Soru sor
Oğlak Burcu | 22 Aralık 2019 - 19 Ocak 2020

Oğlak Burcu Kadını

22 Aralık - 19 Ocak

Astroloji - Oğlak Burcu Kadını Hakkında Bilgiler

Oğlak Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcu bir kadın aşık olduğunda, onlara boyun eğmeden ve ilişkinin tadını çıkarmaya başlamadan önce kendi duygularıyla yüzleşmeye karar vermelidir. Çoğu durumda, eşini akıllıca, çok düşünerek seçecek ve "yanlış" karar vermeyecektir. Sorumluluk duygusu o kadar güçlü bir öncelik olabilir ki, herhangi bir risk almasına izin vermez, her zaman yapılacak güvenli şeyi ve birlikte olacağı güvenli partneri seçer. Bu onu derinden tatminsiz kılabilir, ancak aşk söz konusu olduğunda mantıklı kararlara yer olmadığını, kalp meselelerinde beyne yer olduğundan daha fazlasını anlayamayacaktır.


Oğlak Kadını Cinselliği

Cinsel deneyimleri düşündüğünden çok daha açıktır. Oğlak bir sınırlama işaretidir ve hatta bekârlıkla bağlantılı olabilir, ancak Mars'ı yücelten kadınsı bir işarettir ve kendi içgüdülerini anlamaya gelince usta olur. Yine de duyguları farklı bir hikaye ve çok fazla rasyonel seçim ve bilinçsiz duygusal acı korkusunun bir sonucu olarak cinselliğinde gerçek samimiyet ve sevinçten yoksun olabilir. Genel olarak, bazı suçluluk yolculuğuna boyun eğmediği ve cinsel doyumunun feda edilmesi gereken mazoşist bir moda girmediği sürece, cinsel rutininin düzenli ve fiziksel olarak tatmin edici olmasını ister.

İlişkilerde Oğlak Kadını

Bir eş seçtiğinde, bu, sadık kalma ihtiyacı duyan ve çoğu zaman neden kimsenin olmayacağını anlamayan bir kadındır. Kafasındaki denklem oldukça basittir ve ilişkileri herhangi bir anlam ifade ettiği sürece, hayal kırıklığına uğratma ya da ayrılma niyeti olmadan onlarda kalacaktır. İşlerin sona ermesinin zamanının geldiğini hissettiğinde, muhtemelen tüm sınırları aşılmıştır ve geri dönme olasılığı çok düşüktür. Ciddi ve katıdır, ancak sevgisi çok derindir ve kendi hayatından memnun olmadığı sürece partnerini destekleyecek ve onları çok mutlu edecektir.

Oğlak Kadını Güvenilir mi?

Bu, korku sağduyusunu aşmadığı sürece yalan söylemek için hiçbir nedeni olmayan bir kadındır. İçgüdüsel olarak hareket etmesine neden olabilecek tek şey panik korkusudur ve eğer hiç hissetmezse, sahtekâr olmak için hiçbir neden kalmayacaktır. Genelde “göze göz” prensibiyle yaşar ve tüm borçların doğası gereği ödendiğini bilmesine rağmen, yeterince kızdığında adaleti kendi eline alabilir. İnadına ve sadakatsiz bir ortağa iyiliğinin karşılığını geri verme ihtiyacı yüzünden yalan söylemeye karar verebileceği tek durum budur. Ancak, bu ona daha önce bahsettiğimiz suçluluk duygusunu hissettirecek ve muhtemelen bu tür durumlardan kaçınacaktır.


Oğlak Kadını İle Flört

Az bakım gerektiren bir kadın arıyorsanız, bu maalesef bir Oğlak kadını. Randevuları hak ettiğini düşündüğünden daha iyi olmalıdır, ona iyi bir şeyden kötü hiçbir şeyin çıkmayacağının garantisini vermelidir. Çiçek açmak için çok fazla sevgiye ihtiyacı var ve bu ilişkinin başından itibaren gösterilmelidir. Aşırı, egzotik aktiviteleri pek umursamayacak ve her seferinde bir akşam yemeğine ve bir filme razı olacaktır, her seferinde yapmak istediği her şeyi mükemmel bir şekilde yapabilecek - tek başına. En çok seveceği şey, ilişki zaten uzun sürdükten sonra partneriyle yaşayacağı gelenektir. Kendini güvende ve emniyette hissetmesini sağlayacak bu geleneği inşa etmek için tekrarlanan keyifli deneyimlerden zevk alma fırsatı verilmelidir.Oğlak Kadınını Anlamak

Bu kadını anlamak için ona saygı duymanın ama onu ciddiye almamanın bir yolunu bulmalısın. Bu çok zor bir görev çünkü sizi sert, güçlü olduğuna ve hayatta başa çıkamayacağı hiçbir şey olmadığına ikna etmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Aslında, son derece hassastır, her zaman kendi kalbinden uzaklaşır, her şeyi kişisel bir mesele olarak alır ve diğer insanlar için kendi çıkarından feda eder. Bir kurban rolünü üstlenmezse, herkesin hayatının sorumluluğunu üstlenme şansı çok yüksektir ve bu, olmasına izin vermemeniz gereken bir şeydir.


Oğlak Kadının Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Güvenilir ve güçlü, paylaşmaya ve sorumluluk almaya hazır, hedeflerine odaklanmış, kararlı ve dayanıklıdır. Öte yandan, katıdır, her zaman eşinin ondan daha iyi olmasını bekler ve bu kolayca başarılamaz. Suçluluk duygusuna yatkındır ve çoğu zaman ihtiyaç duymayacağı belirli bir noktaya gelmek için uzaklaşır.

Oğlak Kadınınız İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Oğlak burcu bir kadın, tipik bir kadın armağanı için genellikle fazla pratiktir, ancak aynı zamanda güzel kokmayı ve kendi teninde iyi ve rahat hissetmeyi sever. Venüs'ün yönettiği Terazi burcunda hükümdarı yüceltildiği kadar Mars'ı da yücelttiği için ona bir hediye seçmek kolay değil. Bu yüzden ihtiyacı olan şeyler ile sevdiği şeyler arasında kalmış gibi görünüyor. Sürpriz, eğer çok pahalı olduğunu düşündüğü bir şeyse veya sanki onu uzaktan sevmeye razı olmuş gibi, buna sahip olmamak için rasyonel bir seçim yaparsa daha da iyi hissedecektir.

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Oğlak Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.