Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yay Burcu ile Aslan Burcu Uyumluluğu.

Yay ve Aslan

Yay ve Aslan İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Yay ve Aslan, biri sabit, biri değişken olmak üzere iki ateş burcu olarak birbirleriyle sıcak bir aşkı paylaşırlar. Çıkmaya başladıklarında, cinsel ilişkileri her ikisi için de sürpriz olabilir, çünkü tam olarak birbirleriyle oldukları gibi özgür hissedeceklerdir. Yapabilecekleri en iyi şey, Güneşleri arasındaki üçgeni kullanmak ve özellikle kendilerinden önce talepkar veya saygısız ilişkiler içindeyseler, birbirlerinin özgüvenini oluşturmaktır.


Cinsel yaşamlarının en iyi yanı paylaştıkları tutkudur. Aslan, seks eylemi için iç ateşi getirmek için oradadır ve Yay burcu genişlemeyi, yerleri, konumları ve ufku ateşlemek için oradadır. Her ikisi de ateşli bir şekilde birbirlerinden zevk alacaklar ve birbirlerinin bedenlerine, zihinlerine ve tüm kişiliklerine saygı duyacaklar. Birbirlerine rastlarlarsa ve aşk doğarsa, cinsel yaşamları ikisi için de mükemmel bir bağlantı oluşturabilir.


%99

Yay ve Aslan İlişkisinde Güven Uyumu

Birbirlerinin güvenlik ve güven duygusunu uyandırdıkları için, nadiren kıskançlık gösterirler veya birbirlerinin eylemlerini yanlış anlarlar. Aslan, ilgi odağı olmayı ve çekici ve arzu edilir hissetmeyi sever, ancak bu, Yay burcu bir partnerin bolca sağlayabileceği bir şeydir. Duygularının azalmaya başlaması dışında, genellikle zamanla güvenlerini kaybetmeleri için hiçbir neden yoktur. Yay, değişken bir burçtur ve bu nedenle, sevgiye hızla ve sık sık girip çıkabilirler. Leo dışlanmış ve sevilmemiş hissetmeye başlarsa, şüphe artacaktır ve Yay, şüpheye cevap vermenin kendinizden şüphelenmekten daha iyi bir yolu olduğunu düşünebilir. Her ikisi de güven kaybedildiğinde sorunlarının kökünden habersiz olsalar da bu genellikle basit bir sevgi eksikliğidir.


%80

Yay ve Aslan İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Yay ve Aslan, zihinsel faaliyetlerine çok odaklanmıştır. Aslan burcu Güneş tarafından yönetilir ve bu onlara belli bir rasyonel farkındalık ve Yay burcu ise, felsefi ve geniş görüşlü oluşu ile her zaman Dünya'dan daha yükseğe nişan alır. Bu, ilgi alanları ve geçmişleri farklı olsa bile, neredeyse her şey hakkında iletişim kurmalarına yardımcı olacak bir şeydir. Aslan, Yay burcuna kaybolduğunda yardım etme yeteneğine sahiptir ve planları büyükse bu sık sık gerçekleşebilir. Yay, Aslan'a vizyon ve mevcut yaratıcı çabalarının geleceğini anlama yeteneği verecektir. Birlikte, yaratma sürecinin önemli bir parçasını oluştururlar.


Güçlü bir benlik duygusuna ve kişiliklerine sahip oldukça farkında olan iki birey olarak, inanılmaz bir anlayış geliştirebilirler. İkisi de gürültülü olabilir, iletişim kurmaya fazla istekli olabilir ve bu, ilişkilerini gerçekten dikkate değer kılabilir, birbirlerinin dünyalarına girmek için paylaştıkları açıklık yoluyla samimiyetlerini derinleştirebilir. Her ikisinin de güçlü bir kişiliği olduğu için, birbirlerinin karakteri ve birbirlerinin fikir ve kanaatlerinin gücü tarafından tehdit altında hissetmemelerine yol açabilir. Eksik olabilecekleri tek şey, dış etkilere karşı duyarlı olmalarıdır ve ateşli ilişkileri onları hem birbirlerine hem de kendilerine karşı biraz fazla kaba yapabilir. Yine de, yaratıcılığın gücü ve hayata aktif yaklaşımları onları birbirleriyle ilgilenmeye ve uzun süre çok iyi bağlantıda tutar.


%85

Yay ve Aslan İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

İki Ateş burcu olan Yay ve Aslan, nasıl hissettiklerini göstermede çok tutkulu ve açık olma eğilimindedir. Ellerinden geldiğince sevgilerini göstermek, sevgilerini paylaşmak ve dürtülerine göre hareket etmek isteyeceklerdir. Bu bazen çok fazla olabilir, çünkü hiçbir pasif, kırılgan duyguya veya enerjiye saygı gösterilmez. Özellikle sık sık kavga ederlerse, bir miktar denge işe yarayacaktır. Aralarındaki çatışmalar, kendileri o kadar agresif oldukları için değil, iki ateş daha da büyük bir yangın oluşturduğu için oldukça agresif olabilir. 


Aşık olduklarında, bu Dünya gezegenindeki en sıcak, sevimli aşık çifti gibi görünürler. Çoğu durumda, bu, yollarındaki herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için yeterli olacaktır, ancak bazen bu eşler her ikisi de gerçek duyarlılıklarını unutmaya eğilimlidir. Yavaşlama zamanının geldiğini anlamalı, evde kalmalı, hiçbir şey hakkında konuşmamalı ve sadece sessiz olmalılar. Yapmazlarsa, muhtemelen onlara zaman zaman bu tür bir ilgi verebilecek birine yöneleceklerdir.


%80

Yay ve Aslan İlişkisinde Değerler

Kesinlikle birbirlerinin karakter gücüne ve inanılmaz kişiliklerine, birbirlerini mümkün olan her şekilde ısıtma yeteneğine ve her birinin kendi amaçları için taşıdıkları tutkuya değer verecekler. Yine de, bir Aslan'a dünyadan kaçmanın, Grönland'da yalnız seyahat etmenin ve Asya'da bir yerde böcek yemenin cesaretini göstermek istemediği sürece neden bu kadar iyi olduğunu açıklamak kolay değildir. Öte yandan Yay, neden süslü yerlere gittiklerini ve kaçmanın daha kolay olduğu tüm insanlarla neden yüzleştiklerini gerçekten anlamayabilir. Bu, cesaret eksikliğinden değil, zamanlarını yorucu insanlara harcamak zorunda kaldıklarında hissettikleri anlam eksikliğinden kaynaklanır. Yani aynı şeye değer verseler de - cesaret, buna farklı gözle bakıp farklı yorumluyorlar.


%65

Yay ve Aslan İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Yay'ın da Aslan'nın da burcu kadar seyahat etmeyi sevdiğini düşünürüz. Bilgiyi aramak ve ufuklarını genişletmek için gerekli enerjiye ve ihtiyaca sahipler, ancak o kadar fazla hareket etmeyi pek sevmiyorlar. Bunun sebebi sabit doğalarıdır ve dünyanın olası herhangi bir bölümünü ziyaret etmek isteseler de bunu Yay burcuyla aynı hızda yapmazlar ve aynı yerleri seçmezler. Öte yandan Yay, Aslan'ın neden bu kadar çok gösteriş yapmak istediğini gerçekten anlamaz. Bunlar basitleştirilmiş örneklerdir, ancak birlikte ne kadar iyi çalışabileceklerini, birlikte seyahat edebileceklerini, birlikte performans gösterebileceklerini anlamamız için bize oldukça iyi hizmet ederler, ancak amaçlarına ve yaklaşımlarına güç vermeye yeterince açıklarsa.


%40

Yay ve Aslan Burcunun Uyum Özeti

Yay ve Aslan burçların çok iyi ateşli bir birleşimidir ve bu Güneş burçlarına sahip iki kişi bir araya geldiğinde, kaçınılmaz olarak aşık olurlar. Bu aşk sıcak, tutkulu ve ilham verici ve bu şekilde hissettikleri sürece birlikte yaratma, performans sergileme ve eğlenme şansına sahip olacaklar. Bununla birlikte, Yay burcu ortağı Aslan'a olan ilgisini kaybedebilir çünkü statik, sabit doğaları tarafından itilme eğilimindedirler. Tutkularını ve duygularını devam ettirebilmelerinin tek yolu, daha yumuşak duygularını dinlemeyi ve birbirlerine karşı şefkatli ve duyarlı kalmalarıdır.


%75

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.