Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Kova Burcu ile Terazi Burcu Uyumluluğu.

Kova ve Terazi

Kova ve Terazi İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Kova ve Terazi arasındaki cinsel ilişki, her iki partner için de stresli olabilir. Yengeç burcunun Ay tarafından yönetilen en hassas burcu olarak kabul edilse de, güçlü sınırlar koyma ihtiyacı hissettiklerinde oldukça sert ve mesafeli olabilirler. Öte yandan Kova, yenilikçi, değişikliği yapacak biri olarak bilinir, ancak aslında, sabit bir burçtur, kendi yöntemlerinde oldukça belirgindir ve bir paradoks olarak - değiştirilemez.


Cinsel faaliyette bulunduklarında, Kanser o kadar stresli olabilir ki, bu sınırları belirlemek zorunda kalacak ve Kova, Terazi partnerine daha nazik davranmak için gerekli değişikliği yapamayacaktır. Kova burcunda fiziksel aktiviteleriyle topraklanması gereken çok fazla enerji var ve buna seks de dahil. Terazibunu gerçekten anlamıyor ve sevdiğiniz biriyle cinsel ilişkilerde yalnızca duyguların paylaşılması gerektiğine inanıyor.


Kova, eşini yavaşlatmanın ve hiçbir şeyi zorlamamanın bir yolunu bulursa ve Yengeç, birlikte geçirdikleri zamanın bir kısmında rasyonel zihinlerinin kontrolü ele geçirmesine izin verirse, heyecan verici bir cinsel deneyimi paylaşabilirler. Terazi, cinsel yaşamlarına duygu ve hassasiyet getirecek ve Kova burcu asla sıkıcı rutinin kontrolü ele geçirmesine izin vermeyecek. Deney yapmaktan ve duygusal alışverişten ödün verirlerse, eğlenmeye bile başlayabilirler.


%1

Kova ve Terazi İlişkisinde Güven Uyumu

Terazi genellikle sadık ve dürüsttür, sevdiklerinin saldırgan tepkisinden veya onları çok incitmekten korktukları durumlar dışında. Kova burcuyla, bir şeyleri paylaşmak için kendilerini stresli hissedebilirler ve bu, güven söz konusu olduğunda iki yönlü bir sorun oluşturabilir. Kova burcunun liberal doğası bir Yengeç için çılgınca görünebilir ve partnerinin çılgınlıkları konusundaki dürüstlüğü, olası eylemlerine karşı içsel güvensizlik hissine yardımcı olmaz. Bu onlar için karmaşık bir şey çünkü hiçbiri yalan söylemek istemiyor ama yine de paylaşabilecekleri geleceğe güvenmiyor gibi görünüyorlar.


%35

Kova ve Terazi İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Kova, Terazi partnerini incelenmesi gereken garip bir insan olarak görürse, ilişkilerinin en iyi başlangıcı garanti edilir. Bu, her ikisine de birbirlerini iyi tanımaları için yeterli alan sağlayacaktır ve bu, ilişkilerinin diğer tüm alanlarını etkileyebilir. Böyle bir durumda Kova, Yengeç burcunun ihtiyaç duyduğu o tuhaf faaliyetlere hiç de sıradan değilmiş gibi yaklaşacaktır. Sonuçta, herkes partneriyle tam bir sessizlik içinde sabah kahvesi içemez ve bu sessizliğin tadını bu partnerler kadar çıkaramaz.%55

Kova ve Terazi İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Aşık olduklarında, ilişkilerini o kadar çabuk bitiremezler. Kova, buna bir tür meydan okuma olarak yaklaşacak ve bu partnerden aldıkları istikrar ve sevgiyi anlayacaktır. Terazi, kolayca içine çekildikleri simbiyotik bir ilişki içinde yaşamak yerine, aslında kendileri olmak için hiçbir zaman bu kadar özgür olmadıklarını anlayacaktır. Güçlü bir bağ kurduklarında, her ikisinin de gitmesine izin vermesi çok zor olacaktır.


%50

Kova ve Terazi İlişkisinde Değerler

Terazi bilgiye neredeyse Kova'nın bilgi verdiği kadar değer verir. Bu, dünyaları arasında güzel bir bağlantıdır ve eğer beslenirse, tuttukları diğer değerlerle ayrılmamaları için yeterli olabilir. Terazi istikrar, yakınlık ve aileye değer verirken, Kova onların özgürlüğüne, zekasına ve yeni teknolojiye değer verir. Dünyaları arasında aşılması imkansız gibi görünen bir fark vardır, ancak mesafelere ve seyahatlere olan sevgisine tutunurlarsa veya birlikte öğrenirlerse, diğer şeyler üzerindeki değerlerinin çok farklı olduğu gerçeğini kolayca aşabilirler.%10

Kova ve Terazi İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Kova, hayatları sıkıcı bir rutine girmediği sürece gerçekten her şeyi yapmak isteyecektir. Terazi, ne yapmak istediklerine karar vermekte güçlük çekecek ve bu, partnerlerini çılgına çevirebilir. Bir şey Kova burcunu yörüngeye fırlatabilirse, bu kendiliğindenlik eksikliğidir ve Terazi bazen kendiliğinden olmanın tam tersi olabilir. Bu ortaklar, ipleri yalnızca Kova'nın çekip Terazi'nin takip ettiği bir ilişkiye girebilir. Bu, ortaklardan hiçbiri için gerçekten iyi bir çözüm olmazdı ve Aquarius, aralarındaki saygının bozulmadan kalması için biraz sabır göstermeyi öğrenmesi gerekecek.

%65

Kova ve Terazi Burcunun Uyum Özeti

Bu çiftin olumlu yönde hareket etmesi için, Terazi 'nin partnerlerinin ne kadar sıra dışı olduğunu anlaması ve eğlenirken ev gibi olmayı denemeye çalışması gerekir. Sonunda, Terazi inanılmaz bir özgürlük sevinci keşfedebilir ve Kova burcu yakınlık geliştirebilir. Bu ortaklar birlikte sessiz olabilirlerse, sabah kahvelerini yudumlarsa, bu çoğu durumda başarıya giden ilk adımdır.


%31

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Kova Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Kova Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Kova Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Kova Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Kova Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Kova Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Kova Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.