Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Koç Burcu ile Başak Burcu Uyumluluğu.

Koç ve Başak

Koç ve Başak İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Cinsellik söz konusu olduğunda, Koç ve Başak'ın en beceriksiz çifti mi yoksa en kötü çifti mi göstereceğini söylemek zor. Koç, Başak'a bakıp Meryem Ana'yı, onun iffetini ve seks yokluğu dediğimiz şeyi düşünebilir. Koç için bariz bir cinsel kimliği olmayan bir kişiden daha aseksüel olamaz. Cinselliklerini ifade etmek ya da cinsel hissetmek için Başak'ın sabır, sözlü uyarılma ve çok fazla ön sevişmeye ihtiyacı vardır. Asıl soru şu - bu ikisi ilk etapta birbirlerine nasıl çekildiler?


Yakın yaşamları, ancak Koç'un hiç önemli bulmadıkları şeyler hakkında beklemeyi ve iletişim kurmayı kabul etmesi durumunda veya Başak, önceki ilişkilerinde o kadar hayal kırıklığına uğradığında, cinsel bir yırtıcıya dönüştüğünde, ilginç bir dönüşe açık olduğunda iyi olabilir. 


%10

Koç ve Başak İlişkisinde Güven Uyumu

Cinsel zorluklarının üstesinden gelmeleri ve olasılıklara rağmen bir arada kalmaları durumunda, güven sorunları önemli olmamalıdır. Cinsel iştahlarını kontrol edemedikleri nadir durumlar dışında, Koç burcunun genellikle onurlu ve açık sözlü olma ihtiyacı vardır. Çoğu ilişkide Başak açıkça sadıktır ve yalan söylenmekten nefret eder. Bu yüzden dürüst olma ve karşılığında dürüstlük isteme ihtiyaçları vardır.


%70

Koç ve Başak İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Bu ikisi birbirlerine o kadar sinir bozucu olabilir ki etraflarındaki herkesi kızdırabilirler. İçinizdeki en iyiyi ortaya çıkaran bir partner düşündüğünüzde, Koç ve Başak mümkün olan en kötü eşleşmedir. Bir Koç ortağının dezavantajı, dürtüsel doğası, savaşmaya hazır olması ve o kadar büyük olmayan bir şey yüzünden aklını kaybetme eğilimidir. Başak'ın olası dezavantajı histeridir ve anlaşılmadığında hiç bitmeyen, sürekli konuşmalar yaşatır.


Başak'ın temiz şeyleri sevdiği bilinen bir gerçektir. Koç, özellikle birlikte yaşamaya karar verecek kadar deliyse,bu durum sonu gelmeyen, anlamsız kavgalara yol açabilir, çünkü Koç, doğasını veya önceliklerini asla değiştirmeyecek, Başak ise eldivenleri ve elinde kocaman bir şişe antiseptik sıvıyla çığlık atan çılgın bir insan gibi görünecektir. İşin iyi yanı, ilişkinin bu aşamasına gelmeden önce, muhtemelen birbirlerini aşırı derecede itici bulacaklar ve ayrılacaklar.


Bu tuhaf bağdan çıkabilecek iyi olan, aynı ilgi alanlarını paylaşmaları veya aynı işi paylaşmaları durumunda entelektüel işbirliği kurabilirler. Birbirlerinin zekasını uyandıracaklar, birbirlerinin zihnine meydan okuyacaklar ve muhtemelen tamamen farklı, ancak ortaya çıkabilecek sorunlar için yapıcı çözümler düşünecekler.


%30

Koç ve Başak İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Duygular söz konusu olduğunda, duygusal uyumlarının cinsel uyumlarından daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Yine de, Başak esas olarak entelektüel bir burçtur, Venüs'ün düştüğü ve duygu eksikliğinin belirgin olduğu bir burç olduğundan ve Koç genellikle sevgi ile cinsel çekiciliği karıştırdığından, aralarında kaliteli bir duygusal bağ kurmak zordur. Aşk için en iyi şansları, Başak ortağının bir araya gelmeden önce bir süre sessiz gözlemi olacaktır, çünkü bu, ilişkiye başladıkları kişiyi tanımada rasyonel bir avantaj sağlayacaktır.

Birbirlerini arkadaş olarak tanıyorlarsa, çift olmadan önce diğer insanlarla duygusal deneyimlerini yaşıyorlarsa, ilişkilerinin yürümesi için birbirlerini yeterince iyi tanıyabilirler. Koç, arkadaşlıktan cinsel bir ilişkiye geçtiğinde, çok daha düşünceli ve nazik olma eğilimindedirler. Cinsel ilişki olmadan Koç daha hoşgörülü ve daha iyi bir dinleyicidir, bu nedenle arkadaşlık romantik ilişkilerine daha fazla içerik sağlayacaktır.


%20

Koç ve Başak İlişkisinde Değerler

Her ikisi de sıkı çalışmaya ve hırsın yanı sıra net ve keskin bir şekilde çıkarılmış bilgilere değer verir. Bu onları meslektaşları olarak harika yapan şeydir, ancak bu tam olarak mutlu bir çiftin paylaşacağı en önemli değerler dizisi değildir. İlişkileri, ortak işlerine dayanabilir. Bu onların konuşmalarına ve günlük yaşamlarına daha fazla anlam katacaktır.


Değer verdikleri diğer şeyler pek örtüşmüyor. Koç, geleneğin bir parçası olmadıkları veya tarihi bir öneme sahip olmadıkları sürece, Başak tüm bunları aptal olarak düşünürken, cesaret ve tutum içindedir. Başak zekaya değer verirken Koç, başarının onunla hiçbir ilgisi olmadığını düşünür, onu yalnızlık ve keder için olası bir neden olarak görür. Yine de bunlar, ilişkilerini parçalama kapasitesine sahip olmaktansa, birbirleriyle alay etmenin ve güzel bir kahkaha atmanın nedenleri olabilir.

%50

Koç ve Başak İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Başak burcunun değişken bir kalitenin işareti olması ve her zaman sağlıkları ile ilgilenmesi veya Koç'u faaliyetlerine kadar takip etmeyi asla düşünmemeleri iyi bir şeydir. Yine de, Başak burcunun bu faaliyetlerden kurtulmak ve biraz yalnız zaman geçirmek için sağlığını kullanma şansı her zaman vardır.


Bu, sağlıklı olduğu için koşuya gidebilen, sağlıklı olduğu için doğada vakit geçirebilen, sağlıklı olduğu için vücutlarını birlikte düşünen, haftada bir düzenli yakın ilişkiler kurabilen, sağlıklı ve özetlemek gerekirse, herhangi bir şey yapabilen bir çifttir. Ayrıca, Koç'un televizyon seyretmek gibi "boş zamanı" pek umursamaması çok iyi bir şeydir çünkü Başak "beynin kalıcı hasarı" için bu faaliyetlere tabi olmaktansa okumayı veya temizlemeyi tercih eder. .


İlişkilerinin bu alanındaki sorun, çok fazla haysiyet duygusu bırakmayan ya da dikkatli Başak'ı korkutan ya da bir Koç kişiliği için çok sıkıcı olan faaliyetlerle bağlantılıdır.


%70

Koç ve Başak Burcunun Uyum Özeti

Koç ile Başak arasındaki ilişkinin asla sıkıcı olmaması iyi bir şeydir. Çoğu durumda, gerçekten sürmesi amaçlanmasa da, paylaşılan bir gelecek için potansiyellerini çok ciddiye almazsa, yine de eğlenceli bir deneyim olabilir. İlişkilerinden en iyi şekilde yararlanmaları, ona yeterince özgürlük ve öngörülemezlik vermeleri durumunda, Başak,Başak burcunun onlara düşüncelerini nasıl organize edeceklerini ve sakin bir şekilde nasıl iletişim kuracaklarını öğretmesine izin verirken, Koç'un enerjisinin bir kısmını birleştirir. Bu şekilde, ilişkilerinin gerçekten devam edebileceği noktaya gelebilirler ve sonuç, rahatlama ve birlikte eğlenme yeteneklerine bağlıdır.


%42

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Koç Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Koç Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Koç Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Koç Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Koç Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Koç Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Koç Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.