Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yengeç Burcu ile Balık Burcu Uyumluluğu.

Yengeç ve Balık

Yengeç ve Balık İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Yengeç ve Balık, neredeyse her zaman romantik bir aşkla bir araya gelir. Cinsel bağları genellikle duygusaldır. Balık partneri Yengeç'e biraz tuhaf ve müstehcen görünebilir, ancak birbirlerine karşı bir hisleri olmalı, her ikisinin de cinsel ilişkilerini kendi nitelikleriyle zenginleştirecek kadar güçlü olmalıdır.


Yengeç, cinsel yaşamlarına ve eylemin arkasındaki anlama yakınlık getirecektir. Partnerlerini besleyecek ve zevklerini önemseyecekler, onlara sağlıklı bir cinsel yaşam için istikrarlı ve güvenli bir yaklaşım sağlayacaklar. Balık, Venüs'ü yücelten burç olması nedeniyle değişim, yaratıcılık, ilham ve muhtemelen çok fazla duygusallık getirecek. Bu bağlantının güzelliği, paylaştıkları duyguda ve birbirlerine değer vermelerinde ve birbirlerinin duyarlılığına saygı duymalarında yatar.


Ana sorunları ortaya çıkabilir çünkü konu seks olduğunda Yengeç biraz geleneksel olabilir ve Balık burcu partner bunu gerçekten anlamaz. Balıkların bağlantı kurma ve sevgiyi hissetme ihtiyacı, insanoğlunun aşk için yapmış olabileceği herhangi bir kuraldan daha büyüktür. Bununla birlikte, çoğu durumda, Yengeç partnerine katı tutumlarını ve utançlarını bırakmaları ve cinsel duygu alışverişinin güzelliğine teslim olmaları için ilham verecek kadar hassas olacaklar.


%85

Yengeç ve Balık İlişkisinde Güven Uyumu

Yengeç in genellikle saldırgan ya da saldırgan olmaması iyi bir şeydir ya da ne pahasına olursa olsun samimiyet ve mutlu bir yuva yaratma eğilimlerine bir yanıt olarak Balık'tan kolayca sahtekarlık alabilirler. Balıklar, bir peri masalı sonunun bir parçası ya da tüm o danteller dışında evliliği gerçekten anlamaz ve Yengeç genellikle bir düğünü sevgi dolu bir ilişkinin taçlandırması olarak ister. Bu, bir noktaya kadar baskı olarak kabul edilebilir ve bu, Balık ortağının korkmasına neden olabilir.


Balıklar korktuğunda, hayatlarındaki aptalca şeylerde bile gerçeği söylemekte başarısız olurlar çünkü hissedebilecekleri herhangi bir baskıdan kendilerini uzaklaştırma ihtiyacı hissederler. Yengeç'in bunu anlaması ve yalanı samimiyetten kolayca ayırması iyi bir şey. Durum ne olursa olsun, ikisi de muhtemelen ilişkilerinin yürümesi için birbirlerine yeterince güvenecek kadar sabırlı olacaklardır.%70

Yengeç ve Balık İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Balıklar ne kadar değişken olursa olsun, her zaman konuşacak bir şeyleri vardır. Bu, belki “gerçek bilgi” ile uğraşmayı tercih eden Yengeç için ilham verici veya rahatsız edici olabilir. Genellikle gayet iyi iletişim kurarlar, ancak kelimelerden oluşan bir fikir üzerinde uçup gidebilecekleri durumlar vardır. Yengeç ,bahsettikleri her şeyin kullanımı ve pratikliği konusunda netliği olan birini arıyor. Balık her şeydir, ancak çoğu günlük durumda pratikliğe odaklanır.


Balık partneri, duygularına güvenerek daha sessiz olmayı öğrenir ve diledikleri şey için savaşmaya başlarsa, Yengeçlerin ayaklarından süpürebilirler. Ne yazık ki, yalnızca sözler söylenip eylemler takip edilmezse tüm ilişkileri çok uzun sürmeyecektir. Sonuçta Yengeç burcunun karşıt işareti Oğlak burcudur ve nesneleri, durumları ve duyguları yapıcı bir şekilde kullanabilen bir partnere ihtiyaçları vardır.


%85

Yengeç ve Balık İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Yengeç, Balık eşinin hassas doğasını herkesten daha iyi anlayabilir. Rahat ve olumlu görünen her şeyin Balık dünyasında gizli bir olumsuz notu olabilir ve Yengeç dinlemekten çok hisseder, bu da onları Balık gibi biri için mükemmel bir arkadaş yapar. Bu derin anlayışı hissettiklerinde, Balık ortağı mutlak şefkatle iyiliğe karşılık verecek ve sonunda Yengeç partnerine açılacaktır. Gerçek duyguların paylaşıldığı bu ortak samimiyet noktasını bulduklarında, bu, ilişkilerinin diğer tüm bölümlerini etkileyecek ve bir peri masalı sona ermesi için bir yakıt olacaktır.

%99

Yengeç ve Balık İlişkisinde Değerler

Karakterlerindeki farkın odaklandığı yer burasıdır. Hem sevilmeye hem de bakılmaya değer verecekleri kadar, Yengeç istikrarlı bir duygusal duruma ve gelmek için rahat bir eve değer verirken, Balık muhtemelen duygusal bir rollercoaster için herhangi bir şansa daha çok değer verecektir. Balıkların hayattaki eşleri ve farklı şeyleri idealleştirdiği sık sık söylenir, ama aslında onları çevreleyen büyü ve mükemmel güzellik olmadığında depresyona girerler. Bir Yengeç partneri ile günlük yaşamları sıkıcı bir rutine benzer bir hale gelirse, kaçmanın, bir sevgili bulmanın veya herhangi bir tür gerçekten heyecan verici koşullar yaratmanın bir yolunu bulacaklardır.


%25

Yengeç ve Balık İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Tanıştıklarında ve ilişkilerine başladıklarında, muhtemelen birlikte yapacak çok şeyleri olacaktır. Balık eşiyle bir ilişki her zaman heyecan verici ve ilham vericidir ve Yengeç ona güç, istikrar ve kökler verecektir. Başlangıçta bu harika bir düzenleme gibi görünebilir, ancak zamanla Balık, Yengeç partnerinin gerçekten ihtiyacı olan şey için çok fazla aktivite isteyebilir. Partnerlerine, herhangi birinin yaralanmasından korkmadan bunu söylerlerse, bu pek sorun olmazdı. Gerçeği esnetmeye başlarlarsa, Yengeç güveninin azalmaya başladığını hissedecek ve bu, aralarındaki problemler hakkında kolayca önlenebilecek bir dizi başlatabilir.


%70

Yengeç ve Balık Burcunun Uyum Özeti

İki Su burcu olarak, Yengeç ve Balık, genellikle birbirlerine baktıkları anda duygular aracılığıyla bağlanırlar. Bu, ilk görüşte aşk için tipik burç kombinasyonlarından biridir. Başlıca zorlukları, Balık burcunun değişken doğasında gizlidir, çünkü orada olduğu için değil, göstermekten korkabilecekleri için. En büyük problemleri, hayatlarında farklı aşk türlerine öncelik vermeleridir. Tutku ve duyusal, cinsel aşk yoksa, Balıklar ailelerinden aldıkları sevgiden nadiren tatmin olur ve Yengeç, aile yuvası olmayan bir hayatı çok üzücü bulur. Heyecan ve istikrar arasında ince bir denge kurulması gerekiyor ve onlar burcun en harika çiftlerinden biri olabilirler - Yengeçten esinlenilen ve ev hissi veren Balıktır.


%72

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.