Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Boğa Burcu ile Balık Burcu Uyumluluğu.

Boğa ve Balık

Boğa ve Balık İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Boğa ve Balık, her ikisi de zevkle ilgilidir. Boğa, sevişme, hassasiyet ve duygusallık sanatını temsil eder. Balık burcu, cinsel bir karşılaşmanın - orgazmın - doruk noktasıdır. Burası Venüs'ün yüce, büyülü, gizemli ve Boğa'nın hükümdarı için inanılmaz derecede tatmin edici olduğu bir yerdir. Birbirlerinin içinde kaybolma, hayallerini gerçekleştirme ve saf varoluşla birbirlerini tatmin etme yetenekleri vardır.


Seks söz konusu olduğunda, Boğa, partnerleri yeterince ilham verici veya yaratıcı değilse kolayca bir kızgınlık yaşayabilir. Duygusal ihtiyaçları karşılandığı ve fiziksel bedenlerine saygı duyulduğu sürece diğer şeyleri umursamazlar. Öte yandan balık, cinsel deneyimlerde kaybolur ve hatta diğer insanlar üzerindeki izlenimleri gerçekçi değilse onları zararlı bulabilirler. Doğru Boğa burcuyla tanıştıklarında, doğaları gereği merak uyandırabilir ve rahatlayabilir, çünkü gördükleri aslında elde ettikleri şeydir.


Boğa burcunun duygusal doğası ve derin amaç duygusu nedeniyle, Boğa, partnerinin cinselliği içinde kaybolma noktasına kadar sevildiğini hissedecektir. Her ikisi de kendilerine yol gösteren tüm bu duygular nedeniyle kendi zevklerine çok az ilgi göstereceklerdir. Bu, neredeyse her zaman, her iki eşin de konu seks olduğunda eşit derecede tatmin olduğu bir ilişkidir.


%99

Boğa ve Balık İlişkisinde Güven Uyumu

Balıkların her ilişkiye idealist bir yaklaşımla girme eğilimi nedeniyle, ne kadar istikrarlı ve güvenli göründüklerini anladıkları anda Boğa burcundaki partnerlerine açılmaları için büyük bir şans vardır. Temaslarının güzelliği, birlikte olduklarında her ikisinin de saklanma ihtiyacını kaybetmesi ve duygularının kolaylıkla büyümesine izin vermesidir.


Balık burcu, değişken bir kalitenin işaretidir ve açık bir neden olmaksızın beklenmedik bir şekilde değişebilir. Böyle bir durumda Boğa, güvenin kaybolduğunu bilir. Balık'ın duygusal neşe ihtiyacında kaybolan derin bir kırık yakınlık duygusu yaşar. Temel olarak, Balık partneri sıkıldığında, ilişkilerinin bittiğinin farkına bile varmadan bahaneler ve yalanlar düşünmeye başlarlar. Partnerinin uyuşukluğunu anlamak Boğa'ya kalmıştır. Bunu yaptıklarında, durumu kabul edip aşk için savaşabilirler ya da ilişkiyi sonlandırıp devam edebilirler.


%80

Boğa ve Balık İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Boğa ve Balık muhtemelen fazla konuşmaya ihtiyaç duymayacak. Bunun yerine, birbirlerinin bir sonraki hareketini merak ederek her tür sözlü olmayan iletişim yoluyla birbirlerini anlayacaklar. Balıkların inceliği Boğa için gerçekten ilham verici bir şeydir ve partnerlerinin davranışlarındaki her ayrıntıyı öğrenme ihtiyacı hissedeceklerdir. Bu burçların ikisi de çok konuşkan değildir ve Balık, Merkür'ün düşüşüne neden olur. Bu yüzden gerçekten güçlü bir duygusal bağ kurmaları ve birbirlerini çok küçük kelimelerle dinlemeleri gerekir.


Balık burcunun taşıdığı yetenek ve yaratıcı enerji alanı, Boğa’nın güzellik ihtiyacıyla uyumludur. Ne yazık ki, Balıklar dünyasında kaybolabilirler ve gerçekte sahip oldukları tutumu gerçekten kaybedebilirler. İlk başta, bu bir uyuşturucu, bir bağımlılık, hayatları boyunca bekledikleri bir şey gibi olacaktır. Zaman geçtikçe, duygu bu kadar iyi olmayacak, çünkü kendileriyle bağlarını kaybedecekler ve artık kim olduklarını bilmediklerini hissedecekler. Boğa burcunun Balık'la olan ilişkisinde en önemli şey, kendi topraklarında durmak ve sağduyularına, pratikliklerine ve her zamanki gerçeklikte yaşama gereksinimlerine bağlı kalmaktır.


%95

Boğa ve Balık İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Boğa ve Balıkların büyülü bir duygusal bağı vardır. Balık fikrini değiştirmediği ve yüzmediği sürece, ilişkileri sevgi ve merakla dolu olmalıdır. Boğa burcunun hükümdarı Venüs'ü yücelten Balık ile bu sadece aşk değil, hayranlıktır. Boğa, ne kadar uzun olursa olsun, birinin dünyasının merkezi gibi, dayanılmaz bir güzellik noktasına kadar sevildiğini ve değer verildiğini hissedecektir. Bu duygu devam ederse, çok uzun süre güzel bir ilişki içinde kalabilirler.


Balık partneri bu güzel duygunun yok olduğunu hissettiği anda, kendilerini Boğa burcundan uzaklaştırmak için kendiliğinden bir manevra yapacaklardır. İşin garibi, çoğu durumda Boğa'nın hiç yaralanmayacağıdır. Bu basit yetersizlik hissi, her ikisinin de mesafenin kendi yolunda gitmesine izin vermesi için yeterli olacaktır. Boğa'nın partnerine duygusal olarak bağlanma eğilimi olsa da, Balık'tan potansiyel ayrılıkları, yıkıcı bir olaydan daha çok gerçeğe dönüş olacaktır.


%99

Boğa ve Balık İlişkisinde Değerler

Boğa maddi bir gerçekliğe, Balık ise duygusal bir gerçekliğe dönüşür. Değerleri çok farklıdır, ancak paylaştıkları şey başkalarıyla kıyaslanamaz - aşk. Zodyakın başka hiçbir işareti, özellikle birbirlerine aşık olduklarında, bu iki değer sevgisini gerçekten anlayamaz.


%85

Boğa ve Balık İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Bu burçların karşılaşacağı ana sorun, Boğa burcunun sabit bir burç olması ve Balık burcunun değişken olmasıdır. Bu, birlikte zamanlarını nasıl geçirmek istediklerine gelince, anlayış eksikliğine yol açabilir. İlk başta, onlar da aynı şeylerden keyif alacaklar, ancak Balık burcunun partneri, manzara değişmezse çok yakında sıkılacak. Bir yerde çok uzun süre kalmak onlara uygun değil. Boğa güzel bir durumda bulunduğunda, sonsuza kadar içinde kalmak isteyecektir, güzelliği kaybolsa bile ilk görüntüye bağlı kalacaklardır. Bu, tüm hareketleri yavaşlatır ve Balık burcundaki partnerlerini gerçekten rahatsız edebilir.


%70

Boğa ve Balık Burcunun Uyum Özeti

Bu, aşka dayalı ve sürerken onunla dolu bir ilişkidir. İkisi de hayatlarında romantizm ve güzelliği arzuluyorlar ve aralarında güzelliğin devam etmesi için gereken her şeyi yapacaklar. Boğa, Balık'lı partnerlerine gerçek dünyaya bağlanma şansı verecek ve onlara yaratıcılıklarını nasıl temel alacaklarını gösterecektir, Balık ise Boğa burcunu kaldıracak ve onları biraz daha yumuşak ve esnek hale getirecek. Onları gerçek aşkın var olduğuna ikna etme misyonunda görünüyorlar. İlişkileri sona erdiğinde, hem anında öğrenecekler hem de çoğu zaman bir ayrılıkla ilgili bir konuşma gereksiz olacaktır. Güvenlerinin tadını çıkarırlar ve paylaştıkları sevginin güzelliğini beslerlerse, ilişkileri devam edebilir ve bir hayalin gerçekleşmesi kadar ilham verici olabilir.


%88

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Boğa Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Boğa Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Boğa Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Boğa Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Boğa Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Boğa Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Boğa Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.