerji harcamak zorunda kalacak ve onu rahat hissettirecektir. Aşık olduğunda sevecen, samimi, yakın ve sadık hale gelir ve ona sadık olduğu sürece partnerinin yanında kalır. Güzel şeylere gözü vardır ve hayattaki güzel şeylerin sadeliğini takdir eder, bu yüzden ona yaklaşmanın yolu keyifli paylaşılan anlar, mahremiyete saygı, kaliteli yemekler ve nazik bir dokunuştan geçiyor. Bu, birlikteyken aceleye kapılmaktan hoşlanmayan ve zamana ihtiyacı olan bir kadındır. Biriyle rahat ve güvende hissettiğinde, geri çekilmeden kalbini mutlu ve hızlı bir şekilde verecektir.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Boğa Burcu Astrolojik Bilgiler

 • Boğa Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
 • Boğa Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
 • Boğa Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
 • Boğa Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
 • Boğa Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
 • Boğa Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.