Soru sor
Yengeç Burcu | 21 Haziran 2020 - 22 Temmuz 2020

Yengeç Burcu Erkeği

21 Haziran - 22 Temmuz

Astroloji - Yengeç Burcu Erkeği Hakkında Bilgiler

Yengeç Erkeği Aşk Hayatı

Bu erkeği aşık olduğunda, tüm güvensizlikleri anında yüzeye çıkacaktır. Yengeç erkekleri, kendilerini biraz daha güvende hissettirdiği için belirli davranış ve kurallarına bağlı kalma eğilimindedir. Bu adamın çoğu kez fark edemediği şey, toplum bir erkekte başka bir şeyi tercih ediyor gibi görünse de, göstermesi gereken şeyin, ilişkiler dünyasında çok önemli olduğu gerçeğidir. Şefkatli ve tatlıdır ve duygusal yönünü göstermelidir. Doğru partner bunu hemen anlayacaktır.

Yengeç Erkeği Cinselliği

Mars burcuna düştüğünde, inisiyatif ve cinsel dürtüyle ilgili gerçek bir sorunu olabilir. Aşık olmayı çok sevse ve muhtemelen bir şansının olacağını sezse de, yeteneklerini gerçek dünyada göstermekte zorlanıyor gibi görünüyor. Burada hatırlanması gereken en önemli şey, duygusuz bu adamın takip edeceği gerçek bir cinsel doyum olmadığıdır. Sevgiyi hissetmesi, göz teması kurması ve duygusal yönüne meydan okuyan bir partneri olması gerekiyor.


İlişkilerde Yengeç Erkeği

Bir Yengeç erkeği, partnerinin duygularına karşı hassastır ve derin bir düzeyde bağlantı kurma ihtiyacı vardır. Aile durumundan kötü şekilde yaralanmışsa, görünüşte mükemmel olan partnerle bile açılmaya korkma ihtimali vardır. Çatışmayı sevmez ve çoğu çılgın durumda sakin kalacaktır. Bir şeyden rahatsız olduğunda, muhtemelen hiçbir şey söylemeyecektir, ancak olumsuz duyguları yutmak onu hasta edebilir, bu nedenle bir Yengeç için ifadesini destekleyecek bir eş bulması önemlidir. Sevecen ve şefkatlidir, muhtemelen partnerinin doğum gününü asla unutmayacaktır ve bazı burç işaretlerini çılgınca taşıyabilir. Duygusal temeli veya amacı olmayan macera içinse, kesinlikle bir Yengeç partneri seçmemelidir.

Yengeç Erkeği Güvenilir mi?

En basit cevap - evet. Yengeç erkeğine güvenebilirsiniz. Mahremiyeti zaman zaman sahtekârlıkla karıştırır ve sır saklayarak kendisini dış dünyadan korumaya aşırı ihtiyaç duyar, ancak birisinin kendi dünyasına girmesine izin vermeye karar verdiğinde, neredeyse her şeyi o kişiyle paylaşacaktır. Yalan söylerse, genellikle her ikisine de fayda sağlayabilecek küçük bir şey hakkında olur. Tipik bir Yengeç yalanı genellikle gizli bir tasarruf hesabını içerir. 

Yengeç Erkeği İle Flört

Sizi yemeklerin harika olduğu güzel bir aile restoranına götürecektir. Partnerini ayaklarından uzaklaştırmak için süslere veya süslü bir imaja ihtiyacı yoktur. Duruma bağlı olarak, romantik bir yürüyüş, rahat bir restoran veya evde bir akşam yemeği ile mükemmel olacak. Bu, genellikle yemek yapmayı seven bir adamdır ve bunu yapma alışkanlığı olmasa bile, doğru partnerle mutfakta romantik bir buluşmanın tadını çıkarabilir. Onunla çıkmak kesinlikle harika, romantik ve gurur verici olabilir.

Yengeç Erkeğini Anlamak

Bu, annemizin, ailemizin sevgisi ve içimizdeki minnettarlık duygumuzun bir işareti olan bir adamdır. Bu nedenle, zayıf görünebilir. Medeniyet her türlü insan doğasını, özellikle duygusal olanı kabul etme yolunda olsa da, her zaman potansiyel ortaklar tarafından yargılanıyor. Yengeç erkeğinin her zaman çözmesi ve kabul etmesi gereken bir aile sorunu vardır, olumlu ya da olumsuz ve onu daha iyi anlamak için annesiyle ilişkisine göz atmak her zaman en iyisidir. İstikrarlı bir güvenlik duygusuyla iyi yetiştirildiğinde, bu, sessiz bir aile hayatının peşinde olan herkesin isteyeceği bir adamdır.

Yengeç Erkeğin Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

O hassas, tatlı ve fazla konuşmuyor. Duyarlılığı çoğu zaman gizli kalabilse de, gerektiğinde bunu gösterecektir ve bu, eğer kendini küçümsemez ve yanlış eşler seçmezse, ilişkilerin kalıcı olmasını garanti eder. Partnerinin hayatıyla gerçekten ilgilenir, nadiren birini yatağa götürmek için bir şeyler söyler ve genellikle barışçıl bir aile kurmak için güvenli bir seçimdir. Öte yandan, muhtaç ve güvensiz olabilir ve daha enerjik bazı işaretler onu zayıf ve sıkıcı olarak görebilir.

Yengeç Erkeği İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Geleneksel veya duygusal değeri olan şeyleri sevecektir. Bir şeyleri bodruma, dolaba, yatağın altına ve partnerinin cüzdanına yığma eğilimi olduğundan, çok pahalı veya pratik olmayan hiçbir şey seçmeyin. Bir Yengeç, sevgiyi gösteren bir hediye almak ister ve en iyi seçim, ona kişisel bir dokunuşa sahip olan bir şeydir. Değilse, her zaman kıyafet, kravat, cüzdan veya parfüm gibi normal hediyelerle gidebilirsiniz.

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.