Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Oğlak Burcu ile İkizler Burcu Uyumluluğu.

Oğlak ve İkizler

Oğlak ve İkizler İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Oğlak burcu partner için cinsellik, çok fazla kelime sarf etmeyi gerektirmeyen belirli aktivitelerden biridir. Sonra İkizler partneri gelir ve her bir pozisyonu, Kama Sutra hakkındaki ilginç genel bakışıyla, açıklamaya başlar. Bu partnerlerin seks hayatlarını yönetirken bambaşka felsefeleriyle bakış açılarını genişletmeleri haz vericidir.


Oğlak burcunun cinsellik konusunda deney yapabilmesi için partnerinin onları gerçekten rahatlatması ve zihinlerini açması gerekir. Oğlak burcu, geleneksel değerlere güvenir ve her zaman eylemlerinin sorumluluğunu alır.


Çoğu durumda, birbirlerine pek çekim hissedemezler. Eğer cinsel açıdan partner olurlarsa, İkizler burcu partnerlerini yaratıcı olmayan ve katı bulurken, Oğlak burcunun İkizler'i çok alışılmadık olarak düşünmesi çok büyük bir olasılıktır. Burçların bu kombinasyonundaki en garip şey, ikisinin de muhtemelen birbirlerini sıkıcı bulacak olmalarıdır. Evet, herkes Oğlak burcunun sıkıcı olabileceğini ve İkizler burcunun çok ilginç ve eğlenceli olduğunu düşünebilir, ancak aslında İkizler partnerinin genellikle acı çektiği odak eksikliği ve derin hisler ,Oğlak burcu için büyük bir engeldir. Bu ikili aslında zodyak işaretleri arasında en iyi cinsel partner olmasa da, her iki partnerin de yeterli sınırlara ve yeterli yaratıcılığa sahip olduğu bir buluşma noktası oluşturulabilir.


%1

Oğlak ve İkizler İlişkisinde Güven Uyumu

Tipik bir Oğlak temsilcisi kolayca kandırılamaz. İkizler partneri çokça flört etmeyi normal görme eğiliminde olabilir. Bu, Oğlak burcunun görüşüne göre aşırı bir harekettir çünkü onlar için bazı şeyler nettir ve çizgileri vardır. Yine de Oğlak burcunun hayatlarını kolaylaştıran güven denklemi nedeniyle İkizler'e güvenme eğiliminde olacaklardır. 


Oğlak burcu her zaman diğerlerinden bir adım daha derine iner ve İkizler nadiren biri hakkında bu kadar düşünür. Bu nedenle Oğlak burcu, tam olarak hangi kısma takıldıklarını ve neye karşı dürüst olmadıklarını bilerek, onları kolaylıkla okuyabilir. Öte yandan İkizler, Oğlak burcunu o kadar çerçeve içine alacak ki, saklayacak bir şeyleri olsa bile sadakatlerinden ve dürüstlüklerinden şüphe duymayacaklardır.


%50

Oğlak ve İkizler İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

İkizler'in herkesle konuşabileceğini ve herhangi bir sorunu iletişim kurarak çözebileceğini söyleyebiliriz. Ne yazık ki, Oğlak burcu için partnerinin söylediği şeyin içinin dolu olmadığını farkederse, partneri onun için artık pek bir şey ifade etmez. Bununla birlikte, yine de konuşacakları pek çok şey vardır çünkü İkizler burcunun kişiliklerinden birinde, sert bir Oğlak burcuyla paylaşacak birkaç şeyi olacak ciddi bir tarafı her zaman vardır.


İkizler burcunun dünyada ve dışında var olan her şeyle gerçekten ilgilenmesi iyi bir özelliktir. Yani başka konuşacak hiçbir şey bulamazlarsa, her zaman Uzay, yıldızlar ve diğer galaksiler hakkında konuşabilirler. Oğlak, derin anlamı olan şeylerle ilgilenir, onları çözülmesi gereken denklemler olarak görür ve problem çözen insanlara hayran kalır. 


Huzur içinde olurlarsa ve birbirlerine mesafeli olarak bakmazlarsa,karşılıklı olarak birbirlerinin dünyayı daha iyi anlamalarına yardımcı olabilirler. Oğlak burcunun istikrarlı ve güvenli doğası, İkizler'e nasıl program yapacağını, düşüncelerini ve eylemlerini nasıl organize edeceklerini öğretebilir ve onlara her düşünceyi bir adım öteye taşıma şansı verebilir. Buna karşılık, İkizler’in hayata çocukça yaklaşımı Oğlak burcunun daha mutlu olmak için onu hayatlarına dahil etmesi harika bir şey olabilir.


%25

Oğlak ve İkizler İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Merkür ve Satürn tarafından yönetilen her iki burç da o kadar duygusal değildir, ancak sorun şu ki: bazen birbirlerinde bazı duygular uyandırmaları gerekebilir. Beraberken, birbirlerinin cazibesine karşı bağışıklık oluşturabilirler. Onları birbirine bağlayacak çok şey yoktur ama duygusal ilişkileri çoğunlukla İkizler’in karanlık düşüncelerine ve Oğlak’ın duygusal mesafesine bağlıdır.


%1

Oğlak ve İkizler İlişkisinde Değerler

İkizler her bilgiye, birisinin güzel konuşması, ellerini yaratıcı bir şekilde kullanması ve fikirleri uygulama isteğine gerçekten değer verir. Oğlak ise istikrar, dakiklik ve dürüstlüğe değer verir. 


%5

Oğlak ve İkizler İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

İkisi de çok yürür, bu doğru, ancak güdülerindeki farklılıklar inanılmazdır. Oğlak burcu yararlı şeyleri işaret eder ve her ne olursa olsun yararlı bir faaliyete sahip olmak isteyeceklerdir. Yürüyüşe çıktıklarında, bunu A noktasından B noktasına gitmek veya daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmak için yapmak isteyeceklerdir. İkizler yürüdüğünde, nereye varacaklarını asla bilemezler. Rotalarını markete giderken oluşturmuş olabilir ancak gelen bir telefondan sonra plan değişikliği yapıp farklı bir yöne gidebilirler. İkizler burcunun her zaman yeni şeyler öğrenmek istemesi ve Oğlak burcunun rutini ve kendini adamayı sevmesi iyi bir şeydir, bu yüzden yapıcı çalışma ve problem çözme için güçlü bir temeli vardır. Ancak çoğu durumda yolları farklı yönlere gidebilir.


%10

Oğlak ve İkizler Burcunun Uyum Özeti

İkizler ve Oğlak partnerleri çok garip bir uyum içindedir. İkizler, onları iyileştirecek ve derinlik verecek birine ihtiyaç duyarken, Oğlak burcuna baktıklarında yaşlı, kıpırdamayan ve sıkıcı birini görürler. Oğlak burcunun hayatında ise neşeye ve rahatlamaya ihtiyacı vardır, ancak İkizler hiçbir yere gitmeyen, kontrol edilemeyen, yüzeysel fikirlerden oluşan biri gibi görünürler. Aslında birlikte olup, her gün farklı hayatlarını paylaşmak onlara değerli bir deneyim yaşatabilir. Hatta birlikte iyi çalıştıklarını ve düşündükleri herhangi bir hedefe ulaşabileceklerini bile farkedebilirler.


%15

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Oğlak Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.