Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yay Burcu ile Balık Burcu Uyumluluğu.

Yay ve Balık

Yay ve Balık İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Fiziksel bir ilişki kurmayı başarırlarsa, çok eğleneceklerdir. Değişebilir iki işaret olarak, yaratıcılıklarının ve konumlarında, görünümlerinde ve bağlılık ve samimiyet seviyelerinde değişikliklerin sonu olmayacak. Cinsel yaşamlarında inişler ve çıkışlar, heyecan ve hayal kırıklıkları, çok fazla beklenti ve birçok sürpriz olacak. İlişkileriyle ilgili en iyi şey, her iki eşin de paylaştığı pozitiflik ve cinsel yaşamlarında paylaşacakları çok fazla kahkaha ve eğlencedir.


Ne yazık ki, yakınlık seviyesi bu partnerlerden herhangi biri için nadiren tatmin edici olacaktır. Her ikisi de Jüpiter tarafından yönetildiği için rasyonel doğaları ve inançları ile karşı karşıya kalacaklardır. Cinsel ilişkilerinin nadiren gerçekleşmesinin ana nedeni, her iki eşin de aşırı düşünmesidir. Yay, Balık'tan büyük bir duygu, büyük bir jest veya herhangi bir tutkulu girişim beklerken, Balık bulmacanın tüm parçalarının mükemmel konumlarına oturmasını bekleyecektir. Çoğu durumda, bunların hiçbiri olmayacak ve platonik bir ilişkiden uzaklaşmayacaklar.%30

Yay ve Balık İlişkisinde Güven Uyumu

Yay ve Balıkların birbirlerine güvenmesi çok zor olacak, ancak muhtemelen bunu tamamen normal bir şey olarak kabul edecekler. Jüpiter’in kuralının güzelliği budur - ilişkilerinde her şey anlamlıdır. Yay burcu partneri çok tutkulu ve ilişkiler söz konusu olduğunda birçok seçeneğe sahip olmayı sever. Kendilerini kazanma konusunda güçlü bir karara sahip olmayan kimselerle nadiren anlaşırlar. Balık ise hayali güçlerini göstermeye çalışırken çok hassas olacaktır. Yay burcu partnerlerini hazır olmadıkları maceralarda takip etmeye başlayabilirler, partnerlerinden duygusal anlayış eksikliğinden dolayı üzgün ve başka birine açılmaya hazırdırlar. Yaptıkları her küçük şeyin amacı ne olursa olsun, genellikle birbirlerinden beklentileri saptıracak ve bu da kasıtsız sahtekarlığa yol açacaktır.%1

Yay ve Balık İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

İlişkilerinin duygusal ve fiziksel yönlerini göz ardı ettiğimizde, bir Yay ve bir Balık burcu ortağı, bir süre neredeyse ayrılmaz olan en iyi arkadaşlar olacaktır. İlişkilerinin ne kadar süreceğini belirlemenin bir yolu yoktur ve kişisel haritalarındaki sabit işaretlerle desteklenmedikçe, nadiren uzun süre ilişkide kalırlar.


Yay Jüpiter tarafından yönetilir ve geleneksel olarak Balık da öyle. Bu, Güneş sistemindeki en büyük gezegendir ve bu nedenle, bu burçların kişiliği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Aynı iyimserliği, aynı vizyonu ve hemen hemen aynı hayalleri paylaşacaklar. Bu ortaklar, son derece yararlı etkilerle birbirine bağlanacak ve kesinlikle aynı mizah duygusunu paylaşacaklar, aynı hızda çalışacaklar ve ne kadar uzun süre birlikte olurlarsa olsunlar birbirlerinden çok şey öğrenecekler. Jüpiter bir bilgi gezegenidir ve birbirleriyle paylaşabilecekleri bilinmeyenden büyülenecekler.


Zamanla, farklılıklarının ne olduğunu en alışılmadık şekilde anlayacaklar. Yay, inançların bir işaretidir ve Balık burcundan daha mantıklı ve güvenilir olacaktır. Bir noktada Yay, karşılanmamış beklentiler ve Balık burcundaki partnerinin sorumsuz, bağımsız davranışları nedeniyle bir mesafe oluşturmaya başlayacaktır. Buna karşılık, Balık buranın artık olmak istedikleri yer olmadığına dair basit bir hisse sahip olacak. Her ikisi de nedenini asla anlayamayabilir, ancak hiçbir kötü niyet olmadan ve muhtemelen çok fazla öfke veya incinmeden ayrılacaklardır. Ayrılmalarının başlangıcı, birbirlerinin inançlarına ve kişiliklerine saygısızlıktır.


%85

Yay ve Balık İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

İlişkileri her iki partner için duygusal bir hız treni olacak, ancak nadiren çok uzun sürecek. İletişim ve birbirlerinin dünyalarını anlayarak kuracakları ilişki, heyecan ve beklenmedik şeylerle duyguları uyandıracaktır. İlişkilerinin başlangıcında oldukları sürece birbirlerine açık yürekleri ile gülecekler ve harika duyguları paylaşacaklar. Herhangi bir sorun ortaya çıkmaya başlar başlamaz, ikisi de sanki tüm ilişki yüzeyselmiş gibi duygularının solduğunu hissedecekler.


Koşullar ne olursa olsun, her ikisinin de bu temasla ilgili yüzeysel hiçbir şey olmadığını hatırlaması önemlidir. Öğrenme süreci ve tüm ilişkilerinin güzelliği unutulmamalı, ancak gelecekteki tüm ilişkilerinin temelini oluşturmalıdır. Birbirlerini garip bir şekilde severler, birbirlerini idealleştirirler, hayal kırıklığına uğrarlar, birlikte olmak istediklerinde bile ayrı kalmayı seçerler. Bu karmaşık bir duygusal temastır çünkü her iki taraf da kolayca aşık olur ve ilişkilerinin derinleşmesi ikisinin de ayaklarından silinmesine neden olabilir. İlişki saygısız bir şekilde biterse, ikisi de aşka olan inançlarını biraz kaybedebilirler.


%30

Yay ve Balık İlişkisinde Değerler

Buradaki en büyük fark, Balık ortağının duygulara verdiği değerdir, çünkü Yay genellikle bu yaklaşımı gerçekten anlamaz. Derin sevgi yoluyla bağlanırlarsa, bunun üstesinden kolaylıkla gelirler ve paylaştıkları duygular Yay burcunun eşlerini anlamasını sağlar. Genel olarak birçok şey üzerinde anlaşacaklar. Birbirlerinin ütopyalarına, iyi kalpli insanlara, bilgiye, geniş bakış açısına ve seyahatlerine değer verecekler. Birbirlerinin ait olmama duygusunu anlayacak ve daha yüksek bir güç duygusunu paylaşacaklar.


%65

Yay ve Balık İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

İlişkilerinin büyülenme aşamasında oldukları müddetçe, birbirlerinden ayrılamazlar. Her ikisinin de sunulan her şeyi alma ve kullanılmayan, söylenmemiş ve yarına bırakılan neşeli hiçbir şeyi bırakma ihtiyacı var. Sanki ikisi de tökezledikleri karanlık bir dünyada mutluluğa açmış gibi ve bu kadar büyüleyici biriyle tanıştıklarında zevk alma fırsatını kaçırmak utanç verici olurdu. Zamanla, hareket ve manzara değişikliklerine aynı ihtiyacı paylaşsalar da, yaşamlarında aynı içeriğe ihtiyaç duymayabileceklerini ve Yay burcunun fiziksel aktiviteye, felsefeye ve seyahate döneceğini, Balık ise genellikle yaratıcı çalışmaya geri döneceğini anlayacaklar .


%90

Yay ve Balık Burcunun Uyum Özeti

Bu, genellikle çok uzun sürmeyen iki benzer ruhun bir ilişkisi. İlk başta, platonik bölgeyi terk etmek ve fiziksel bir ilişki kurmaya başlamak onlar için zor olacaktır. Birbirlerine yaklaştıklarında, öğrenme süreçleri başlayacak ve her iki taraf da ilişkilerinin asla sona ermeyeceğini düşünerek birbirlerine hayran kalacaklar. Birbirlerini kolayca idealleştirecekler, ilişkilerini mükemmel aşk olarak düşünecekler, ancak bu aşk, değişken doğaları nedeniyle çok uzun sürmeyecektir. Gerçek şu ki, ilişkileri, her ikisinin de gülümsemeyi hak ettiği bir anı temsil ediyor. Sürdüğü ve mutlu oldukları sürece her ikisi tarafından da sevgiyle karşılanacaktır.

%50

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.