Soru sor
İkizler Burcu | 21 Mayıs 2020 - 20 Haziran 2020

İkizler Burcu Erkeği Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

21 Mayıs - 20 Haziran

Astroloji - Zodyak

Bir İkizler erkeği hevesli ve hayat doludur, sıkıcı anlarla asla hayal kırıklığına uğratmaz. Maceracı ve esprili ve bu, eğer bir kişi enerjik ve dinamikse, biraz kahkaha ve eğlence arayışında onu mükemmel bir partner yapar. İkizler erkekleri doğal olarak konuşkan ve çapkındır ve onlarla halka açık toplantılarda, konferanslarda ve trafik sıkışıklığında tanışabilirsiniz. Kişilikleri ikilikle işaretlenir, bu da onları tutarsız ama zeki ve başkaları için şaşırtıcı derecede çekici kılar. Bu adamın tutunması imkansızdır ve ona yeterince özgürlük ve alan sağlayan, ardından zihinsel uyarım ve çeşitlilik sağlayan bir partnere ihtiyaç duyar. Kalbini kazanmak için kişinin eğlenceli, uyarıcı, maceracı, şakalarına gülmesi ve her gün ondan öğrenmeye hazır olması gerekir. Sanki belagatli doğasının aksine, bu duyguları o kadar tartışmaya hazır bir adam değildir ve konuşulmak yerine gösterilmesini tercih edecektir.


İkizler burcu bir erkekle cinsel harika bir deneyim olabilir, ancak eşi denemeye isteksizse sıkılır. Hayattaki her şeyde olduğu gibi, cinsel ilişkiler söz konusu olduğunda yeni deneyimlere, sözlü iletişime ve ifade özgürlüğüne ihtiyacı var.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

İkizler Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.