Soru sor
Yay Burcu | 22 Kasım 2020 - 21 Aralık 2020

Yay Burcu Erkeği

22 Kasım - 21 Aralık

Astroloji - Yay Burcu Erkeği Hakkında Bilgiler

Yay Erkeği Aşk Hayatı

Yay burcu bir erkeği aşık olduğunda, bu yeni bir şey değildir. Güneşi, Jüpiter tarafından yönetilen bir burcun içindedir ve bu, onu hızla aşık olmaya eğilimli kılar, birçoklarının kalbini kazanmak zorunda olan bir fatih gibi davranır. Genel olarak, niyetleri netleşene ve duyguları sabitlenene kadar bu adamı bir süre uzakta tutmak iyidir. Kendiliğindenlikten ve bir hevesle başlayan aşklardan zevk alacak olsa da, duygularını ancak uğruna savaşacak bir şeyi olduğunda derinleştirme şansı olacaktır. Sonuçta o Ateş elementine aittir ve birinin kalbini kazanma yolunda aktif olması ve tutkusuna meydan okunması onun için her zaman önemlidir.

Yay Erkeği Cinselliği

Yay burcu bir adamla cinsellik genellikle eğlencelidir. Tipik güven eksikliğinden muzdarip değildir ve hayattaki her şeyde olduğu gibi cinsel ilişkilerinde iyi vakit geçirmek ister. Oldukça karışık olabilir ve birçok cinsel partner değiştirebilir, ancak bu onu, partnerini nasıl tatmin edeceğini anlayan mükemmel bir sevgili yapabilir. Jüpiter tarafından yönetilen bir adam olarak, her şeyi bolca sever, cinsellikte. Yine de, Jüpiter'in yönettiği bu doğa, bir inanan hakkında konuşur. İnancını tek bir gerçek aşka koyarsa, ilişkilerinde kalıcı olma ihtimali vardır, bazen sadece inançtan dolayı. Bunu yaparsa, bu ona birinin gerçek aşkı olması için yeterince duygusal derinlik verecektir.

İlişkilerde Yay Erkeği

O sadece istikrarlı değildir yoksa Yay burcu bir erkeğin güvenilmez olduğunu söylemek rahatsız edici olabilir, ancak ilişkileri söz konusu olduğunda gerçeğe en yakın olan budur. Günlük olarak mükemmel bir şekilde güvenilir olabilir, ancak duygularının yarın veya sadece birkaç saat içinde nasıl gelişeceğini kim söyleyebilir? Yay, değişken bir burçtur ve Ateş unsuru, bu adama, kontrol altına alması zor göründüğü değişikliklerinde yeterince hız verir. Yine de, kendisini hızını takip edebilen bir partnerle ilişki içinde bulduğunda, kendini adamış, sadık ve alışılmadık derecede istikrarlı olma şansı büyüktür. İlişkisinde bulması gereken en önemli şey, amaç ve anlamlı bir gelecek duygusudur.

Yay Erkeği Güvenilir mi?

Genel olarak, bu pek iyi yalan söylemeyen bir adamdır. Bu nedenle, sadakatsiz olduğunda veya bir başkasına aşık olduğunda bile nadiren bunu yapmayı seçecektir. Söylediği şeyler söz konusu olduğunda ona güvenilebileceğini söyleyebiliriz, ancak duygusal şefkatinin istikrarı söz konusu olduğunda gerçekten güvenilemez. O aynı zamanda her türlü hayal ve idealizme kolaylıkla teslim olacak bir adamdır ve bu onu güvenilmez kılabilir, size yalan söylediği için değil, kendisine yalan söylediği ve dünyayı pembe gözlüklerle gördüğü için.


Yay Erkeği İle Flört

Yay burcu bir erkekle çıkmak inanılmaz derecede eğlenceli olabilir. Kocaman gülümsemesi, önerdiği yeni fikirlerine ve aktivitelerine "hayır" demenizi imkansız kılacaktır. Bazen şanslı sonuçlara olan saçma inancı, onu aşırı ve hatta tehlikeli faaliyetleri seçmesine neden olabilir ve takip edecek kadar çılgın ama yine de gerektiğinde onu durduracak kadar akıllı bir ortağa ihtiyacı vardır. Bu, kontrole ihtiyacı olduğu anlamına gelmez. Onunla randevular asla sıkıcı olmayacak ve sinemaya gidip güzel bir akşam yemeği yemek isteyecek olsa da, bunun gibi basit şeyler macera ihtiyacını karşılamayacaktır. 

Yay Erkeğini Anlamak

Yay burcu adamları genellikle yüzeysel ve çocuksu olarak yanlış anlaşılırlar. Bu adamla kaliteli bir ilişki kurmak isteyen her kimse, Yay burcunun Oğlak burcundan önce Akrep burcunun devamı olduğunu anlaması gerekir, bu yüzden gerçekten yüzeysel bir şey olamaz. Gerçeği arayan adam budur ve onu bulana kadar dinlenmeyecektir. Bu sadece partnerlerinde dürüstlük aradığı anlamına gelmez, aynı zamanda kendi içsel duygularını da içten içe arar. Çoğu zaman neden aynı ilişkide kalmak istemediğini ya da neden bu kadar değişime ve maceraya ihtiyacı olduğunu bilmez. Mutlak sentezin ve hakikatin yerini bulmak ister ve ancak bunu bir kişiyle bulduğunda sadık kalacak ve onlara bağlı kalacaktır.

Yay Erkeğin Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Güvenilmez, çocuksu, odak noktasını kolayca kaybeder ve bazen fikirlerini ve inançlarını başkalarına dayatma ihtiyacı ile saldırgan olabilir. Öte yandan iyimserdir, daha iyi bir geleceğe inanır ve düşündüğü her şeyi yaratmak veya ihtiyaç duyduğunda etrafındakilere yardım etmek için enerji ile doludur.


Yay Erkeği İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Yay burcu erkeğiniz için bir uçak bileti almaktan daha kolay bir şey yoktur. Herhangi bir hedefe. Büyük ve renkli şeyleri sever. Her zaman hediye olarak felsefe ve hakikat arayışlarından oluşan bir kitap seçebilirsiniz. 

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.