Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Terazi Burcu ile Oğlak Burcu Uyumluluğu.

Terazi ve Oğlak

Terazi ve Oğlak İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Terazi ile Oğlak arasındaki cinsel ilişkiden bahsederken akla gelen ilk şey beklemedir. Venüs ve Satürn tarafından yönetilen, karısını terk etmek zorunda kalan ve yıllarca bekledikten sonra geri dönen bir askerin hikayesini anlatırlar. Konu seks olduğunda, bu işaretlerin her ikisi de seksi yaşamlarında son derece önemli bulsa da, cinsel aktivite eksikliğine işaret edebilecek bir kombinasyondur. Başlangıç ​​olarak, hiçbir çekim hissetmezler ve hatta arkadaşlık temelinde kurulan bir ilişkiye başlarlar, sadece aralarında bir kimya olmadığını fark etmek için.


İlgi eksikliği onları durdurmuyorsa, genellikle başka bir şey durdurur. Dış koşullara ve kontrolleri dışındaki şeylere teslim olan bir kombinasyondur. Her ikisi de baskı altında hissedebilir ve özgüvenleri büyük ölçüde zarar görebilir. Yine de aralarında Satürn'ün Terazi'deki yükselişiyle ateşlenen bir anlayış vardır. Bu, her ikisinin de iyi zamanlamayı anlamasını sağlar ve genellikle beklenmemesi gereken bir şeyi bekleyerek hata yapmalarına izin vermez. Terazi ve Oğlak, tüm engellerin üstesinden gelmeleri ve kişisel doğum konumlarıyla güçlü bir bağ kurmaları durumunda, oldukça muhafazakar, rutin olarak yaklaşılan ve ancak her ikisi de katı öncül ve koşullarından vazgeçerlerse tatmin edici cinsel ilişkilere sahip olabilirler.


%15

Terazi ve Oğlak İlişkisinde Güven Uyumu

Terazi ve Oğlak ilişkisindeki garip bir şey, aralarında gerçekten yüksek bir güven seviyesidir. Terazi bazen şüpheli güdülere sahip olsa da, Oğlak burcu bir partneri onu tamamen Satürn'e çevirecek ve olası bir yalanın en ufak bir görüntüsünde kendini suçlu hissettirecektir. Oğlak burcunun başından itibaren çok katı olması, Terazi burcunun partnerinin yetersiz, yargılanmış ve hatta eylemlerinin sonuçlarından korkmasına neden olduğu zaman olası tek sorun ortaya çıkar. Bu, ilişkilerini sahtekar hale getirebilir, çünkü aslında saklanacak bir şey olduğu için değil, Terazi partnerinin mahremiyetine bağlı kalarak kendilerini koruma ihtiyacı hissettiği için.


%80

Terazi ve Oğlak İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Terazi'nin bu kadar inatçı olduğunu söyleyemeyiz, ancak kendilerini bir Oğlak burcuyla ilişki içinde bulduklarında, aniden inatçı hale gelirler ve hatta bazen konuşmak imkansız hale gelirler. Terazi Oğlak burcunu Satürn'ün yüceltilmesi nedeniyle sevse de, bu en alışılmadık şekilde gösteriliyor, çünkü inadından konuşma ihtiyacı duyuyor gibi görünüyorlar. Bu, kazananların veya kaybedenlerin olmadığı uzun bir savaş olabilir, sadece iki kişi etraflarındaki kimsenin anlayamadığı nedenlerle birbirleri arasında duvarlar inşa eder.


Anlayışlarının önündeki en büyük engel, ait oldukları unsurlardır. Hava ve Dünya birbirinden çok uzak ve bu ortaklar için yaşamdaki herhangi bir konuda birbirlerine nasıl ulaşacakları belirsiz görünüyor. Yine de, her ikisine de çok ilginç tartışmalar yapmak için yeterli derinlik ve anlayış kazandıracak ve her bir sonraki tartışma için daha iyi bir temel oluşturmaları için birbirlerini motive edecek bir sağduyu vardır. Zihinsel ilişkilerinde mantıklı kalırlarsa, diğer işaretlerin anlayamayacağı kadar çok eğlenebilirler.


İkisinin de ciddi problem çözmekten alacağı tatmin, onları birlikte çözüm bulabilecekleri bir noktaya götürebilir, Terazi bunu kelimelere döker ve Oğlak bunu eyleme geçirir. Muhtemelen dünyada egolarını basit bir ortak çabayla bir şeyi çözmeyi başardıkları durumlardan daha yükseğe çıkarabilecek hiçbir şey yoktur.


%35

Terazi ve Oğlak İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Bir Terazi ile Oğlak arasındaki ilişkide uzlaştırılması en zor şey, duygularına yaklaşma yollarıdır. Terazi, Venüs tarafından yönetilen bir burçtur ve duyguları doğal olarak gelir, ancak genellikle doğalarının ciddiyeti ve korktukları başkalarının yargısı nedeniyle kısıtlanır ve geri alınır. Oğlak burcunun hayatta tüm duyguları kabul etme görevi vardır ve çoğu durumda, aydınlanmadıkça Terazi burcunu aşağı tutan bu yargısal güç olacaktır. Bu yeterli değilmiş gibi, tüm durum Oğlak burcunun egosunu besleyecek ve yaklaşımları konusunda haklı olduklarını düşünmelerini sağlayacak ve onları odak noktalarından daha da uzaklaştıracaktır.


Bu, nasıl hissettiklerini ve birbirlerine saygı duyduklarını göstermek için ortak bir dil bulmak için çok çalışması gereken bir çifttir. Oğlak burcunun duygusal doğası, onları birçokları için mesafeli kılar, ancak duygularını önemsemeye başlar başlamaz Terazi için tamamen dokunulmaz kılar. Burada yapılabilecek tek şey, tüm duygulara ve onların tezahürlerine mutlak bir saygı ve kabul noktası bulmaktır. Birbirlerinin bir şeyleri kırmasına, sinirlenmesine, ağlamasın veya histeriye teslim olmasına izin verirlerse, aşklarını doğru anlaşılacak bir şekilde ifade etmenin bir yolunu bulabilirler.


%1

Terazi ve Oğlak İlişkisinde Değerler

Terazi ve Oğlak burcunun paylaştığı en önemli değerler zaman ve sorumluluk almanın değeridir. Bu, her türlü farklılığın ve karşıt tutumların, değerlerin veya inançların üstesinden gelmelerine yardımcı olabilir, çünkü bu ortakların her biri, birbirlerine karşı sahip oldukları sorumlulukları anlamaya hazır olacaktır. Hava ve Toprak burçları olarak, her ikisi de kendi yollarına hoş bir şekilde girmişken, Terazi ve Oğlak, sözlerin ve eylemlerin değeri açısından büyük ölçüde farklı olacaktır. Terazi iletişim kuracak ve zihinlerinin en büyük varlıkları olduğunu düşünecek, Oğlak ise sonuçların maddi dünyada tezahür etmemesi umurunda olmayacak. Bu, Terazi burcunun bir zemin bulması için iyi bir eğitimdir, ancak genellikle romantik bir ilişki içinde olan herhangi biri için hoş olmayacaktır.

%50

Terazi ve Oğlak İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Bu ikisinin birlikte yapabileceği en iyi şey dünyanın geri kalanı için sıkıcı olmaktır. Yaratıcı ya da ilham verici hiçbir şey için çaba sarf etmeden, sıkı çalışma ve tembel dinlenme durumuyla olan ilişkilerinden dolayı büyük bir şansları vardır. Tutkularını açık tutmaları ve evden çıkıp eğlenceli bir şeyler yapmalarını sağlayacak haftalık bir rutin oluşturmaları gerekir.


%25

Terazi ve Oğlak Burcunun Uyum Özeti

Bir Terazi ile Oğlak burcu partneri arasındaki ilişkiyi tanımlamak için en iyi kelimeyi seçmek istiyorsak, şunu söylememiz gerekir - zor. Bu, birlikte olma zahmetinden hoşlanmayacakları veya bir ilişkide çok uzun süre kalmayacakları anlamına gelmez, ancak bu kesinlikle diğer birçok işaretin dahil edeceği bir bağ değildir. En büyük zorlukları, eksikliklerdir. Genellikle Oğlak tarafından başlatılan, ancak Terazi tarafından kolayca devam ettirilen duygusal değere saygı. Birbirlerinin duygularını paylaşmanın, göstermenin ve anlamanın bir yolunu bulurlarsa, geri kalan her şey çocuk oyuncağı gibi görünecektir.


%34

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Terazi Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.