Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yay Burcu ile İkizler Burcu Uyumluluğu.

Yay ve İkizler

Yay ve İkizler İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Yay ve İkizler, bir araya geldiklerinde, genellikle hiçbirinin gerçekten anlamadığı duygulara tuhaf bir şekilde dahil olurlar. Cinsel yaşamları beslenecek, kolay, açık ve hiçbir tarafta baskı olmayan bir kısmı oluşturur. Her ikisi de cinsel ilişkilerinden keyif alacaklar, ardından kahkaha, yaratıcılık ve neşe gelecektir. Yetişkinlerin bedenindeki iki çocuk olarak, fazla tecrübeleri yoksa utanç duygusunu birlikte yaşayabilirler.


Biraz daha olgunlaştıktan sonra, her ikisinin de kişisel ihtiyaçlarını ve arzularını anlamak için yeterli cinsel deneyime ve partnerlere sahip olmama ihtimali çok düşüktür. Bu ikisini de biraz bencil yapabilir, ancak iletişimleri devam ederse, bunun kimseyi kapatması için hiçbir neden yoktur.


Tuhaf bir şey ama seks bu partnerler için gerçekten o kadar önemli değildir. Zihinsel kişiliklerini tamamlayacak, konuşacak ve onlara bir amaç duygusu verecek birini arıyorlardır. Bu nedenle, ayrılıktan sonra arkadaş kalmaya karar verebilirler, çünkü başlangıç ​​önermeleri cinsel veya duygusal doğalarından ziyade kişiliklerine dayanan güçlü bir ilişki kurmaktır.


%90

Yay ve İkizler İlişkisinde Güven Uyumu

Partnerinin sadık olmama ihtiyacını anlayabilen biri varsa, bu ikilidir. Garip bir şekilde, bu nihai sadakate yol açabilir, çünkü paralel ilişkilerin gizliliği ve gizeminde artık heyecan olmayacaktır. Yay, yalan söyleyebilen ve başını dik tutabilen biri değildir ve genellikle diğer insanların yalanlarından gerçekten rahatsız olurlar. İkizler o kadar kolaylıkla yalan söyleyebilir ki bazen yalan söylediklerini bile farketmezler. Bir araya geldiklerinde, bunların hepsi eğlenceli bir şey haline gelir ve karşılıklı saygının güçlü temelleri üzerine inşa edene kadar bir güven oyunu oynayabilirler.


%99

Yay ve İkizler İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Her ikisi de kendi kişisel değerlerini kovalamakla meşgul olduklarında ve birbirleriyle neye sahip olduklarını göremediklerinde sorunlar su yüzüne çıkabilir. Zıt işaretlerle, genel olarak birbirlerini tamamlarlar ancak bu, ilişkilerinin iletişim ve zeka bölümünde güçlü bir şekilde hissedilir. İkizler’in fikirleri ve akıl akışıyla, Yay burcunun aynı anda hem öğrenci hem de öğretmen olmanın öğrenip paylaşamayacağı hiçbir şey yoktur. Merak her iki yönde de gider ve günlerini sadece birbirlerini öğrenerek ve paylaşılan deneyimleri özümseyerek geçirirler.


Zihinsel bağlantılarının kalitesine müdahale edebilecek tek şey, bu arada oluşan olası yakınlık korkusudur. Kişisel alışverişin bu gücü zihinsel olmayı bırakır ve bir noktada duygusal olmaya başlar ve başlangıçta tam olarak duygusal olmayan iki işaret olarak, birlikteyken ortaya çıkan duyguların yoğunluğundan korkabilirler.


Genel olarak bu, her gün takılmak isteyeceğiniz bir çifttir. Kelimenin tam anlamıyla mutluluğu birbirleriyle ve etrafındakilerle paylaşacaklar. Herkese sevmesi ve gülümsemesi için ilham verebilirler, çünkü aşık olduklarında çok içten gülerler ve birlikte çok eğlenirler. İkizler burcunun “burada ve orada” doğası, Yay burçlarının gözünden yeni anlam ve amaç edinirken, nihai gerçeği aramak, İkizler zihnine sahip bir Yay için çok daha kolay olabilir. İyimserlikleri ve hitapları günden güne çoğalacak, ta ki içlerinden biri korkup kaçmaya ya da ölüm onları ayırmaya karar verene kadar.


%99

Yay ve İkizler İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Yay ve İkizler arasındaki ilişkinin duygusal yönünü düşünmek biraz gariptir. Her iki burcun da duygusal olmayan hisleri vardır, ancak temasları o kadar çok duygu geliştirir ki belki ikisi de bununla baş edemeyebilir. O kadar fazla his hissetmeye alışkın değillerdir ve "tıkladıklarında" Yay, yaşamın yeni anlamını ve İkizler burcu hiç deneyimleme şansı bulamadıkları bir sentezi keşfedebilir. Tüm bu duygudan kaçmazlarsa, bu gerçekten büyüleyici bir aşk hikayesi olabilir.


%95

Yay ve İkizler İlişkisinde Değerler

İkisinin de değer verdiği önemli bir şey var - mantıklı şeyler. Aksine işaretler, İkizler dağınık ve yüzeysel görünebilir, Yay burcu derindir, ancak aslında her şeyin mantıklı olması gerektiği için aynı çekirdeğe sahiptirler. Genellikle bunu Yay burcuyla ilişkilendiririz, ancak İkizler kelimelere ve günlük eylemlere yaklaşımlarında bu vardır. Merkürleri, amaç ne olursa olsun anlamsız kelimelerle, anlamsız ve amaçsız hikayelerle başa çıkamaz.


%70

Yay ve İkizler İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Sadece herhangi birinin düşündüğü her faaliyeti paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda birlikte yapmaya karar verirlerse sonuna kadar eğlenirler. Paylaşabildikleri bu olumlu duygu ve saf neşe, ikisi için de mutlu bir ilaç gibi bir şey olur ve artık ayrı kalmak istemezler. Değiştirilebilir iki işaret olarak, birbirlerinin değiştirilebilirliğini ve esnekliğini anlarlar ve yaptıkları her şeyin mükemmel bir anlam ifade etmesine neden olan tüm doğru nedenleri mükemmel bir şekilde bulabilirler. Dünyada umursamayan iki şımarık çocuk gibi çevrelerini rahatsız edecekleri bir nokta vardır, ama bu kadar mutluyken - neden umursasınlar ki?


%99

Yay ve İkizler Burcunun Uyum Özeti

Yay ve İkizler, muhtemelen zodyaktaki tüm muhalefetlerin en masum olanı olan inanılmaz bir çift olurlar. Sık sık birbirlerini hemen bulmazlar, ancak yaşamın bir noktasında bir İkizler'in Yay burcunu birbirini bulacağı neredeyse kesindir. İlişkilerinin, içinde yavaş yavaş derin duygular bulacakları güçlü bir entelektüel bağlantısı vardır. Ancak bunun nasıl biteceğine dair gerçek bir tahmin yoktur, çünkü hissettikleri duygular onları kolayca korkutabilir ve ilişkileri ancak korku yüzünden sona erebilir. İkizler’in fikirleri ve Yay’ın inançlarıyla neyi paylaşabileceklerini öğrenmeye karar verirlerse, sınır gökyüzüdür. Yoksa ötesinde mi?


%92

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.