Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında İkizler Burcu ile Terazi Burcu Uyumluluğu.

İkizler ve Terazi

İkizler ve Terazi İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

İkizler ve Terazi, Hava elementi tarafından yönlendirilir ve bu onlara zihinsel bağları ve sözlü anlayışları için iyi bir başlangıç ​​sağlamalıdır. Konu seks olduğunda, bu bir artıdır, çünkü ikisi de onları rahatsız eden veya tatmin eden herhangi bir şeyi iletmekte özgür olacaklardır. Terazi burcunun kırılgan egosu, İkizler’in çekiciliği ve sekse yaklaşımıyla kaldırılabilir. Her şeyi nasıl biraz daha az ciddi hale getireceklerini biliyor gibi görünüyorlar ve bu, Terazi partnerlerinin duygularını seks yoluyla da açmalarına ve paylaşmalarına yardımcı olacaktır. İkizler burcu ortağı, Terazi'nin ne kadar yumuşak olabileceğini gördüğünde, çok nazik ve soğuk görünmelerine rağmen, duyguları paylaşmaktan başka seçenekleri kalmaz.


Cinsel yaşamlarındaki temel amaç aslında bu duyguları dengelemektir. Terazi, Venüs tarafından yönetilen, cinsel, şehvetli ve baştan çıkarıcı bir burçtur, İkizler ise cinsel veya duygusal bilgeliği olmayan Merkür tarafından yönetilir. İkizler arasındaki iyi bir cinsel yaşamın temeli onların merakıdır, çünkü Terazi her zaman partnerini merak eder, İkizler her şeyi merak ettiği kadar. Terazi kararsız olsa da, İkizler farklı bir yaklaşım düşünmek ve cinsel karşılaşmalarını renklendirmek için yeni teknikler, kelimeler ve maceralar bulmakta sorun yaşamaz.


%80

İkizler ve Terazi İlişkisinde Güven Uyumu

Terazi, uzun ve zorlu bir iç savaştan sonra bile birisiyle birlikte olmaya karar verdiğinde, muhtemelen sözlerine ve eylemlerine inanacaklardır. Bir partner seçtiklerinde, karakterleri ve açık doğaları için onu tercih ederler. Terazi'nin kendi yargılarından şüphe etmek için hiçbir nedeni yoktur ve sahtekârlıkları çok açık olmadığı sürece muhtemelen İkizler'lerine her durumda inanacaktır. Buna karşılık, İkizler Terazi'nin başkaları tarafından kabul edilmesi ve sevilmesi için flört etme ihtiyacına saygı duyacaktır. Sadece bunu tehdit edici bulmayacaklar, aynı zamanda bu davranışın bir sonucundan - kendi özgürlüklerinden - zevk alacaklar.


%95

İkizler ve Terazi İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

İkizler ortağı çok düşüncelidir ve Terazi, partnerinin söylediği birçok şeyi kişisel bir hakaret olarak alma eğilimindedir. İkizler çoğu durumda, akılcı doğalarını takip edecek ve sadece konuşmak istedikleri için şeyler hakkında yorum yapacak olsa da, Terazi için söyleyebilecekleri bazı şeylerin üstesinden gelmek zor olacaktır. Terazi burcu, herhangi bir iradeye veya eleştiriye karşı çok hassastır ve İkizler, partnerinin ne hayal ettiğini bilmediği zaman bile onu tanıyacaktır. Hangisinin doğru olduğunu kim söyleyebilir?


İkizler ve Terazi, karşılıklı hoşgörü eksikliği nedeniyle çok kırıcı ve sert bir iletişim kurabilir. İkizler burcu ortağı, tolerans eksikliği olduğunu kabul etmektense kör olmayı tercih eder, ancak gerçek şu ki, birisinin zihinsel aktivitesi ve görüşleri söz konusu olduğunda oldukça katı olabilirler. Terazi, çoğu durumda, ilkel ailelerinde kişilikleri üzerindeki baskıdan yeterince zarar görür, bu nedenle İkizler yanlış bir şey ifade etmese bile bu davranışa çok kötü bir tepki vereceklerdir.


Buradaki ana mesele, İkizler'in öğrendiklerini öğrenmek ve öğretmek için yaşıyor olmasıdır. Genellikle kendilerini bir şeyleri bilen biri olarak tanıtırlar ve Terazi bunu entelektüel egemenliklerini kanıtlama ihtiyaçları olarak görebilir. Çoğu durumda niyetleri bu olmasa da, bazen İkizler Burcu'nun söylediği tek bir cümle, Terazi'nin yıllarca incineceği bir şey olabilir. Terazi, bir öğretmenden, değerini kanıtlamış birinden ancak her şeyi bilen partnerinden öğrenebilir.%60

İkizler ve Terazi İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Terazi’nin duygularının gelişmesi İkizler için gerçekten uygun bir şeydir. Terazi ortağı derinlik ararken, İkizler yeni bir keşif için etrafta uçarken birbirleriyle uyumlu görünürler. Aralarındaki sevgi ortaya çıkmaya başladığında, biri etrafta koşarken, diğeri neden birlikte mükemmel olmayacaklarını düşündiklerini farketmezler bile.


İkisinin de çok duygusal olmadığını söyleyebiliriz, ancak Terazi Venüs tarafından yönetiliyor, bu yüzden burada duygusal bir düzlükle güçlü bir bağlantı var. Sorun, ikisi de duyguları hakkında çok fazla konuştuğunda gelişirken, hiçbiri gerçekten hissetmeyi bırakmaz. Terazi, İkizler partnerlerini nereye giderse gitsinler takip edecek kadar derinden aşık olmadıkça ve İkizler tüm kelimelerin anlamını yitirecek kadar derinden aşık olmadıkça, bağımsız ve uzak kalabilirler.


%90

İkizler ve Terazi İlişkisinde Değerler

Terazi, aşık olduklarında tipik aktivite bukalemununuzdur. Partnerlerinin dünyasını baştan sona incelemek isterler ve karşılığında aynısını bekleyen tüm faaliyetlerinde onları memnuniyetle takip edeceklerdir. Bununla birlikte, bu talihsiz bir şekilde sona erebilir, Terazi'yi enerjileri tükenmiş ve dilekleri yerine getirilmemiş halde bırakabilir. İkizler sadece takip edilmek istedikleri için partnerlerini takip etmeyi umursamıyor. İkisinin de beklentilerini düşük tutması ve partnerlerinin kendilerini yeni ve heyecan verici bir şeyle şaşırtmalarına izin vermeleri gerekiyor. Birlikte çeşitli aktivitelerden keyif alacaklar, ancak bunu yapmak için birbirlerinin sınırlarına ve başlangıç ​​isteklerine saygı duymaları gerekiyor.


%85

İkizler ve Terazi İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Terazi, aşık olduklarında tipik aktivite bukalemununuzdur. Partnerlerinin dünyasını baştan sona incelemek isterler ve karşılığında aynısını bekleyen tüm faaliyetlerinde onları memnuniyetle takip edeceklerdir. Bununla birlikte, bu talihsiz bir şekilde sona erebilir, Terazi'yi enerjileri tükenmiş ve dilekleri yerine getirilmemiş halde bırakabilir. İkizler sadece takip edilmek istedikleri için partnerlerini takip etmeyi umursamıyor. İkisinin de beklentilerini düşük tutması ve partnerlerinin kendilerini yeni ve heyecan verici bir şeyle şaşırtmalarına izin vermeleri gerekiyor. Birlikte çeşitli aktivitelerden keyif alacaklar, ancak bunu yapmak için birbirlerinin sınırlarına ve başlangıç ​​isteklerine saygı duymaları gerekiyor.


%85

İkizler ve Terazi Burcunun Uyum Özeti

İkizler ve Terazi partnerleri, işaretleri birbirini desteklese de, her zaman tam olarak mükemmel bir çift değildir. Terazi partneri yalnız kalmakta ve işleri kendi başına yapmakta güçlük çekiyorsa, bu İkizler'in kolayca anlayacağı bir şey değildir. Kişisel sınırları olmadığı için, Terazi temsilcileri genellikle İkizler ortaklarının tüm enerjileri tükenene kadar yol göstermesine izin verirler, sadece uzanmaları ve beyinlerini kapatmaları gerektiğini düşünürler. İlişkileri üzerinde çalışmak ve mutlu olmak istiyorlarsa, Terazi'nin İkizler partnerine öğretmenleri, sevgilileri ve arkadaşları olmalarına izin verecek kadar saygı duymaları gerekir. Buna karşılık, İkizler, Terazi partnerlerine, sınırlarına ve birliktelik ihtiyaçlarına saygı duyarak bakmak zorunda kalacak.


%78

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

İkizler Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.