Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yay Burcu ile Yay Burcu Uyumluluğu.

Yay ve Yay

Yay ve Yay İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Cinsel bir ilişkide olan iki Yay burcunu düşündüğünüzde, her şeyi komik bulan iki genci de düşünebilirsiniz. Bu hayırlı bir ilişkidir, ancak yüzeysel ve çok kısa süreli olabilir. Bu ortakların her ikisi de çok düşünüyor, kendi liberal felsefelerine sahipler ve başka hiçbir işaretin atlamayacağı bir dizi tek gecelik ilişki veya gündelik cinsel aktivitede kolayca bir araya geliyorlar. Yay, değişken bir burçtur, her ikisini de bir problemin en ufak bir görüntüsüyle değiştirir ve sınırsız, özgürleştirici deneyimle tatmin olurken, zihinlerinin izin verdiği kadar samimi kalacaklardır.


Başa çıkmaları gereken sorun, temaslarında duygu ve derinlik eksikliği olabilir. Yay genellikle yüzeysel değildir, ancak başka bir Yay burcuyla birlikte, zihinleri onları her türlü farklı yöne fırlatır ve gerçek duygu için fazla yer kalmaz. Deli gibi aşık olabilirler, ancak duygusal ilişkilerinde yine de tutarlılıktan yoksundurlar. Bu, cinsel yaşamlarını etkileyecek ve her ikisi kadar değişken hale getirecektir. Bu, genel memnuniyetlerini etkilemeyecek olsa da, ilişkilerini kısa kesebilir ve farklı biriyle birlikte olmaları gerektiğini anlamalarını sağlayabilir.%65

Yay ve Yay İlişkisinde Güven Uyumu

İki Yay ortağının birbirine güvenmemesi için hangi olası sebep olabilir? Kendilerini tüm burçta en dürüst olarak görüyorlar ve bu dürüstlük içinde birbirlerini anlama yetisine sahip olacaklar. Yay burcunun aynı anda birkaç insana şefkat gösterme, her şeyden bolca zevk alma eğilimi olmasına rağmen, ikisi bir araya geldiğinde, umursamazlar. Bu temastaki kıskançlık ve güvensizliğin tek olası nedeni, Yay burcundaki Güneşlerinden ziyade diğer kişisel işaretçilerden kaynaklanmaktadır.


%99

Yay ve Yay İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Bu temasın neşesi, başka bir Yay ile bir Yay dışında nadiren kimsenin hissetme şansı bulduğu bir şeydir. Ortak ilgi alanları bulduklarında ve benzer inançlarını keşfettiklerinde, onları nihayetinde oldukları gibi olmanın kolay olduğu heyecan verici, tutkulu tartışmalardan alıkoyacak hiçbir şey yoktur. Bir Yay, diğeriyle konuşmayı gerçekten sever ve aralarında gizli bir ego savaşı olmadıkça, partnerlerinin söylemesi gereken herhangi bir şeyden nadiren sinirlenir veya hayal kırıklığına uğrarlar.


Her Yay burcunun genellikle aynı Güneş burcunda doğan arkadaşları vardır, çünkü başka hiç kimse onların doğasını anlayamaz, ona değer veremez ve iç çocuklarını kendi yansıması olarak uyandıramaz. Bu Güneşler bir araya geldiklerinde yaptıkları şeylere olan tutkuları artar. Yargılama veya iradelerini birbirlerine dayatma ihtiyacı olmadığı sürece, birlikte geçirdikleri zaman her ikisi için de inanılmaz derecede değerli olacaktır. Bu gezegendeki herkesle paylaştıkları gülümsemeler, yalnızca başka bir Yay tarafından doğru miktarda iade edilecektir.


%99

Yay ve Yay İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Yay, genellikle duygusal olarak tanımlanmayan bir burçtur, ancak aslında hükümdarı Jüpiter, yüceltme yerini tüm duyguların hükümdarı Yengeç'te bulur. Her Yay burcunun asıl amacının zorluk, üzüntü ve uğraşılması gereken herhangi bir duygudan kaçmadan bu içsel duygusal huzuru bulmak, yuva bulmak olduğunu söyleyebiliriz. Her Yay, hiçbir gizli niyet, manipülasyon, sahtekarlık veya herhangi bir kirlilik olmaksızın tatmin ve mutlu olmak ister. Niyetleri her zaman iyidir ve birlikteyken birbirlerinin ütopik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilirler.


Bununla birlikte, bu ikisi ilişkilerine başladıklarında, paylaştıkları pozitifliği ve iyimserliği netlikle anlarlar, ancak bu onları yerden daha da yükseğe çıkarır. Birbirlerinin tutarsızlıklarını ve herhangi bir ciddiyet ve gerçeklikten kaçma ihtiyaçlarını beslerlerse, aşk arayışlarında gerçekten kaybolabilirler. Bu partnerlerin sahip olduğu sorun, sevgisizlik değil, onları kalplerinden uzaklaştırabilecek çeşitli yönlerin desteklenmesidir. Genellikle aradıkları aşkı bulmak için biraz daha tutarlı olmaya ihtiyaç duyarlar.


%10

Yay ve Yay İlişkisinde Değerler

İki Jüpiter'in kölelerinin kendi inançlarıyla oynamasını ve dünyadaki en yaygın şeymiş gibi değerleri paylaşmasını izlemek harika. Bir anlaşmazlığa düştüklerinde bile, gülüp birkaç saat içinde unutmaları için büyük bir şans vardır. Bu ateşli Güneş çatışmasının pozitifliği, önceden belirlenmiş herhangi bir değerin üstesinden gelebilecek bir şeydir ve birbirleriyle kolayca uyum sağlayabilecek ve aynı fikirde olmadıklarında bile mükemmel bir uzlaşma bulacaklardır. Paylaştıkları en önemli değer, hem ruh özgürlüğüne hem de insanlığın iyiliğine verdikleri değerdir. Bu ortak ütopya noktasını bulduklarında, gerçekten önemli olacak başka hiçbir şey kalmaz.


%99

Yay ve Yay İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Birbirlerini bulmayı başarırlarsa, temelde birlikte her şeyi yapabilirler. Yaşamlarındaki çeşitli şeylerden kolaylıkla dikkatleri dağılır ve anlaşmalarına çok sabitlenmezler, birbirlerinden özgürlük ve anlayış isterler. Sorumluluk ve güven eksikliği gibi kendi zayıf yönleriyle karşı karşıya kaldıklarında, gerçekten sinirlenebilirler. Bu tipik değildir, ancak herhangi bir Yay burcundan beklenebilecek gerçek bir ışıkta içlerinden birinin kendisini görmemesi çok mümkündür. Bu ortakların yapabileceği en iyi şey, saygı duyulacak bir plan temelinde birlikte dünyayı dolaşmaktır. Başka hiçbir işaret onların seyahat, bilgi, genişlik ve mesafelere olan gereksinimlerini anlayamaz ve bu, birlikte olduklarında paylaşmaları ve çoğalmaları gereken bir şeydir.


%70

Yay ve Yay Burcunun Uyum Özeti

Bir Yay diğerine kolayca aşık olur ve tutkulu ilişkileri çok hızlı değişebilir. Değişken bir işaretin iki temsilcisi olarak, kolayca adapte olacaklar, ancak benzer bir kolaylıkla birbirlerine karşı fikirlerini ve duygularını değiştirecekler. Bu her zaman uzun vadeli bir ilişki vaadi getirmez, çünkü onları bir arada tutan yapıştırıcı olacak bir ortak yoktur. Bu, birbirlerinin arkadaşlığından zevk almayacakları, birlikteyken paylaşacak pek çok şey bulamayacakları ve aynı yoldayken çocukken gülmeyecekleri anlamına gelmez. Jüpiter'den etkilenen iki insanın birleşik gerçek mutluluğunu keşfederlerse, diğer herkese olan ilgisini kaybedebilir ve onları yaşadıkları sürece seyahatlerinde bir arada tutmak için gereken dengeyi bulabilirler.


%74

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.