Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yengeç Burcu ile Aslan Burcu Uyumluluğu.

Yengeç ve Aslan

Yengeç ve Aslan İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Yengeç ve Aslan burcu, her ikisi de gezegen olmayan gökyüzündeki ışıklar tarafından yönetilen tek burçlar oldukları için çok ilginç bir çift oluştururlar - Güneş ve Ay. Çok ortak yanları olmamasına rağmen, astrolojide bir karı-koca temsil ederler ve zodyakın kralı ve kraliçesidirler. Ne yazık ki bir kral ile bir kraliçe arasındaki cinsiyetin ne kadar tatmin edici olmadığını biliyoruz.


İlişkilerinin cinsel yönü duygularının derinliğine bağlıdır. Oldukça duygusal işaretler olarak, her biri kendi tarzlarında, aşklarını farklı şekillerde gösterme eğilimindedirler ve bu, cinsel yaşamlarında uzlaştırmak biraz zor olabilir. Bir Ateş burcu olarak Aslan daha açık bir şekilde tutkulu ve bu onların Yengeçlerini korkutabilir.Yengeç, doğası gereği Aslan partnerini suçlu hissettirecek kadar hassas ve hassastır ya da Aslan, Yengeç burcunun onlara ihtiyaç duyduğu şekilde hassaslaşmakta zorluk çekebilir. Sanki bir aslan ve bir karaca cinsel bir ilişki başlatmış gibidir ve birbirlerini incitmek istemeseler de, ilkel davranışları onları o yöne çeker gibi görünür.


Yine de, yöneticileri sayesinde, cinsel karşılaşmalarında oldukça yakınlaşabilir ve güzel duygular paylaşabilirler. Onlar için çok fazla heyecan olmasa da, vahşi bir cinsel yaşam beklemiyorlarsa her iki partner için yeterince tatmin edici olabilirler. Ortamı bulmak için gerçekten sessiz olmaları ve birbirlerinin ihtiyaçlarını dinlemeleri gerekir.


%30

Yengeç ve Aslan İlişkisinde Güven Uyumu

Aslan 'ın herkesin dikkatinin merkezinde olmayı sevdiği söyleniyor. Bu biraz doğrudur ve Aslan burcu doğuştan bir sanatçıdır, aşağı yukarı bir olması için desteklenir. Bununla birlikte, gösterme ihtiyaçları, Yengeç burcunun rahatsız edici bulabileceği bir şeydir, ancak güvenlerini kaybedecek bir şey değildir. Yengeç sevildiğini hissediyorsa, sırf doğası gereği partnerlerinden şüphe etmek için hiçbir nedenleri yoktur. Yine de, aralarındaki farklar, daha uyumlu ortaklar için gizli bir aramaya yol açabilir ve bu, her iki ortak tarafından kolayca algılanabilir.%50

Yengeç ve Aslan İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Ay ve Güneş tarafından yönetilen Yengeç ve Aslan, bilinçaltı ve bilinçli bir zihni temsil eder. İlgi alanlarını paylaşsalar bile, genellikle aynı şey hakkında garip bir şekilde farklı bir görüşe sahip olacaklardır. Konuşma ilerledikçe genellikle birbirlerinden uzaklaşacaklardır. Ay, Güneş'in ışığını yansıtır, ancak Dünya'nın etrafında döner. Güneş herkesin etrafında döndüğü gerçeğine o kadar alışmasaydı bu iyi olurdu. Bu,Aslan konuşmaya başladığında ilişkilerinde neler olduğunu açıklıyor. Yengeç, parlasalar da, Aslan partnerlerinden çok bir başkasına ya da birlikte sahip olabilecekleri dünyevi şeyler fikrine çok daha fazla önem veriyor.


İletişimlerinin temeli henüz keşfedilmemiş şeyler olmalıdır. Çözülmesi gereken tüm gizemler iyi bir başlangıç ​​noktası olabilir çünkü her ikisinin de kendi egemenlik alanlarındaki şeyleri anlamaları gerekir. Sahip oldukları en iyi olasılık, üzerlerine iki farklı açıdan hafif bir döküm yapılması gereken şeylerdir. Birbirlerine yeterince saygı duyarlarsa, birbirlerinin pasif ve aktif hayata yaklaşımlarından çok şey öğrenebilirler.


%10

Yengeç ve Aslan İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Kesinlikle, duygularının gerçekten güzel bir şey olduğunu söyleyebiliriz. Her iki işaret de sevgiyi temsil eder ve aynı aşk türü olmasa da, saf ve basit bir duygudur. Yengeç, anne sevgisini ve kişinin ailesindeki tüm duyguları temsil eden bir Su burcudur. Bu her zaman bir mutluluk vaadi olmasa da, içinde gizlenen tüm sevginin derinliği büyülüdür. Öte yandan, Aslan neşe, ilk aşk, eğlence ve seksin Ateş burcudur. Kalpleri sıcak ve büyük, çünkü Aslan iç çocuğumuzu temsil ediyor ve sadakatleri birisine vermeye karar verdiklerinde değişmez.


Buradaki asıl sorun onların bağlantılarıdır, çünkü Yengeç birinin gözlerinin içine bakması ve aşkı hissetmesi gerekirken, Aslan onu çatılardan haykırmak ister. Aslan, Yengeç'te uçmalarına izin vermektense onları bağlamayı tercih eden bir şeyi tanıyabildiği kadar, bu Yengeç'e yanlış gelebilir. Her ikisinin de geleneksel olarak Satürn tarafından yönetilen karşıt işaretleri vardır ve bu yüzden ilişkilerinde gerçek kaliteyi fark edebilirler, çünkü her biri bir şeyler öğrenmek için karşıt rollerini üstlenir. Genellikle bu çok uzun sürecek bir şey değildir ve muhtemelen ikisi de yedinci evlerinden bir imaja sahip birini bulmaya devam edeceklerdir.


%45

Yengeç ve Aslan İlişkisinde Değerler

Aynı şeylere değer vermezler. Yollarını ayırdıkları nokta bu olsa da, bu gerçeği anlamaları genellikle uzun sürüyor. Yengeç hassasiyete, duygulara, aileye ve biriyle istikrarlı bir hayata değer verirken, Aslan inisiyatif, tutku, enerji ve odaklanmaya değer verir. Nadiren her ikisinin de aynı şekilde değer verecekleri veya öncelik listelerinde aynı noktaya koyacakları bir şey vardır.


%1

Yengeç ve Aslan İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Aslan 'ın günde 20 saat memnuniyetle uyumasına yardımcı olur. Bu onları evde kullanılabilir hale getirecek. Ayrıca onlara kahvaltıda, öğle ve akşam yemeklerinde ve bunları şefkatli bir Yengeçten daha iyi kim hazırlayacaklarına seve seve servis edilecekler. Ancak evden çıktıklarında farklı yerleri ziyaret etmek isteyeceklerdir. Yengeç, özellikle bebekleri varsa yakın arkadaşlarını ziyaret etmek, göl kenarında yürüyüş yapmak veya filmlerde romantik bir akşam geçirmek isteyecektir. Ne yaparlarsa yapsınlar, biraz samimiyetle severler. Sanki buna karşı çıkacakmış gibi, Aslan görülebilecekleri yerlerde vakit geçirmek isteyecektir. Partnerinin başkalarına parlaması ve diğer herkes kendi ellerini çırparken onları elinden tutması gerekir. Bu, çoğu zaman Yengeç'in yapmaya hazır olacağı bir şey değildir, çünkü ilgi odağı olmayı gerçekten sevmezler. Öte yandan, Aslan uzlaşabilir, ancak sonunda sosyal ihtiyaçları karşılanmazsa mutlu olmazlar.


%35

Yengeç ve Aslan Burcunun Uyum Özeti

Ay, Güneş'ten gelen ışığı yansıtsa da, Yengeç burcu Aslan 'ın tüm sevinçlerinin kaynağı olarak görmez. Aslan, ilişkilerinin her birine aktif bir yaklaşımla neşe ve sevgiyi yayması gereken bir işarettir. Yengeçin bağışıklık kazanması nasıl mümkün olabilir? Muhtemelen Ay Dünya'nın etrafında dönüyor, Güneş'in değil.


Onlar özeldir, bu kesin. İkisi de güçlü bireyler, her biri kendi düzlemlerinde. Anlayışsızlıkları ve duygusal dokunuşları, her ikisinin de zodyakın daha az şanslı burçlarına sevgiyi yayma misyonuna sahip olmaları gerçeğiyle açıklanabilir. Herkes Yengeç gibi duygusal bir akışla ve Aslan gibi kocaman, sıcak bir kalple doğmaz. Tüm bu sevgiyi kendilerine saklasalar, bazı talihsiz ruhlar muhtemelen onları amaçsızca arayacak ve dünya çok daha üzücü bir yer olacaktı.%29

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.