Soru sor
Yengeç Burcu | 21 Haziran 2020 - 22 Temmuz 2020

Yengeç Burcu Kadını

21 Haziran - 22 Temmuz

Astroloji - Yengeç Burcu Kadını Hakkında Bilgiler

Yengeç Kadını Aşk Hayatı

Yengeçli bir kadın aşık olduğunda, annelik içgüdülerini kontrol etmekte sorun yaşayabilir. Cinsel ve annelikle ilgilenen ilişkiler arasında mükemmel bir ayrım yapabilmesine rağmen, gerçek duygular kafasını karıştırabilir. Kendisinin hissettiği gibi hissetmeyen bir partnerle karşılaşırsa, sevdiği kişiye elinden gelen her şeyi vermek zorunda olduğu için, kendi tatminine bakmaksızın kolayca incinebilir. Bencil olmayan bir bağışçıdır ve bu onu her türden duygusal akbabaya karşı savunmasız kılar, bu nedenle sınırlarını güvende tutmaya dikkat etmesi ve belirli bir ilişkinin olası tüm yönlerini anlayacak kadar rasyonel olması gerekir.

Yengeç Kadını Cinselliği

Cinsellik, burcunun Mars'ın düşüşünün işareti olması nedeniyle Yengeç bir kadın için tuhaf bir bölge olabilir. Bir bakıma bu, onun içgüdüsel cinsel arzusunu ortadan kaldırır ve onu şehvetli, hassas ve duygusal sevişmeye bağımlı hale getirir. Bu nedenle, cinselliğini ifade etmekte güçlük çekebilir ve bunu fark etmesi ve kişiliğinin bu yönünü geliştirecek kadar kendine güvenmesine yardımcı olması için doğru partnere ihtiyacı vardır. Bu, aşık olduğunda son derece tutkulu olabilen bir kadındır. 

İlişkilerde Yengeç Kadını

Partnerinin neler yaşadığını anlamasına olanak tanıyan bu inanılmaz şefkat yeteneğine sahip bir burçtur. Bu onu çok iyi bir dinleyici yapabilir çünkü kendini başkalarının yerine koyabilir. Sevdiği insanları korumaya ihtiyacı var ve ona nazik bir varlık olarak baktığınızda bu biraz abartılı ve tuhaf olabilir. Bunun nedeni annelik içgüdüsünü vücudunun her santimetresine taşıması ve “çocuğunu” gelebilecek her şeyden korumak istemesidir. Her ihtimale karşı, sanki partnerleri kendilerini koruyamıyormuş gibi. Duygusal istikrar sağlandığında ve kendini sürecek sevgi dolu bir ilişkinin içinde bulduğunda, “normal” olanı yapmak isteyecektir - evlenmek ve çocuk sahibi olmak.

Yengeç Kadını Güvenilir mi?

Bir Yengeç kadını korkana veya derinden incinene kadar güvenilirdir. Partnerine tipik bir şekilde ihanet etmeyecek ve ailesine ve evdeki huzuruna sahip çıkmak için her şeyi yapacaktır. Onu tehlikeye atacak bir şey yaparsa, muhtemelen yalan söyleyecektir. Temel olarak, eşi istikrarlı bir yuva istiyorsa, bir tane sağlanacaktır, ancak hiç kimse oraya ulaşmak için gereken fedakarlıkları veya bu birliktelikte huzuru bulmak için bu kadının aştığı olası engelleri bilmeyecektir.

Yengeç Kadını İle Flört

Yüksek seslerin veya çok baharatlı yiyeceklerin olmadığı samimi ve romantik yerlere gitmeyi sevecektir. Kalabalığı seviyor ama kalabalık tanıdığı insanlardan oluşuyorsa bundan daha çok hoşlanacaktır. Tipik bir şekilde sosyal olmamasına ve diğer bazı işaretler kadar anlamlı olmasına rağmen, birkaç anlayışlı arkadaşı olacak ve hayatındaki duygusal insanlar arasında oldukça popüler olacaktır. Partnerinin onu sağduyu, geniş görüş açısı ve eğitimle şaşırtması en iyisidir. Yengeç burcunda farklı astrolojik yaklaşımlarda nadiren okuduğumuz ve akılda tutulması gereken önemli olan şey, belki de her şeyden çok, gerçekten seyahat etmek isteyeceğidir.

Yengeç Kadınını Anlamak

Tüm ana işaretler gibi, bir Yengeç kadını hayatında büyük bir değişiklik yapma misyonuna sahiptir. Akrep veya Kova eşlerini seçerse, bu değişikliği henüz yapmadığı sonucuna varabiliriz.Çok yumuşak görünse de, motive olduğunda gerçek bir savaşçıdır ve partnerinin bunu anlaması gerekir. Eğer hafife alınırsa, muhtemelen gururunu yutacak ve yoluna devam edecek, ancak uzun süre incinecektir. Doğada her şeyin dengeli olduğu ve verdiğimiz her şeyin bize geri döndüğü konusunda derin bir anlayış var. İnanılmaz ahlaki değerini ve iyiliğini sizi bir dakikadan kısa sürede yenmek için kullanabileceğinden, onun düşmanı olmak istemezsiniz.

Yengeç Kadının Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Yengeç kadını sevecen ve naziktir. Kendini güvende ve tatmin olmuş hissettiği sürece sadık ve doğru olacaktır. Aşırı heyecan ve sürekli değişim arayan burçlar için iyi bir seçim değil, çünkü kendisini mutlu eden ve evini, partnerini veya bir arkadaş çevresini kolayca değiştiremeyecek şeylere tutunmayı sever. Mantıksız, aşırı duyarlı ve çok sessiz olabilir ve ona yaklaşmanın en iyi yolu duygusal yönünü en büyük erdemi olarak görmektir.

Yengeç Kadınınız İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Manevi değeri olan bir hediyeyi sever. En iyisi, onun sözlerini dinleyerek ve olaylara tepkisini hissederek seçmektir. Bir dükkanın vitrininde gördüğü bir şeyden heyecanlandığını görürseniz, içeri girin ve tam olarak o şeyi satın alın. 

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.