Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yay Burcu ile Kova Burcu Uyumluluğu.

Yay ve Kova

Yay ve Kova İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Yay, Kova burcunun düşündüğü şekilde hareket eder ve bu onların cinsel yaşamlarında oldukça büyük bir değerdir. Onların çekiciliği güçlü olabilir, özellikle Yay burcu bir partner hayatlarında bir dönüm noktasındayken ve özgürlüklerinin ve cinselliklerinin onaylanmasına ihtiyaç duyduğunda. Cinsel ilişkileri çok eğlenceli olacak çünkü ikisi de yeni şeyler denemeyi ve öğrenmeyi seviyorlar. İletişimleri genellikle ikisine de o kadar çok tatmin verir ki bazen tatmin olmak için neredeyse her ikisinin de seks eylemine ihtiyacı kalmaz.


Cinsel bağları her iki partner için de çok tatmin edici olsa da, yakınlık yaratmada sorun yaşayabilirler. Yay burcu partner, ilişkilerinde yeterince sıcaklık getirecek, ancak burcunun değişken niteliği, Kova partneri hala aynı şeylere sahipken, odaklarını kolayca başka bir şeye çevirmelerini sağlayacaktır. Hem değişimin gerekliliğini anlayacaklar hem de bunu cinsel yaşamlarına dahil edecekler. Yine de, duygusal bağ ve dolayısıyla aralarındaki yakınlık, her ikisinin de birbirlerini mükemmel partnerler olarak görmeleri için çok sık açılıp kapanabilir, zayıf ve güçlü hale gelebilir.


%80

Yay ve Kova İlişkisinde Güven Uyumu

Bazen mutlak özgürlük duygusuyla güven yaratamayacak kadar birbirlerinin zihinlerini çok iyi tanıyacaklar. Yay, sadakatsizliğe eğilimli bir burç olabilir ve Kova, özgür olmaktan hoşlanır. Her ikisi de birbirleri hakkında bu şeyleri bildiklerinde, birbirlerine güvenmeleri gerekip gerekmediğini kolayca sorgulamaya başlayabilirler.


Her ikisi de ilişkilerini sahip oldukları özgürlük düzeyine çok bağlı bulsalar da, bu muhtemelen romantik ilişkilerini sürdürmeye karar verdiklerinde birbirlerine veremeyecekleri bir şeydir. Ortaklardan herhangi birine güvenmemenin en iyi çaresi, her ikisinin de ilişkilerinin sıradan, sıradan ve herhangi bir kısıtlamadan uzak bir şey olduğunu fark etmeleridir.


%60

Yay ve Kova İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Yay ve Kova ortak bir ilgi bulduğunda, yeni konuların, bilgilerin sonsuz kaynağı haline gelir ve hatta yaşam felsefelerini değiştirebilir. Kova partneri uzun süre mesafeli kalabilir ve Yay burcu küçük bir çocuk gibi hissedebilir, ilgi çekici olmayan konular hakkında aşırı derecede konuşabilir ve bir bağlantı kurmaya çalışabilir. Sonunda doğru yönü gösterdiklerinde ve Kova'nın ilgisini uyandıran bir şeyden bahsetmeyi seçtiklerinde, konuşmaları inanılmaz hale gelecektir.


Bu ortakların her ikisi de rasyoneldir ve düşünce zincirlerine çok fazla önem verirler. Her ikisi de farklı sonuçlara varmak için yeterince hızlı. Aralarındaki temas, entelektüel fikir tartışmalarına olan gereksinimlerini tetikleyecek ve sonunda bazı büyük tartışmalara girebilirler. Bir şeye olan sevgilerini paylaştıklarında, onun hakkında tutkuyla, aşırı derecede konuşacaklar ve bu konuya yaklaşımlarına dahil edecek yeni fikirler ve çözümler bulacaklar. Kova burcunun hızı, Yay burcunun tutkulu sürekli inancıyla karıştığında, ilişkilerini tüm burçtaki en üretken hale getirebilir.


%99

Yay ve Kova İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Bu ilişkide duyguların ölçeğini belirlemek zordur. Yay burcu sık sık aşka girip çıkabilse de, bu ortakların hiçbiri yüzeyde o kadar duygusal değildir. Yay burcunun bu kadar değişken olması iyi bir şey, yoksa Kova burcu partnerine ayak uydurmakta zorlanacaklar. Bu temastaki bir başka iyi şey, her iki işaretin rasyonel doğası ve zihinsel süreçlere odaklanmalarıdır. Bu, onların duyguları hakkında herhangi bir suçluluk veya duygusal baskı olmadan iletişim kurmalarına izin verecektir.


Duyguları oluşmaya başladığında, istikrarlı hale gelmeleri uzun zaman alacak ve her iki partner de birbirlerine olan hislerinden emin olacaktır. Yay, fikirlerini defalarca değiştirecek, muhtemelen bir uçtan diğerine geçecek çünkü Kova burcundaki partnerlerinden ilham aldıkları şey budur. Öte yandan, Kova burcunun önce bağlılık kurması ve sonra eşinin sevgisinin kesinliğini beklemesi gerekecektir.


%85

Yay ve Kova İlişkisinde Değerler

Her zamankinden başlayarak, özgürlüğün değerinden başlayıp kendi niteliklerine ve beklentilerine ilerleyerek üzerinde anlaşacakları çok şey vardır. Her ikisi de kişinin zihninin genişliğine, iyimserliğe ve beynin arkasındaki inanca, zekaya ve vizyona değer verecektir. Neptün'ün yüceltilmesinin bir işareti olarak, Kova'nın dürüstlüğe özel bir yaklaşımı vardır ve Yay burcu için dürüstlüğü en çok değer verdikleri şeylerden biridir.


%90

Yay ve Kova İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Yay burcunun yapmak isteyeceği aktiviteler olacak, Kova burcu ise onları gereksiz bulacaktır. Dine yaklaşımlarını uzlaştırmakta güçlük çekebilirler ve her türlü dini faaliyet ilişkilerinde sorunların kaynağı olabilir, çünkü tüm bireysel inanç sistemleri tehlikede olabilir. Yine de çoğu durumda nereye giderse gitsinler çok eğlenebilirler. Yay, mantıklı olduğu ya da ondan öğrenecek bir şeyleri olduğu sürece kolayca gülümseyecek ve Kova'nın sahip olduğu herhangi bir fikri takip edecektir. Muhtemelen bu ikisinin ortak ilgi alanlarını bir kez daha keşfetmeleri için yeterince garip bir yer olmayacak.

%85

Yay ve Kova Burcunun Uyum Özeti

Bir Yay ve Kova burcu partneri arasındaki ilişki, diğer insanlara aynı cinsiyetten bir arkadaşlık gibi görünebilir ve bunun hakkında ne düşünürlerse düşünsünler, bu iki partnerin de ihtiyaç duyabileceği ilişki türüdür. Her ikisinin de hayatlarında bir değişiklik geçirme ya da kısıtlanmış hissettikleri bir partnerden ayrılma zamanı geldiğinde bir araya gelecekler. İlişkileri genellikle etraflarındaki herkes için parlak bir işarettir çünkü geleceğe öncelik verir ve daha iyi bir zaman ümidi getirir.


Yay ve Kova burcunun ana meydan okuması, rasyonel doğalarında yatmaktadır. Zihinleri harika bir ilişkiye sahip olsalar da, gerçek samimiyet ve yakınlığa ulaşmakta zorluk çekebilirler. Dünyadan kaçarken teselli buldukları kalpsiz bir bağa girmeden önce ikisinin de yavaşlaması ve kendilerine nasıl hissettiklerini sormaları gerekiyor.%83

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.