Soru sor
İkizler Burcu | 21 Mayıs 2020 - 20 Haziran 2020

İkizler Burcu Özellikleri

21 Mayıs - 20 Haziran

Astroloji - İkizler Burcu Hakkında Bilgiler

  • Tarihi Aralığı: 21 Mayıs - 20 Haziran
  • Renk(leri): Açık Yeşil, Sarı
  • Günü: Çarşamba
  • Şanslı Sayıları: 5, 7, 14, 23
  • En Uyumlu Burçlar: Yay, Kova

İkizler Burcu Kişilik Özellikleri

Güçlü Yönler: Nazik, sevecen, meraklı, uyarlanabilir, hızlı öğrenme ve fikir alışverişinde bulunma yeteneği


Zayıf Yönler: Gergin, tutarsız, kararsız


İkizler burcunun hoşlandığı şeyler: Müzik, kitaplar, dergiler, neredeyse herkesle sohbetler, şehirde kısa geziler


İkizler burcunun hoşlanmadığı şeyler: Yalnız olmak, kapalı olmak, tekrar etmek ve rutin olmak


Etkileyici ve zeki olan İkizler, iki farklı kişiliği bir arada temsil eder ve hangisiyle karşılaşacağınızdan asla emin olamazsınız. Aniden ciddi, düşünceli ve huzursuz olma eğilimiyle girişken, iletişimsel ve eğlenceye hazırlardır. Görmek istedikleri her şeyi deneyimlemek için yeterli zaman olmadığı hissiyle, son derece meraklılardır.


İkizler burcu, Terazi ve Kova burcuna eşlik eden Hava elementine aittir ve bu onu zihnin tüm yönlerine bağlar. İletişimi, yazmayı ve hareketi temsil eden gezegen olan Merkür tarafından yönetilir. Bu Güneş burcunda doğan insanlar genellikle diğer yarısının eksik olduğunu hissederler, bu yüzden sonsuza kadar yeni arkadaşlar, akıl hocaları, meslektaşlar ve konuşacak insanlar ararlar.


İkizler burcunun değişken ve açık zihni onları, özellikle yazarlar ve gazeteciler olmak üzere mükemmel sanatçılar yapar ve becerileri ve esneklikleri, ticaret, araba kullanma ve takım sporlarında parlamalarını sağlar. Bu, dünyadaki her şeyi deneyimleme arzusuyla doğmuş, çok yönlü, meraklı, eğlenceli, sevgi dolu bir burçtur. Bu, karakterlerini ilham verici kılar ve asla sıkıcı değildir.


İkizler - Şefkatli İkizler İkizler doğasında, kardeşlik hikayelerini anlatan, karakter, koşullar, fiziksel görünüm veya yetiştirilme biçimleri bakımından tamamen farklı olan en iyi arkadaşlar ve akrabalar arasındaki sevgiyi anlatan çok çocukça masumiyet vardır. Farklılıkları gidermek ve onları doğru hissettirmek için, bir erkek kardeş ya da arkadaş için canlarını vermeye hazırlardır. 


İkizler Burcu Aşk Ve Cinsel Hayatı

Eğlenceli ve her zaman entelektüel bir meydan okumaya hazır olan İkizler, aşkı önce iletişim ve sözlü iletişim yoluyla görür ve onu partneriyle fiziksel temas kadar önemli bulur. Bu ikisi birleştiğinde, tüm engeller ortadan kalkar. Meraklı ve her zaman flört etmeye hazır bir İkizler, akıl ve enerjisine uygun olan doğru kişiyi bulana kadar farklı sevgililerle çok fazla zaman geçirebilir. Heyecana, çeşitliliğe ve tutkuya ihtiyaçları var ve doğru kişiyi, bir sevgili, bir arkadaş ve konuşacak birini bir araya getirdiklerinde, sadık ve her zaman kalplerine değer vermeye kararlı olacaklardır.


Herhangi bir İkizler'in aşk hayatı için en büyük zorluk, özellikle yaşlandıkça kalıcı bir duygu bulmak ve zaten tekrarlayan bir yüzeysel veya hayal kırıklığı yaratan bağlar modunda olduklarını fark etmektir. Kişilikleri fazla derinliğe izin vermez, çünkü onlar bilgi yayma misyonundadırlar, onları kazmak ve hataları, boşlukları veya çözümleri bulmak değil. Hayata göreceli bir hareket perspektifinden bakarlar, Güneş'i çevreleyen, Dünya'nın bakış açısından ileri ve geri hareket eden, kendi yönlerinden asla emin olmayan kişilerdir.Eğlenceli ve her zaman entelektüel bir meydan okumaya hazır olan İkizler, aşkı önce iletişim ve sözlü iletişim yoluyla görür ve onu partneriyle fiziksel temas kadar önemli bulur. Bu ikisi birleştiğinde, tüm engeller ortadan kalkar. Meraklı ve her zaman flört etmeye hazır bir İkizler, akıl ve enerjisine uygun olan doğru kişiyi bulana kadar farklı sevgililerle çok fazla zaman geçirebilir. Heyecana, çeşitliliğe ve tutkuya ihtiyaçları var ve doğru kişiyi, bir sevgili, bir arkadaş ve konuşacak birini bir araya getirdiklerinde, sadık ve her zaman kalplerine değer vermeye kararlı olacaklardır.Herhangi bir İkizler'in aşk hayatı için en büyük zorluk, özellikle yaşlandıkça kalıcı bir duygu bulmak ve zaten tekrarlayan bir yüzeysel veya hayal kırıklığı yaratan bağlar modunda olduklarını fark etmektir. Kişilikleri fazla derinliğe izin vermez, çünkü onlar bilgi yayma misyonundadırlar, onları kazmak ve hataları, boşlukları veya çözümleri bulmak değil. Hayata göreceli bir hareket perspektifinden bakarlar, Güneş'i çevreleyen, Dünya'nın bakış açısından ileri ve geri hareket eden, kendi yönlerinden asla emin olmayan kişilerdir.İkizler, onları sevenleri geride bırakarak keskin dönüşler yapabilir, ancak hızlarını takip edebilecek, zaman içinde sevgi dolu bir temel oluşturmaya hazır partnerler de vardır. İkizler, onları sevenleri geride bırakarak keskin dönüşler yapabilir, ancak hızlarını takip edebilecek, zaman içinde sevgi dolu bir temel oluşturmaya hazır partnerler de vardır. 

İkizler Burcu Arkadaşları Ve Aile

Arkadaşlar - İkizler'de Güneş'le doğanlar çok sosyaldir ve arkadaşları ve ailesi, özellikle de genç üyeleri ile vakit geçirmeyi severler. Bir İkizler çok sayıda sosyal bağlantıya sahiptir ve sohbet etmeyi, anlayış aramayı, her zaman iletişim kurmak için güçlü iradeli insanlar aramayı sever. Açık bir kelime akışı olmadan, herhangi bir konuşmanın tüm temasına olan ilgisini çabucak kaybedebilir ve paylaşılan bilgilerden ilham alarak ileriye doğru itildiklerini hissederek hareket halinde kalmaları gerekebilir.


Aile - Aile, bir İkizler için, özellikle de çocukları onlarla güçlü bir duygusal bağ kurduktan sonra çok önemlidir. Beklentileri son derece yüksek olan partnerlerine gösterdikleri istikrarsızlık, aileye pek fazla yansımaz ve aynı evi paylaştığı kişilere karşı daha mütevazı ve sakin bir yaklaşıma sahip olurlar. Aile yaşamlarının taşıdığı sorumluluklar doğaları için bir meydan okuma olabilirse de, aynı anda iki yerde olmanın ve her şeyi olması gerektiği gibi yapmanın sihirli bir yolunu bulacaklar.

İkizler Burcu Kariyer Ve Para

Sürekli olarak entelektüel uyarıma ihtiyaç duyan İkizler için en uygun iş, beyinleri için zorlayıcı olmalıdır. Yetenekli, yaratıcı ve genellikle çok akıllılar, dinamik bir çalışma ortamına ihtiyaç duyuyorlar ve ofiste birçok sosyal bağlantıyla tanışıyorlar. Seçebilecekleri en iyi kariyerler tüccarlar, mucitler, yazarlar, ve avukatlardır, ancak onları hareket halindeyken ve her zaman meşgul tutarken özgürce iletişim kurma fırsatı veren herhangi bir kariyer mükemmel bir seçimdir. Sanki çoklu görev, problem çözme ve yeni fikirleri hayata geçirmek için yaratılmışlardır ve parlamalarına izin vermeyen rutin, tekrar eden görevlerde sıkışıp kalmayacak bir işyerine ihtiyaçları vardır.


Pratiklik ve zevk arasında karar vermek İkizler için zor bir seçim olabilir. Paranın sadece gerekli bir ihtiyaç olduğuna inansalar bile, çoğu nerede kazanacaklarını veya nasıl harcayacaklarını düşünmek için fazla zaman harcamayacaktır. Mali durumlarını kontrol altında ve organize tutmak için güçlü bir temele ihtiyaçları vardır, bu da onlara genellikle ihtiyaç duyduklarını bile bilmedikleri bir güven ve güvenlik duygusu verir.


İkizler Burcu Kadını Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

Bir İkizler kadını çekmek istiyorsanız, onun ikili doğasına ayak uydurabilmelisiniz. Bir an tutkulu ve nazik, ertesi an mesafeli olabilir. Bu, onun doğal doğuştan gelen, güven ve diğer insanlardan uzak durma eğiliminin bir sonucudur, hemen köşede onu bekleyen kaygısız bir aşk hikayesine koşmaya hazırdır. Bu hevesli, esprili, entelektüel ve yumuşak konuşan bir kadın, aynı zamanda son derece açık fikirli ve her zaman yeni biriyle tanışmaya hazır.


İkizler burcu bir kadın genellikle çok utangaç olmasa da, ciddi ve kararlı bir ilişki kurmak zaman ve çok sabır gerektirecektir. Bununla birlikte, cinsel ve entelektüel arzularını tatmin edebilecek bir erkek bulduğunda, bu kadın bir aile kurmayı, evlenmeyi ve birlikte yaşlanmayı önerecek kişi olacaktır, ancak bu alışılmadık bir şekilde olabilir. Kendisine yeni şeyler öğreten, gördüğü iç görülere ve ustaca sahip olan partnerlerinden etkilenir 


İkizler Burcu Erkeği Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

Bir İkizler erkeği hevesli ve hayat doludur, sıkıcı anlarla asla hayal kırıklığına uğratmaz. Maceracı ve esprili ve bu, eğer bir kişi enerjik ve dinamikse, biraz kahkaha ve eğlence arayışında onu mükemmel bir partner yapar. İkizler erkekleri doğal olarak konuşkan ve çapkındır ve onlarla halka açık toplantılarda, konferanslarda ve trafik sıkışıklığında tanışabilirsiniz. Kişilikleri ikilikle işaretlenir, bu da onları tutarsız ama zeki ve başkaları için şaşırtıcı derecede çekici kılar. Bu adamın tutunması imkansızdır ve ona yeterince özgürlük ve alan sağlayan, ardından zihinsel uyarım ve çeşitlilik sağlayan bir partnere ihtiyaç duyar. Kalbini kazanmak için kişinin eğlenceli, uyarıcı, maceracı, şakalarına gülmesi ve her gün ondan öğrenmeye hazır olması gerekir. Sanki belagatli doğasının aksine, bu duyguları o kadar tartışmaya hazır bir adam değildir ve konuşulmak yerine gösterilmesini tercih edecektir.


İkizler burcu bir erkekle cinsel harika bir deneyim olabilir, ancak eşi denemeye isteksizse sıkılır. Hayattaki her şeyde olduğu gibi, cinsel ilişkiler söz konusu olduğunda yeni deneyimlere, sözlü iletişime ve ifade özgürlüğüne ihtiyacı var.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

İkizler Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.