Soru sor
İkizler Burcu | 21 Mayıs 2020 - 20 Haziran 2020

İkizler Burcu Kadını

21 Mayıs - 20 Haziran

Astroloji - İkizler Burcu Kadını Hakkında Bilgiler

İkizler Kadını Aşk Hayatı

Bu kadın aşık olduğunda, tatlı konuşma ve sarılma için ani bir alevlenme geliştirir. Aşık olduğu kadar hızlı bir şekilde bundan vazgeçebilir ve sadakatinin veya duygularının kalıcı olacağının garantisi yoktur. İkizler o kadar duygusal bir işaret olmasa da önce kadın ve yüzeysel olarak yaklaşsa da derin duygulara sahip olacaktır. Sanki nasıl hissettiğini gerçekten anlamamış gibi. Bir İkizler kadınının iyi okumuş, zeki bir adama aşık olması bir kuraldır ve asla "aşk kördür" demeyecektir. Ne aradığını biliyor ve bir partnerde yeterince uzun süre tatmin ve duygularının kaynağını bulamazsa, başka partnerler bulur. 

İkizler Kadını Cinselliği

İkizler kadınlarının cinselliği özel bir şeydir. İkizler temsilcileri genel olarak çıplak olmayı severler, ancak çıplak bir İkizler erkeğinin evin etrafında dolaşması ve çıplak bir İkizler hanımı olması aynı değildir. Konu cinsellik olunca tipik bir kadın değil. Kendini iyi hissettiğinde, sadece ilk hamleyi yapar. İkizler burcu bir erkeğin aksine, cinsel yaşamındaki duyguları keşfetmekten keyif alacak ve yoğunluğuna ve yapabileceği yatkınlığa şaşıracaktır. Deney yapmayı, bir şeyleri değiştirmeyi ve cinsel hayatını birçok farklı şekilde renklendirmeyi sever ve her zaman yeni heyecanlara ihtiyaç duyar.


İlişkilerde İkizler Kadını

İkizler kadını kendiliğindendir ve onu çok uzun süre mutlu etmeyen bir ilişkide kalamaz. Onu bağlayıp dünyadan korumak imkansız çünkü bu, bir ilişkiden isteyeceği son şeydir. O bir Hava tanrıçası ve uçmak için kanatlarına ihtiyacı vardır. Seyahat etmek, şehirden şehre taşınmak ve her zaman yeni insanlarla tanışmak ister. Eşi herhangi bir şekilde güvensizse, onu evcilleştirmek zor olacaktır. İkizler değişken bir burçtur ve istediği zaman adapte olabilir, ancak kendisi olmak için de yeterli alana ihtiyacı vardır. Bağlandığında, derinden mutsuz olur ve sahiplenici bir partnerle birlikte solacakmış gibi görünebilir.


İkizler Kadını Güvenilir mi?

Aklını konuşmakta özgürse, genellikle doğruyu söylememek için hiçbir sebebi olmayacaktır. İkizler burcunun hükümdarı Merkür'dür ve ara sıra bir veya iki şey hakkında yalan söyleme ihtiyacı duymaktadır, ancak bu çoğunlukla günlük aktiviteler kapsamında ve hakkında konuşmak eğlenceli olacaktır. Herhangi bir şekilde kısıtlanmış hissetmesi durumunda, kesinlikle yalan söylemeye başlayacaktır.Bununla birlikte, tahmin edilemez ve onun hakkındaki en harika şey olmasına rağmen, ne kadar yakın olursa olsun, yarın aynı ilişkide olacağına güvenilemez.


İkizler Kadını İle Flört

Yeni bir oyun görmek veya bir konsere gitmek istediği kadar bir spor oyununa da ilgi duyacaktır. Ortağı onu gerçekten yeni her yere götürebilir ve daha önce hiç yaşamadığı bir deneyim yaşadığı için çok heyecanlanacaktır. Bir rutine uymamak önemlidir çünkü onun istediği bu değildir. Kendini bir süre güvende hissettirebilir, ancak zamanla aynı flört senaryosu tekrar ederse çıldırmış gibi hisseder. Her ne olursa olsun, her şeyin ilginç ve eğlenceli kalması gerekir.

İkizler Kadınını Anlamak

İkizler burcu konuşmayı kontrol eder, ancak bu bir İkizler kadınının günlerce durmadan konuşacağı anlamına gelmez. Sözlerinin bir anlam ifade etmesini istiyor ve aşırı konuşursa, genellikle duyulma ihtiyacını yansıtıyor. Garip bir şekilde uzak bir şekilde gösterilen hassasiyeti özlüyor ve aklının ötesinde olan şeyleri derinlemesine hissetmesi gerekiyor. Birinin kendisiyle birlikte hareket etmesini ve onu geride tutmamasını, yeterince nazik ve mantıklı, yeterince uzun ve yeterince zeki olmasını istiyor. 

İkizler Kadının Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Keyifli ve gülerek sohbet edecek, birçok arkadaşı olacak ve muhtemelen aklınıza gelebilecek herhangi bir sosyal etkinliğe katılacaktır. Bir İkizler kadını aşık olduğunda garip bir şekilde açık sözlü, şefkatli ve açık yürekli hale gelir. Ne yazık ki bunun ne kadar süreceğini tahmin etmenin bir yolu yok. Tahmin edilemez ve her zaman değişir, asla çok kadınsı değildir ve nadiren tipik bir anlamda bakılmak ve korunmak ister.


İkizler Kadınınız İçin Nasıl Hediye Seçilir?

İkizler kadını için hediye seçmek son derece kolaydır. Genel olarak hediyeleri sever ve doğum günü olmasa da onu şaşırtırsanız mutlu olacaktır. 

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

İkizler Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.