Soru sor
Yay Burcu | 22 Kasım 2020 - 21 Aralık 2020

Yay Burcu Erkeği Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

22 Kasım - 21 Aralık

Astroloji - Zodyak

Yay burcu erkekleri, din, felsefe ve her şeyin anlamı ile ilgilenen eğlenceyi seven insanlar ve ebedi gezginlerdir. Yay burcunda doğan erkek maceraları sever ve hayattaki tüm olasılıkları görür. Gerçeğin nerede olduğunu belirlemek için her birini tek tek araştırmak ister.


Yay burcunun en iyi özelliklerinden bazıları dürüstlüğü, cesareti ve iyimserliğidir. O huzursuz bir gezgin, bu yüzden dikkatini çekmek için yapabileceğiniz en iyi şey, görevini paylaşmak, bilgeliğini takdir etmek ve fikirlerine saygı duymaktır. Yay burcunun olumsuz özelliklerinden bazıları dikkatsizliği ve sabırsızlığını içerir. Yay burcu erkeği, bazen düşüncesiz, yüzeysel ve kendine aşırı güvenen olabilir.


Özgürlüğe ihtiyacı var ve yapışkan kadınlardan hoşlanmaz. Onu baştan çıkarmak istiyorsanız, ne zaman tutunacağınızı ve ne zaman bırakacağınızı öğrenmelisiniz. Yay burcu, bilgiyi işlemeden ve kendi sonuçlarına varmadan önce söylemeniz gereken her şeyi dikkatle dinleyen mantıklı bir düşünür ve hevesli bir dinleyicidir.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.