Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Oğlak Burcu ile Balık Burcu Uyumluluğu.

Oğlak ve Balık

Oğlak ve Balık İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Bir Oğlak burcunun bir Balık burcuyla ilişki kurmaktan daha iyi bir yolu muhtemelen yoktur. Cinsel ilişkileri, biri son derece katı ve rasyonel, diğeri esnek ve duygusal ancak inançları konusunda kendine güvenen iki güçlü bireyin temasıdır. Aralarındaki farklılıklar, neredeyse işaretlere zıtmış gibi güçlü bir çekim yaratacaktır.


Bu partnerlerin paylaşabileceği cinsel yaşam, karakterleri yüzeysel olarak gözlemlendiğinde açıklanamaz. Ancak bir Yengeçten farklı bir şekilde, Balık basit bir hisle Oğlak burcunun duygusal derinliğine ulaşabilir. Bu bir şefkat meselesi değil, derin iç gerçekleri meselesidir. Oğlak duyguları ne kadar açık olursa olsun duygusal değildir ve Balık duyguları kaybolmuş gibi görünse bile oldukça mantıklı olabilir. Birbirlerindeki en iyi nitelikleri uyandırabilir ve derin duygusal-rasyonel anlayışla güçlü yakınlığı paylaşabilirler.


Cinsel yaşamları garip bir şekilde kendiliğinden hareket edecek. Oğlak burcu eşini bırakıp açması için ilham alırken, Balık sevgilerini kolayca temel alacak ve fiziksel temas yoluyla onlara göstermenin bir yolunu bulacaktır. Oğlak burcu kendini daha rahat hissedecek ve Balık kendini toparlamaya başlayacak. Yeterince uzun süre birlikte kalırlarsa, mükemmel bir istikrar, güven ve duygusal heyecan karışımı oluşturabilirler.


%99

Oğlak ve Balık İlişkisinde Güven Uyumu

İlişkilerine saygı duyacak ve dürüst olmamak için birbirlerini genellikle yeterince iyi anlayacaklardır. Bu her zaman böyle değildir ve Oğlak burcunun olası sertliği bazen Balık burcunun bir ya da iki yalan söylemesine neden olabilir. Öte yandan, Oğlak kapalıysa ve ulaşılamazsa, gerçek,birbirlerini o kadar iyi tanımadıkları basit bir gerçekle bozulur. İlişkilerinin güzelliği, kiminle uğraştıklarının farkına vardıklarında güvenme yaklaşımlarında yatmaktadır. Her iki ortak da dünyaya kolayca açılacağına güvenmediğinden, her geçen gün birbirlerinden bunu kazanmak zorunda kalacaklardır. Bu, partnerlerinin güvenini kazanmak için bir oyun veya rekabet gibi görünebilir.


%85

Oğlak ve Balık İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Oğlak burcuna ilham verecek biri varsa, o da Balık burcudur. İkisi de ilişkilerindeki iletişimi çok önemseyebilirler, ancak bağları konuşmayı bırakıp dinlemeye başlamalarına izin verecektir. İkisi de bir bakıma utangaç ve birbirlerini tanımak için birbirlerine dikkat etmeleri gerekecektir. Partnerlerinin doğası gereği, birbirlerini derinlemesine tanımaktan heyecan duymaları, ikisinin de bunu yapmak isteyeceği iyi bir şeydir.


Oğlak burcu katı fikirlerine ve inançlarına boyun eğdiğinde iletişimlerindeki sorun ortaya çıkabilir. Oğlak burcu Jüpiter'i düşüşüne getirir ve Jüpiter, geleneksel olarak Balık burcunun hükümdarıdır. Oğlak burcunun katı ve rasyonel doğası, basit bir inançsızlıkla Balık burcunun inancına ve inançlarına zarar verebileceğinden, bu onların tüm ilişkilerini gerçekten tehlikeye atabilir. Balık partneri, bunun için yaşadıkları için inanç sistemlerinden nadiren vazgeçerler, ancak partnerlerinin anlayış eksikliğinden dolayı onu sorgulayabilir ve yalnız hissedebilirler. “Ne olacak, olacak” “Ne olacağına ben karar veririm” olabilir ve bu Balık ortağının içinde taşıdığı kendiliğindenliği ve ilhamı boğabilir.


%65

Oğlak ve Balık İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Bu ortaklar, gerçekten çiçeklenene kadar yıllarca inşa edilebilecek derin bir duygusal bağı paylaşıyor. İlişkilerinin en güzel yanı duygu beklentisi, sürekli büyüme ve birbirlerinin en iyisini ortaya çıkarma yetenekleridir. Yine de bu, ellerinden gelenin en iyisi olacak olsalar bile, hiçbirinin aslında yollarını değiştireceği anlamına gelmez. Oğlak huysuz kalabilirken, Balık lapa lapa ve güvenilmez kalabilir. Oğlak, Balık burcunun inançlarını ve büyüsünü bastırırken ve Balık güvenilirdir, dünyevi Oğlak burcunu hayal kırıklığına uğratırken, kendi yollarına çok fazla girdiklerinde birbirlerini gerçekten sinirlendirebilirler.


%90

Oğlak ve Balık İlişkisinde Değerler

Değerlerine yaklaşma biçimlerinde belli bir tutarlılık vardır. Balık gibi birinin istikrarlı duygulara bu kadar değer vermesi gariptir, ancak kararlı bir duygusal ilişki içindeyken sonunda zihinlerini ve kalplerini dinlendirmelerine yardımcı olurlar. Oğlak, şaşırtıcı bir şekilde kişinin duyguları ile temas halinde olma ve olumlu bir sonuç hakkında net bir vizyona sahip olma yeteneğine değer verecektir.


Ne yazık ki, günlük yaşamda inançların ve duyguların kullanımına yaklaşmada gerçek bir problemleri olacak ve Oğlak soğukkanlı düşünceye ve kişinin rasyonel olma yeteneğine değer verirken, Balık bunun tersine değer verecektir. Bazen çok farklı olurlar, Balık mükemmel bir aşk hayal eder, Oğlak bunun imkansız olduğunu bilir. Kolay olmayacak ama farklılıklarının üstesinden gelmek için birbirlerine yeterince değer verebilirler.


%45

Oğlak ve Balık İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

İlişkilerine başladıklarında, her şeyi birlikte yapmak isteyeceklerdir. İlgi alanları genellikle çok farklı olsa da, Oğlak burcu eşinin içindeki denklemi çözmek isteyeceği kadar, Balık dünyasına girmek için ilham alacak. Zamanla, Oğlak burcunun yapmak istediği şeylerin Balık için sıkıcı olduğunu, Balık'ın yapmayı sevdiği şeylerin Oğlak burcunu çılgına çevirdiğini - plansız, kasıtsız ya da görünürde herhangi bir işe yaramadığının farkına vardıklarında, faaliyetleri ayrılacaktır. Yine de, hem geleneğe, hem de geleneğe saygı için Oğlak'a ve romantik nedenlerden dolayı Balık'a bağlı kalma ihtiyacı duyacaklar ve bu, zaman geçtikçe yeterince ortak faaliyetler inşa etmelerine yardımcı olacaktır.


%70

Oğlak ve Balık Burcunun Uyum Özeti

Oğlak ve Balık arasındaki bir ilişki, ilham olasılıkları hakkında bir hikaye anlatır. Oğlak burcu gibi biri heyecan verici ve öngörülemez çılgın bir aşk hikayesine çekilebilirse, bunu Balık burcu yapmalıdır. Buna karşılık, Oğlak, Balık burcundaki partnerine istikrar, barış ve her zamanki duygusal kasırgalarından biraz dinlenecektir. Oğlak burcunun, Balıkların kendilerini daha neşeli ve iyimser hissederken daha gerçekçi ve pratik olmasına yardımcı olabileceği güzel bir yol vardır.Yine de, temaslarında esas olarak Jüpiter'e olan sevgileriyle temsil edilen zorluklar vardır. 


%76

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Oğlak Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.