Soru sor
Yay Burcu | 22 Kasım 2020 - 21 Aralık 2020

Yay Burcu Kadını

22 Kasım - 21 Aralık

Astroloji - Yay Burcu Kadını Hakkında Bilgiler

Yay Kadını Aşk Hayatı

Bu kadın hızla ve tutkuyla aşık oluyor. Üst unsurlardan, Ateş ve Hava'dan gelen tüm işaretler gibi, iletişimden çılgınca etkilenir ve zihni, başlangıçta bu kadar güçlü duyguları olmasa bile genellikle aşık olduğunu düşünür. Mutluluğu için başkalarına biraz fazla güvenip güvenmediğini gösterecek, çünkü erkeksi Güneş Yay burcundadır, yani hayatına anlam katacak bu mükemmel partneri arıyor demektir. Bu kadının herhangi biriyle gerçekten mutlu olabilmesi ve memnuniyetinin bağlı olduğu tek kişinin kendisi olduğunun farkına varması için varoluşunun anlamı ve amacının içinde bulunması gerekir.

Yay Kadını Cinselliği

Kendiliğinden olduğu kadar, cinsellik söz konusu olduğunda da inanılmaz derecede sakardır. Belki de utangaçlığı ve çocuksu doğası, her zaman buzu kırmanın yollarını arar. Sebep ne olursa olsun, kesinlikle gülecek ve iyi vakit geçirmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Kendine güveni olmayan ve kendisini büyümesi gereken biri olarak gören bir partnere ihtiyacı yoktur. Bunun yerine, onunla gülen, düştüğünde onu yakalayan ve ona duygularını paylaşması ve daha ciddi olması için nedenler bulması için yeterli zaman tanıyan biriyle mutlu olacak.

İlişkilerde Yay Kadını

Yay burcu bir kadın için tüm ilişkiler inanılmaz derecede önemlidir. İnsanları sever, saflık noktasına insan türünün iyiliğine inanır ve etrafındaki herkesi mutlu edene kadar razı olmaz. Bunu yapma girişimleri bazen çok ısrarcı ve gerçekçi olmayabilir, bu da ona nerede yanlış yaptığını açıklamayı karmaşık hale getirir ve bunu hak etmeyen birine güvenir. Değişmesi gerektiğini düşünüyorsan, şimdi vazgeçmek en iyisi olabilir. Değişebilir ve çok fazla hayal kırıklığına uğrarsa, daha ciddi, daha az saf ve yargılarında daha iyi hale gelebilir. Yine de, herkesten en iyiyi elde etme görevinde olduğu için bu onu mutlu etmeyecektir. Partneriyle mutlu olmasının tek yolu, kişisel gelişiminin garanti edilmesi ve kişiliğine koşulsuz saygı gösterilmesidir.

Yay Kadını Güvenilir mi?

Bu, istediği zaman bile yalan söyleyemeyen bir kadın. Bir sınavda hile yapan beceriksiz bir kız görürseniz, Güneşi muhtemelen Yay burcundadır. Kolayca aşık oluyor ve aynı anda daha fazla insana karşı hisleri olabiliyor ama bunu pek iyi saklayamayacaktır. Tamamen dürüst olmaya karar verdiğinde hayatı çok daha kolaylaşacak ve yapmasa bile eşinin sahtekarlığını hissetmesi ve davranışını deşifre etmesi kolay olacaktır.

Yay Kadını İle Flört

Bu, maceraya ihtiyacı olan bir kadındır. Aynı şeyleri yaparak sıkılmak istemez ve hayatında heyecan ve değişim ister. Aradığı eğlenceyi ona vermesi için pek çok insana güvenememesi onun için anlaşılabilirdir ve bu durumu kendisi için yaratmakta hiçbir sorun yaşamayacaktır. Yaşlansa bile aktif kalmaya devam edecektir, çünkü oturup evde kalırsa, aynı yemekleri pişirir ve her gün bulaşıkları yıkarsa hayatı anlamını yitirir. Ondan asla sıkılmayacaksın ve o her zaman gülümsemek için bir sebep bulacak. Bu tutunmaya değer bir şeydir.

Yay Kadınını Anlamak

Herkesin hayatını daha iyi hale getirme görevinde. Bazen tanımadığı insanlar hakkında fikirlerini zorlayabilse de, niyeti iyi ve karakteri olumlu, iyimser ve güçlüdür. Herkes için neyin en iyi olduğunu bildiği inancıyla başkalarının sınırlarını aşmazsa, etrafındakileri, özellikle de partnerini gerçekten en iyi şekilde ortaya çıkarabilir. Görevi dünyayı daha iyi bir yer haline getirmektir ve inançları değiştirilmemelidir. Gerçekçi kalmanın bir yolunu bulması gerekse de geleceğin güzelliğine dokunulmamış inancına ihtiyacı vardır. 

Yay Kadının Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Dizi güldürecek, hayatınıza yeni bir anlam getirecek ve size nasıl daha mutlu olacağınızı öğretmek için elinden geleni yapacak. Ne yazık ki, bazen gerçekten bildiklerini gözden kaçırabilir ve sizinle hiçbir ilgisi olmayan fikirlerde ısrarcı olabilir. Nazik, eğlenceli ve maceracı, ama aynı zamanda güvenilmez, saf ve bir şekilde koordinasyonsuzdur.

Yay Kadınınız İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Bu, Güneş burcu Jüpiter tarafından yönetilen bir kadın ve hediyeleri hep çok sevmiştir. Yüzünde bir gülümseme olduğu sürece ne satın aldığınızın önemi yoktur. 

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.