Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Kova Burcu ile Koç Burcu Uyumluluğu.

Kova ve Koç

Kova ve Koç İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Koç burcu ve Kova burcu arasındaki cinsel temas gerçekten stresli veya son derece heyecan verici olabilir. Genellikle ikisi birden olur. İşaretleri genel olarak birlikte iyi gider ve birbirlerini takip etmek için çok fazla enerjiye sahip oldukları için birbirlerini kolayca desteklerler. Yine de, cinsel ve yakın ilişkileri söz konusu olduğunda, duygudan yoksun olabilirler. Koç, çok sıcak, yaratıcı duyguları olan tutkulu bir burçtur. Bu, onların en kötü doğasını ortaya çıkarabilecek ve basitçe Mars tarafından yönetilen bir işaret olduklarını vurgulayabilecek bir ilişkidir - soğuk, duygusuz bir cinsel avcı. Bu ikisi için de gerçekten heyecan verici olsa da, pek tatmin edici olmayacak çünkü ikisinin de sevildiğini hissetmesi gerekiyor.


Çok çalkantılı ilişkilere yol açabilecek aşırı erkeklik ve enerjisi vardır. Koç'un Kova burcundaki partnerine enerji ve dayanıklılık vermesi ve Kova burcunun Koçların ufkunu genişletmesi ve çılgın fikirler vermesi ile rollerini anlamak kolaydır. Bu, ilişkilerinin başlangıcında çok eğlencelidir, ancak bir süre sonra karşılaşabilecekleri duygusal boşluğu kapatacak yeterli fikir olmaması yorucu olabilir.


%65

Kova ve Koç İlişkisinde Güven Uyumu

Güven, Koç için önemli bir konudur ve Kova bunu anlayabilir. Bu, Koç burcundaki partnerlerine sonsuza kadar sadık kalacakları anlamına gelmez, ancak açık bir ilişki sürdürmenin ve onlara kararsızlıklarını anlatmanın adil olduğunu düşünürler. Ne yazık ki Koç, Mars tarafından yönetiliyor ve dünyada partnerlerinin gördüğü tek kişi olması gerekiyor. Bu, onları eşlerinin hareketlerini takıntı haline getiren öfkeli, sahiplenici bir kişiye dönüştürebilir.


Aralarında başkalarını içermeyen güven meselelerini tartışırken, bir problemleri olmadığını söylemek güvenlidir. Her ikisi de keşfedilecek bu kadar çok ilginç gerçek varken neden yalan söylediklerini anlamazlar. Fikirlerini ifade etmekte özgür olmaları ve çatışmadan asla kaçınmayacaklarını, ancak birbirlerini daha iyi anlamak ve ilişkilerini güçlendirmek için yapıcı bir şekilde kullanılabileceğini kabul etmeleri gerekir.


%85

Kova ve Koç İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Koç genellikle biraz ciddidir ve sınırlarına saygı gösterilmesini ister. Kova ortağı bunu fark edecek, gülecektir. Her zaman dümdüz hareket eden Koç için, birinin böyle açık fikirli olması, ileri geri gitmesi, her gün yeni ifşaatlar yapması ve yeni, farklı konular için asla enerji kaybetmemesi hayal edilemez.


Koç, Kova burcundaki partnerinde bir idol bulabilir ve her türlü diyaloğa gönülden girebilir çünkü neler keşfedebilecekleri ve bakış açılarının nasıl değişeceği konusunda heyecanlanırlar. Öte yandan Kova, bu burçta konumlanan Güneş ile ego sorunları nedeniyle partnerinin hayatında bu rolü oynamaktadır. Mümkün olduğunca ilginç olmaya çalışarak düşüncelerini partnerleriyle paylaşacaklardır. Kova burcu, Koç ortağı tarafından motive edilir ve küçük şakalar yapmaktan hoşlanır. Kova mizahı söz konusu olduğunda Koç'un işleri kişisel olarak almaması önemlidir ve birlikte çok eğlenebilirler.


Enerjiyle dolu güçlü doğaları nedeniyle çoğu zaman savaşabilirler. Çoğu durumda, Kova burcu saçma çatışmalara dayanmaz ve gerekirse aralarında bir yere tuğla duvar örer. 


%90

Kova ve Koç İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Kova burcunun duygusal doğasını uyandırması için, oraya ulaşmak için genellikle yeterli esnekliğe ve sabra sahip bir partner gerekir. Koç burcunun sabırlı olduğunu tam olarak söyleyemeyiz, bu yüzden ortaya çıkabilecek sorunu hayal edebilirsiniz. Koç'un bakış açısından, partnerleri soğuk, mesafelidir ve kalplerini onlara açmaya niyetleri yoktur. Kova, olayları farklı görür ve her zaman mantıklı kalmaya çalışır. Koç duygu gösterisini yapmaya başladığında, gerçek sorun su yüzüne çıkıyor, çünkü Kova burcu her zaman nasıl hissettiklerini göstermiş olabilir, ancak kimse ne gösterdiklerini tahmin edemez.


%40

Kova ve Koç İlişkisinde Değerler

Harika bir sohbeti paylaşabilseler de, özgürlük konusuna dokunur dokunmaz değerleri ayrı yollara gider. Her ikisi de özgürlüğe ilk dürtüyle değer verir. Ancak zamanla Aries, özgürlüğe gerçekten değer vermediklerini iş yerinde gördüklerinde fark eder. Aslında, sadece Kova burcundaki partnerlerinden özgürlüğü ellerinden almak için hayatlarındaki her şeyi değiştirirlerdi. Bu bilinçli bir ihtiyaç değildir, ancak Koç, her şeyi (ve insanları) kendileri için isteyen şımarık bir çocuk gibi olabilir. Kova burcunun rüzgar olarak yön değiştirmesi ve doğasını asla değiştirmemesiyle Koç, yalnızca rüzgarın taşıdığı şeyi değil, birisinin her şeyi paylaşmasını istedikleri için kendilerini gerçekten mutsuz bulabilir.


%30

Kova ve Koç İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Kova burcu, Koç partnerleri için gerçekten kabul edilemez bir şey önermedikçe, ortak aktiviteleri söz konusu olduğunda çok sayıda olasılığa sahip olacaklardır. Bu kadar enerjiyle, tek hataları evde kalmak ve tüm o enerjiyi sistemlerinden alma şansını paylaşmamak olur.


%99

Kova ve Koç Burcunun Uyum Özeti

Bu hassasiyetten yoksun bir çifttir. İlişkilerinin tutkuları azalır ama kaybolmaz. Koç burcu partnerinin, sevgilisi tarafından rahatlatılması gerekir, böylece rahatlayabilir ve gerçek, sıcak duygusal doğasını gösterebilirler. Bu ilişkide, temelde ilkel, içgüdüsel doğalarını destekleyen uzak bir partnere sahip olacaklardır. Her ilişkinin amacının, partnerlerin birbirlerini oldukları gibi kabul etmeleri olduğunu düşünmek güzel olsa da, bu durumda bir Koç'un beraberlik yoluyla büyümesi ve duygusal doğasını öğrenmesi için her şansı elinden alacaktır. Bu asla tatmin olmayacakları bir şeydir.


Yine de, Kova ile olan her ilişki bizi şaşırtabilir. Bir partner olarak onlarla, her şeyi özgür iradeye bırakan aydınlatıcı bir senaryoya her zaman yer vardır. Hayatlarını birlikte paylaşmaya karar vermeleri durumunda, arada bir bireysel olarak ziyaret edebilecekleri bir çığlık odası olmalıdır. Bu muhtemelen işe yarar. Ve bu duygu eksikliği hakkında, başlamak için çok fazla fiziksel hassasiyet uygulayabilir ve olayların oradan gitmesine izin verebilirler.


%68

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Kova Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Kova Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Kova Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Kova Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Kova Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Kova Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Kova Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.