Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yay Burcu ile Akrep Burcu Uyumluluğu.

Yay ve Akrep

Yay ve Akrep İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Bu iki burç arasında, garip bir anlayış vardır. Paylaştıkları karakterin gücü, seks söz konusu olduğunda onlara doğru miktarda güven verecek bir şeydir ve Yay burcunun yaratıcılığı ve açıklığı, Akrep'in sabit doğası için canlandırıcı olacaktır. Ancak, bu genellikle çok uzun sürmez ve zamanla, çoğu durumda, Akrep Yay burcu partnerinin güvenilmez olduğunu ve güvenilmeyeceğini düşünmeye başlarken Yay, Akrep'i karanlık, saldırgan ve fazla kontrolcü olarak görür.


Sağlıklı bir cinsel ilişkide kalmak için, bu partnerlerin her ikisinin de uzlaşması gerekir, Akrep özgürlük vermenin bir yolunu bulurken Yay, partnerinin ciddiyetinden kaçmamak için bir yol bulur. Mümkün olan en iyi temasta Akrep, cinsel yaşam duygusunu ve gerçek fiziksel yakınlığını verirken Yay, bir tünelin sonundaki ışığı temsil ederek anlam vermek ve bir şeyleri sallamak için orada olacak. Birlikte, inanılmaz bir cinsel ilişki kurabilirler, çünkü her ikisi de sevişmek istedikleri yerler, pozisyonlar ve durumlar konusunda sınır tanımaz.


%25

Yay ve Akrep İlişkisinde Güven Uyumu

Bir ilişkideki bir Yay ve Akrep için en büyük sorun güvendir. Akrep, aşk hakkında görünüşte özgürleştirici bir görüşe sahip olsalar bile, partnerini bağlama ihtiyacına sahiptir. Yay burcunun, hayatını kontrol etmeye çalışan birinden daha fazla korkacağı hiçbir şey yoktur. Birisi Yay'ın sadakatsiz olma ihtiyacını tetikleyebilirse, bu kesinlikle Akreptir ve yaklaşmaya çalışarak onları daha da uzağa fırlatır. Bu çiftle ilgili bir başka sorun da burçlarının kalitesidir, Akrep sabittir ve Yay burcu değişebilir. Bu onların hız paylaşmalarını neredeyse imkansız hale getirir ve birbirlerini hayal kırıklığına uğratmamak için ikisi de yalan söylemeyi seçebilir. Bu ilişkideki en garip şey, bu iki burcun şüphesiz zodyakın en dürüst işaretleri olmasıdır. Yine de ilişkileri, kişiliğinin diğer tarafıyla yüzleşiyor gibi görünür.


%1

Yay ve Akrep İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Böylesine güçlü iki birey, zihinsel uyumlulukları söz konusu olduğunda her birinin tam olarak ihtiyaç duyduğu şeyi birbirlerine verir. Akrep, Yay burcuyla iletişim kurarken kendini daha hafif, hayat ve içindeki her şey hakkında daha iyimser hissetmekle kalmaz, aynı zamanda Yay'ın zihnine verdiği derinlik ve sonuçlara varma yolları başka bir burç için imkansızdır. Akrep, herhangi bir yüzeysel veya modası geçmiş görüşle Yay ile yüzleşirken, onlara zarar vermeden bunu nasıl yapacağını bilecek kadar şefkatli ve Yay kaçmayı düşünürken yol boyunca bir yerlerde niyetini değiştirmeyecek kadar sabitlenecektir.


%80

Yay ve Akrep İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Beklentiler ve duygusal anlaşmazlıklar odakta olmadığı müddetçe birbirlerinden zevk alacaklardır, çünkü paylaşacakları inanılmaz şeyler var - gerçeği arayışları. Yaşamdaki her şeyde aradıkları anlam, derinlere inen Akrep ve geniş seyahat eden Yay, onları başka hiçbir işaret kombinasyonunun oluşturamayacağı güçlü bir bağ yoluyla birbirine bağlayacaktır. Ortak bir görevdeyseler, inanılmaz şeyler başarabilirler ve birlikte gerçek aydınlanmalar yaşayabilirler.


%10

Yay ve Akrep İlişkisinde Değerler

Akrep, Uranüs'ün yüceltilmesinin işareti olduğundan ve Yay bunu üçüncü evi aracılığıyla anladığından, hem özgürlüğe hem de kişinin inançları için savaşma yeteneğine değer verir. Hem kendilerini dışlanmış hissedebilirler hem de birbirlerinin diğerlerinden farklı olma kararlarına öz saygıları nedeniyle değer verebilirler. Yine de çoğu durumda, eşlerinin kişiliğine dair her birinin sahip olduğu beklentileri karşılayamadığı için, birbirlerini bir şekilde paha biçilmez olarak değerlendireceklerdir. Birbirlerine değer vermelerinin tek yolu, birbirlerinin olumlu özelliklerine, yanlarına ve tüm temaslarına odaklanmaktır.


%35

Yay ve Akrep İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

İletişimleri her iki ortak için de ilham verici olduğu sürece, faaliyetlerinden tatmin olmak için fazla bir şeye ihtiyaçları olmayacaktır. Yay yeni bir şey denemek isteyecek ve Akrep'in hayata yaklaşımı onların bakış açısından her zaman yeni kalacaktır, Akrep ise ilk iyimserlik ve eğlence dürtüsünün tadını çıkaracaktır. Akrep'in Uranüs'ü yüceltmesi iyi bir şeydir, çünkü bu onlara değişim için yeterli sevgi ve Yay'ın hayatlarına getirebileceği heyecan verici yeni şeyler veriyor. Bununla birlikte, Akrep'in sabit niteliği, ilişkileri herhangi bir şekilde rutin hale gelir gelmez bu neşenin azalmasına neden olacaktır. Zaman geçtikçe Yay burcunun baskı altında hissetmeye başlaması ya da sadece sıkılması için büyük bir şans vardır ve bu büyük bir gelecek sözü vermez.


%30

Yay ve Akrep Burcunun Uyum Özeti

Yay ve Akrep, ilişkilerinin başlangıcında ilk heyecanı hissettikleri sürece oldukça iyi bir çift olurlar. Birbirlerini iyi tanımadıkları ve her şey yeni ve inanılmaz görünse de, Akrep Yay burcu partnerini aniden hayatlarını daha parlak ve daha iyi hale getiren bir ışık huzmesi olarak görecek, Yay ise öğrenecek ve eğlenecek çok şey olduğunu görecek. Akrep partnerlerinin derinliği, ardından duygusal bağlanma. Zamanla birbirlerine olan ilgilerini, özellikle de sabit Akrep partneri için Değişken Yay burcunu, yavaş yavaş kaybetme ihtimalleri yüksektir. İlişkileri kötü koşullarda bitse bile, ona teslim olmamak ve ikisini de ne kadar uzun süre büyüleyip yüceltmesine izin vermemek utanç verici olurdu.


%30

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.