Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Koç Burcu ile İkizler Burcu Uyumluluğu.

Koç ve İkizler

Koç ve İkizler İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Çok fazla kelime gerektirmeyen belirli aktiviteler vardır ve Oğlak burcunun mütevazı görüşüne göre seks bunlardan biridir. Sonra İkizler gelir ve her bir pozisyonu, Kama Sutra hakkındaki ilginç genel bakışı ve dışarıda seksin güzelliğini açıklamaya başlar. Bu partnerleri seks hayatlarını manevra etmeye çalışırken bambaşka felsefeleriyle izlemek neredeyse dayanılmazdır.


Oğlak burcunun seks konusunda deney yapabilmesi için partnerinin onları gerçekten rahatlatması ve zihinlerini açması gerekir. Oğlak burcu, geleneksel değerlere güvenir ve her zaman eylemlerinin sorumluluğunu alır.


Çoğu durumda, birbirlerine pek de çekilmezler. Eğer cinsel partner olurlarsa, İkizler burcu partnerlerini yaratıcı olmayan ve katı bulurken, Oğlak burcunun İkizler'i çok alışılmadık olarak düşünmesi ihtimali çok büyük bir olasılıktır. İşaretlerin bu kombinasyonundaki en garip şey, ikisinin de muhtemelen birbirlerini sıkıcı bulacak olmalarıdır. Evet, herkes Oğlak burcunun sıkıcı olabileceğini ve İkizler burcunun çok ilginç ve eğlenceli olduğunu söyleyebilir, ancak aslında İkizler partnerinin genellikle muzdarip olduğu odak eksikliği ve derin hisler Oğlak burcu için büyük bir engeldir. Her şey düşünüldüğünde, bu ikisi aslında zodyak işaretleri arasında en iyi cinsel partner değil, ancak her iki partnerin de yeterli sınırlara ve yeterli yaratıcılığa sahip bir ilişkide bir buluşma noktası oluşturabilir.


%1

Koç ve İkizler İlişkisinde Güven Uyumu

Tipik bir Oğlak temsilcisi kolayca kandırılmayacaktır. İkizler partneri çokça flört etme ve cinsel ilişkiye girmeyi normal görme eğiliminde olabilir. Bu, Oğlak burcunun görüşüne göre biraz daha açık bir görüştür. Yine de Oğlak burcunun hayatlarını kolaylaştıran güven denklemi nedeniyle İkizler'lerine güvenme eğiliminde olacaklardır. Aslında, İkizler burcunun söylediklerine dair kendi yorumlarına güveneceklerdir.


Oğlak burcu her zaman diğerlerinden bir adım daha derine iner.Oğlak burcunun onları bu kadar kolaylıkla okuymasının nedeni budur, muhtemelen tam olarak nerede olduklarını ve neye karşı dürüst olmadıklarını bilerek ilerlerler. Öte yandan İkizler Oğlak burcunu o çerçeve içinde görür ki, saklayacak bir şeyleri olsa bile sadakatlerinden ve dürüstlüklerinden şüphe duymayacaklardır.


%50

Koç ve İkizler İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

İkizler'in herkesle konuşabileceğini ve herhangi bir sorunu iletişim kurarak çözebileceğini söylemek güvenlidir. Ne yazık ki, bu bir Oğlak burcu için partnerinin söylediği şeylerin özünün eksikliğini fark ettiğinde pek bir şey ifade etmez. Bununla birlikte, yine de konuşacakları çok şey vardır çünkü kişiliklerinden birinde, katı ve bazen zor bir Oğlak burcuyla paylaşacak bir veya iki şeyi olacak ciddi bir yanı her zaman vardır.


İkizler burcunun dünyada ve dışında var olan her şeyle gerçekten ilgilenmesi iyi bir şeydir. Oğlak ise, derin, gizli anlamı olan şeylerle ilgilenir, onlara çözülmesi gereken denklemler olarak bakar ve problem çözmelerine hayran kalır. Hayatlarını Başak'ınki kadar ayrıntılara odaklanmayan bu tuhaf analizde geçirebilirler, farklı dünyalar arasındaki köprüde geçirebilirler. Oğlak burcu, her küçük şeyin arkasındaki öncesi ve sonrası mantığından etkilenir.


Huzur içinde olurlarsa ve birbirlerine aptal, mesafeli veya sıkıcı olarak bakmazlarsa, birbirlerinin dünyayı daha iyi anlamalarına yardımcı olabilirler. Oğlak burcunun istikrarlı ve güvenli doğası, İkizler'e nasıl program yapacağını ve düşüncelerini ve eylemlerini nasıl organize edeceklerini öğretebilir ve onlara her düşünceyi bir adım öteye taşıma şansı verebilir. Buna karşılık, İkizler’in hayata çocukça yaklaşımı Oğlak burcunun daha mutlu olmak için hayatlarına dahil etmesi harika bir şey olabilir.


%25

Koç ve İkizler İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Merkür ve Satürn tarafından yönetilen her iki burç da o kadar duygusal değildir, ancak asıl sorun, genellikle birbirlerinde bazı duyguları ateşlememeleri gerçeğidir. Her ikisi de, birbirleriyle birlikteyken, birbirlerinin cazibesine karşı bağışık olabilirler. Onları birbirine bağlayacak çok şey yoktur ama duygusal ilişkileri çoğunlukla İkizler’in karanlık düşüncelerine ve Oğlak’ın duygusal mesafesine bağlıdır.


%1

Koç ve İkizler İlişkisinde Değerler

İkizler her biçim ve şekildeki bilgiye, birisinin güzel konuşma, ellerini yaratıcı bir şekilde kullanma ve fikirleri daha yüksek bir amaçla uygulama yeteneğine gerçekten değer verir. Oğlak, istikrar, dakiklik ve dürüstlüğe değer verir. 


%5

Koç ve İkizler İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Oğlak burcu yararlı şeylerin bir işaretidir ve her ne olursa olsun yararlı bir faaliyete sahip olmak isteyeceklerdir. Yürüyüşe çıktıklarında, bunu A noktasından B noktasına gitmek veya daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmak için yapmak isteyeceklerdir. İkizler yürüdüğünde, nereye varacaklarını asla bilemezler. Rotalarına süpermarkete giderken başlamış olabilirler, ancak bir telefon görüşmesinden sonra, fikirlerini değiştirip evin yolunu tutmuş olabilirler. İkizler burcunun her zaman yeni şeyler öğrenmek istemesi ve Oğlak burcunun rutini ve kendini adamayı sevmesi iyi bir şeydir, bu yüzden yapıcı çalışma ve problem çözme için güçlü bir temele sahip olurlar. Ancak çoğu durumda yolları farklı yönlere gider.%10

Koç ve İkizler Burcunun Uyum Özeti

İkizler ve Oğlak partnerlerinin çok farklı bir uyumları vardır. Her ikisi de diğer kişinin sahip olduğu şeyleri arıyor olsalar da, birbirlerini tanımıyor gibi görünürler. İkizler, onları topraklayacak ve derinlik verecek birine ihtiyaç duyarken, Oğlak burcuna baktıklarında yaşlı, kıpırdamayan ve sıkıcı birini görürler. Oğlak burcunun hayatında neşeye ve rahatlamaya ihtiyacı vardır, ancak İkizler hiçbir yere gitmeyen kontrol edilemeyen, yüzeysel fikirlerden oluşan biri gibi görünür. Aslında birlikte olmak, her gün farklı hayatlarını paylaşarak değerli bir deneyim yaşayabilirler. Hatta beraber olduklarında iyi çalıştıklarını ve düşündükleri herhangi bir hedefe ulaşma yeteneğine sahip olduklarını bile görebilirler.


%15

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Koç Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Koç Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Koç Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Koç Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Koç Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Koç Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Koç Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.