Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yengeç Burcu ile Akrep Burcu Uyumluluğu.

Yengeç ve Akrep

Yengeç ve Akrep İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Akrep burcu ölümle ve her türlü kötü şeyle ilişkilidir, ancak tüm kötülükleri duygusal ve cinsel baskılarından kaynaklanır. Yengeç genellikle Akrep partnerinin cinsel yaşamlarındaki en derin, en karanlık duygularını ifade etme ihtiyacını anlayabilir. Yengeç partneri korkmazsa veya hazır olmadıkları bir şeyi yapmaya çok zorlanmazsa, Yengeç ve Akrep arasındaki cinsel ilişki her iki partner için de son derece tatmin edici olabilir.


Bu, iki Su burcunun bir ilişkisidir ve bu nedenle cinsel yaşamlarının tüm duygusal bağlarını veya varsa, eksikliğini yansıtması gerekir. Aşık olduklarında, hem duygularını ifade etmeye ihtiyaç duyacaklar hem de paylaşabilecekleri yakınlık inanılmazdır.


Ancak Akrep, Ay'ın düştüğü bir burçtur ve bu, Yengeç burcunun hükümdarıdır. Akrep’in duygularını gömme ihtiyacı çok yoğunsa, partnerine karşı çok kaba veya duyarsız olma ihtimali çok yüksektir. Bu, Yengeç burcunun başa çıkmakta güçlük çekeceği bir şeydir ve Yengeç ayrılma ihtiyacına yol açabilir, çünkü Akrep partnerinin sahip olduğu tüm özel veya agresif cinsel gereksinimlerden kolayca yorulabilirler.


%90

Yengeç ve Akrep İlişkisinde Güven Uyumu

Akrep aşık olduğunda, güven aradıkları en önemli şeylerden biridir. Herhangi bir şekilde ihanete uğramış hissederlerse, doğalarının tüm bu zararlı yönlerini göstermeye başlayabilir ve gerçekten sahiplenici ve kıskanç olabilirler. Yengeç partneri genellikle birisinin hayatını paylaşmasını ister ve partnerini aldatmak veya ona yalan söylemek için hiçbir nedenleri olmayacaktır.


Tüm su işaretleri gibi, ikisi de gerçeği belli bir noktaya kadar söylemekten korkabilirler, ancak bu onların sadakatsizliklerinden veya ilişkilerinin sonunun başlangıcından bahsetmek zorunda değildir. Genellikle her ikisi de kendilerini güvende hissetmeleri için birbirlerine yeterince güven verebilir ve her ikisinin de incinme veya ihanete uğramaması için ihtiyaç duydukları güveni inşa edebilirler.


%95

Yengeç ve Akrep İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Yengeç ve Akrep genellikle birbirlerini kelimeler olmadan anlarlar. Bu, onların cinsel yaşamlarını etkileyebilir ve gizeme olan ihtiyaçlarının nasıl ifade edildiğine bağlı olarak onu çok daha iyi veya daha kötü hale getirebilir. Duygular bir sohbetin ana teması olmadığı sürece, iletişimleri çok iyidir. İlk etapta konuşmaya ihtiyaçları varsa birbirlerinin cümlelerini bitirebilirler. İkisinin de sahip olduğu derinlik, ilk başta Yengeç partnerinde görünmese de, onları herhangi bir şey hakkında konuşabilmelerini sağlar.


Yengeç'in olumsuz deneyimlerden ve Akrep'in duygularından kaçmak istemesi durumunda, bir ilişki kurmakta sorun yaşayabilirler. Yine de, bu çok nadir bir senaryodur ve bu eğilimlere sahip olsalar bile, muhtemelen birbirleriyle başa çıkmada birbirlerine yardım edecekler ve her ikisinin de tam olarak ihtiyaç duydukları zihinsel uyarımı verecekler.


%99

Yengeç ve Akrep İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Bu, bunun gibi bir çift için zor bir bölge. Yengeç, olumlu ya da olumsuz duygularına gömülü, onları günlük rutinlerinde yaşamlarının bir parçası olarak kullanabilen yaşarlar. Akrep, bunun tam olarak nasıl çalıştığını anlamakta güçlük çekebilir, çünkü belirli bir hedefe ulaşmanın tek yolunun bu olduğunu düşünerek duyguları reddetme eğilimindedirler.


Bulmaları gereken orta yol, her ikisinin de bu ihtiyaçları karşılamada özgür olduğu bir yer. Duygular, hedeflerimize müdahale edebildiği kadar, bir yaşam biçimi olmalıdır. Bu ortakların her ikisinin de, işlerin olması gerektiği gibi akmasına ve değişmesine izin verebilmek için kontrolü kaybetmeyi ve tekrar kazanmayı öğrenmesi gerekir.


%70

Yengeç ve Akrep İlişkisinde Değerler

Yengeç onların iç huzuruna değer verir ve güvenebilecekleri bir aile ile istikrarlı bir yaşam ister. Akrep, değişimi temsil eder ve bunun tam olarak farkında olmasalar bile en çok ona değer verir. Bu ortakların, farklılıklarını ve her birinin bu yüzeysel ihtiyaçların ardındaki derinliği anlayacak kadar esnek değillerse kişiliklerini koordine etmeleri zor olabilir. Akrep, ıstırap noktasına kadar duygudan korkabilir ve Yengeç bunu fark ederse, onlara mümkün olan en iyi şekilde yaklaşabilecek ve güvenlik ve duygusal denge için gerçek ihtiyaçlarını keşfedebileceklerdir.


%25

Yengeç ve Akrep İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Yengeç ve Akrep'in her ikisi de birbirleriyle iyi hissederlerse ne yapacaklarının önemi yok. Duygularını paylaşmaları ve sevdiklerini korumaları gerekir. Kendi küçük dünyalarını yaratırlarsa, her durumda birlikte bulunabilirler, her şeyi tek bir varlık olarak ele alırlar. Akrep genellikle bazı tehlikeli aktivitelerden hoşlanır ve Yengeç bunlara uyum sağlamakta zorluk çeker, ancak duygusal özleri iyiyse, ne kadar yıkıcı olursa olsun birbirlerinin ihtiyaçlarını sessizce anlayacaklardır.


%95

Yengeç ve Akrep Burcunun Uyum Özeti

Bir Yengeç ile Akrep arasındaki bir ilişki bir aşırı uçtan diğerine gidebilir ve Yengeç partneri onu dengelemek için çok uğraşsa da, Akrep'in kendi duygularına yeterince saygı duymaması çok zor olabilir. Duygusal bir bağ bulduklarında, gerçek aşkı aramak için çok derinlere inebilir ve diğer burçlar için ulaşılamaz bir düzeyde birleşebilirler. Bu onların kelimeler olmadan konuşmalarını, tek bir ortak bakışta birbirlerinin düşüncelerini anlamalarını ve geleceklerine birlikte yaklaşımlarında senkronize olmalarını sağlayabilir.


Duyguları mümkün olan en derin düzeyde paylaşılmazsa veya Akrep ortağı onlarla başa çıkmayı reddederse, Yengeç'in partnerinin kendine zarar veren doğasıyla başa çıkması çok zor olabilir. Her ikisinin de bu yoğun duygusal temasa girmeye hazır olması için bağlantılarının samimi ve saf olması gerekir.


%79

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.