Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Boğa Burcu ile Yengeç Burcu Uyumluluğu.

Boğa ve Yengeç

Boğa ve Yengeç İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Birisi Boğa ve Yengeç'in tüm burçlar arasında en aseksüel burçlardan ikisi olduğunu düşünebilir. Bu, her iki burcun da Mars'ı pek önemsemediği, yani içgüdüsel seksi umursamadıkları gerçeğine dayanan içgüdüsel bir varsayımdır. 


Boğa, fiziksel bir zevk belirtisidir. Kadınsı cinselliğin gezegeni Venüs tarafından yönetilen Boğa, cinsel deneyimlerine hayatlarındaki diğer her şeye yaklaşırken aynı titizlikle yaklaşmalıdır. Partnerlerinin vücudundaki her şeyi görmeleri, dokunmaları, koklamaları, hissetmeleri ve onları tatmin etmekten zevk almaları gerekir. Yengeç burcunun yakınlık ihtiyacı ve cinsel yaşamlarını hafif ve kaygısız hale getirme yetisinin olmaması nedeniyle Boğa, onları rahatlatmak ve cinsel ilişkilerinde güven inşa etmek için mükemmel bir dokunuşa sahip gibi görünürler.


Mars'ın yokluğuyla birlikte inisiyatif eksikliği gelir ve konu seks olduğunda bu onların sorunu olabilir. Her ikisinin de yemek sevgisinden daha güçlü bir cinsel dürtüleri yoksa, tüm gün boyunca evin etrafında yatacakları, yemek pişirecekleri, yemek yiyebilecekleri ve kilo aldıkları aseksüel bir ilişkiye girebilirler.


%95

Boğa ve Yengeç İlişkisinde Güven Uyumu

Boğa ve Yengeç birbirlerine aşık olduklarında, tüm ilişkilerini partnerlerinin hissine dayandırırlar. Bu hassas, “altıncı” duygudan gizlenebilecek pek bir şey yoktur. Güvenlerini kırmak çok zaman alır ve bu kesinlikle ilişkilerinin sonu anlamına gelir. Çoğu durumda, hiçbirinin eşine ihanet etme ihtiyacı yoktur, çünkü hedefleri aynıdır - aşk, aile ve ev.


%99

Boğa ve Yengeç İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Pek çok farklı ilgi alanını paylaşırlar ve ilişkileri hakkında kolayca konuşabilirler. Bu işaretlerin hiçbiri fazla konuşmaz, ancak birbirlerinin sessizliğini mükemmel bir şekilde anlayabilir ve her kelimeye çok fazla önem verirler. En yaygın konuları, kendilerini hazır hissetmedikleri veya çok küçük oldukları zamanlar dışında sevgi, ev ve çocukları içerir. Yine de akıllarındaki tek sorunların bunlar olmadığını anlamak önemlidir. Mevcut ilgi alanları ne olursa olsun, bunu yavaş ve hassas bir şekilde iletecekler ve bir sohbeti derin bir karşılıklı anlayış noktasına yönlendirecekler.


Yine de Boğa bazen gerçekten inatçı olabilir. Haklı olup olmadıkları gerçekten önemli değildir. Yengeç bu kadarını yapamaz daha nazik ve şefkatli olmaya çalışabilir. 


%80

Boğa ve Yengeç İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Boğa ve Yengeç, tüm sıcak, dünyevi duygusal dünyanın yöneticileridir. Bu sadece duyarlılıklarından değil, duygusal ifadelerinin birleşimi neredeyse hayal bile edilemeyecek bir şeydir. Yengeç, Boğa burcunu duygusal alemde hisseder ve ona bakarken, Boğa, Yengeç burcunun ihtiyaç duyduğu fiziksel hassasiyet, maddi güvenlik ve yumuşak dokunuşla sevgiyi hissettirecektir. Bu döngü birkaç kez gerçekleştiğinde, aşkları büyümeyi asla durdurmayacak bir zincirleme reaksiyon gibi görünür.


Destekleyici koşullarda karşılaşırlarsa, birbirleri için kavga etmeleri gerekmediğinde veya aşk olasılıkları olmadığında, her duygu bir öncekine dayanmalı ve aralarındaki şeyler sorunsuz ilerlemelidir. Ancak, birbirlerine olan sevgileri gelişmeden önce herhangi bir engelle karşılaşırlarsa, muhtemelen cesaretleri kırılır ve sadece birbirleri için savaşsalar neler hissetmiş olabileceklerini asla keşfedemezler. Fakat aşık olurlarsa, engeller ne olursa olsun ilişkileri için savaşacak enerjiden yoksun olmayacaklardır.


%99

Boğa ve Yengeç İlişkisinde Değerler

En önemlisi, ikisi de hayata ve barışa değer verir. Ay, Yengeç burcunun hükümdarı olduğundan ve Boğa burcunda yüceltildiği için, her ikisi de Ay'ın temsil ettiği her şeye derinden değer verir - aile, şefkat, anlayış ve mutluluk.


Bununla birlikte, maddi dünya görüşlerinde belli bir farklılaşma olabilir. Yengeç bir Su burcudur ve daha çok duyguların değerine odaklanırken Boğa, finansal güvenliğe odaklanır. Bu genellikle Boğa'nın maddi varoluşunun söz konusu olduğu zaman hissettiği korkuyu yansıtır. Yengeç'in gözünde bu, maddi gerçekliği idealist bir şekilde düşünme eğiliminde oldukları için yüzeysel görünebilir. Eğer birlikte bir aileleri varsa, bu sorunlar çözülmelidir, çünkü Yengeç partnerinin çocuklarına olan sevgisi, onlara ihtiyaç duydukları her şeyi verme arzusuyla birleştiğinde, bakış açılarını kolayca değiştirir ve onlara paranın gerçek değerini öğretir.


%80

Boğa ve Yengeç İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Herhangi birinin düşündüğü her bir faaliyeti paylaşabileceklerini söyleyebiliriz, ancak buna çoğu zaman "aktivite" denmez. Çoğu zaman ve özellikle her ikisinin de zorlu işleri varsa, sadece uyku, yemek yeme veya hiçbir şey yapmama aktivitesini paylaşırlar. Bu bir tembellik sorunu değil, daha çok dinlenmenin zevkine varılan bir ihtiyaçtır. Paylaşıldığında, her iki rasyonel zihinlerinin ötesinde çoğalıyor ve büyüyor gibi görünürler.


%90

Boğa ve Yengeç Burcunun Uyum Özeti

Boğa ve Yengeç burcun en nazik çifti sunar. Aşık olduklarında, sevgi, anlayış, aile ve yuva hissi gibi ortak duygusal hedefleri nedeniyle nadiren ayrılmak için bir neden bulurlar. Bu, her iki partnerin de zaten bu derin duyguyu veremeyecek ve alamayacak kadar fazla duygusal yüke sahip olmaması durumunda, sevginin sürekliliği gibi görünen ilişkidir. Yapsalar bile, yolda hiçbir engel olmadan, ilişkilerinin akışı onları her zaman istedikleri şeye götürdüğü için muhtemelen affetmeyi ve unutmayı öğreneceklerdir.


%91

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Boğa Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Boğa Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Boğa Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Boğa Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Boğa Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Boğa Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Boğa Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.