Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yengeç Burcu ile Koç Burcu Uyumluluğu.

Yengeç ve Koç

Yengeç ve Koç İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Genellikle yengeç belirtisini aşırı derecede aseksüel olarak görüyoruz. Ailemiz Yengeç ve Ay'ın işareti ile sunulur ve ebeveynlerimizin cinsel varlıklar olduğunu anlamak hepimiz için psikolojik bir zorluktur. Bu evrensel Yengeç ailesinin üyeleri de aseksüel doğalarına ikna olmasaydı bu çok daha iyi olurdu. Duygusal özellikleri, yalnızca anlamlı ve yeterli hassasiyete sahip cinsel ilişkilere izin verir. Ancak onları özgür kılacak doğru kişiyle tanıştıklarında, cinselliklerinin diğer yönlerini öğrenmeye başlarlar.


Bir Koç ile cinsel ilişkilerdeki sorun, Koç ortaklarının genellikle başlangıçta o kadar nazik olmamasıdır. Duygu göstermeyi öğrenmeleri gerekir. Onlar için samimiyet, ima edilen değil inşa edilmiş bir şeydir. İlişkilerinin başında bu büyük farklılıkları uzlaştırmayı başarırlarsa ve hiçbiri hazır olmadıkları bir şeyi yapmaya zorlanmazsa, birbirlerine olan çekicilikleri ve cinsel ilişkileri gerçekten duygusal ve heyecan verici hale gelebilir. 


%70

Yengeç ve Koç İlişkisinde Güven Uyumu

Güven sorunu bu çift için farklı bir şeydir. Birbirlerinin sadakatine duydukları güven konusunda nadiren tartışırlar. Konu samimiyet olduğunda genellikle karşılaştıkları sorun bir güven sorunudur. Koç, samimiyet konusunda farklı bir görüşe sahiptir. Yengeç partnerinin gözünde, rahatlamaya yakın bir şeye yol açmayan bir tavırla saldırgan ve hatta agresif görünebilirler. Yengeç Koç burcunun açık doğasını anlamak istese de, onu kaba biri olarak görmek son derece zor olacaktır.


Ayrıca duyguları gösterme ve tanıma biçimleriyle ilgili bir sorun vardır. Bir Koç ortağı için, birisi sadece sinir bozucu sorular sorarsa, onları bağlamaya çalışırsa ve seks yapmak istemezse, sevildiğini anlamak zor olabilir. Öte yandan, Koç'un ortağı yavaşlamadığı ve atipik bir nazik duygular göstermediği sürece, Yengeç muhtemelen her şekilde ihlal edilmiş hissedecektir. Genellikle herhangi bir güvensizlik, birbirlerinin birbirlerine olan duygularına inanma yeteneklerinin eksikliğinin bir sonucudur, çünkü onları gerçekten iyi tanımazlar.


%50

Yengeç ve Koç İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Bu ortakların her ikisi de bir dürtü üzerinde hareket etme ve konuşmayı daha amacına varmadan kısa bir süre önce kesme eğilimindedir. İlgi alanları çok farklıdır, bu nedenle kişisel olmayan bir şey hakkında barışçıl bir konuşma yapmaya çalışsalar bile, dikkati konuşmayı başlatan kişi, söz konusu konuda kalmak için bir savaştadır.


Tek ortak özellikleri, her iki burcun da birbirlerinin "geçici" kişilikleri hakkında iyi bir anlayış sağlayan temel niteliğidir. Bu, çiftin olası tüm çatışmalardan ve yanlış anlamalardan kurtulmasını kolaylaştıracaktır. Yine de bir Yengeç partnerinin gözünde bu tür bir ilişkinin bir amacı yoktur ve kendilerini rahat hissetmedikleri bir şekilde savaşırken bulabilirler.


İşaretleri Mars ve Ay tarafından yönetildiği için bu, incinme ve duygusal acının arketipsel bir hikayesidir, bu yüzden niyetlerinin gerçekten saf olması gerekir. Birbirlerine nazik, düşünceli bir şekilde davranmalı, söyledikleri her kelimeyi ölçmelidirler. Bu, kişiliklerini değiştirmeleri gerekmediğini, sadece ifade ettikleri ve ondan bir oyun çıkardıkları gerçeğini tam olarak kabul etmedikçe, ikisi için de yorucu olabilir.


%20

Yengeç ve Koç İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Yengeç ve Koç, her ikisi de son derece duygusaldır, ancak Koç genellikle duygusal bir engelleri varmış gibi tanımlanır. Sıcak, tutkulu ve yüzeyin altını kaşıma konusunda partnerlerinden yüksek beklentileri vardır. Kendi hassasiyetlerinden korktukları ve bazen kalpsiz askerler gibi davrandıkları için sınırları çok katı olabilir. Yengeç duygularını kışlık bir palto gibi giyer ve yalnızca göstermekten utandığında onları gizler. Duygusal doğalarını kabul ederler ve yumuşak taraflarına saygı duyan kişisel bir dünya gerçekleştirmeye çalışırlar. Yengeç burcunun bir aileye sahip olmak ve çocuk büyütmek istediğini sık sık söyleriz, ancak bunun sebebi tüm gün üreme veya evde kalma ihtiyaçları değil, duygusal yönleri için güvenli bir sığınağa ve şefkatli doğa ile paylaşacak kadar insana ihtiyaç duymalarıdır.


Duygularına yönelik bu yaklaşımlar farklı görünse de, birbirlerinin derinliğini anlarlar ve Koç'un sabırsız doğasını ilişkilerinin dışında bırakması durumunda, bu varoluş alanında çoğu durumda birbirlerine saygı duyarlar. Sorun, birbirleri hakkında nasıl hissettiklerini anlamaları gerektiğinde ortaya çıkar, çünkü partnerin kişiliğiyle uğraşırken duygularını tam olarak anlamazlar.


%70

Yengeç ve Koç İlişkisinde Değerler

Koç, birinin enerji, odaklanma ve tutarlılık durumuna büyük önem verirken, Yengeç rasyonel ve istikrarlı kalma yeteneğine, ulaşmakta güçlük çektikleri niteliklere veya duygusal bir denge durumunda olmaya değer verir. Her ikisinin de elde etmesi oldukça zor olabilecek bir tür gelecekteki dengenin onları daha iyi hale getireceği fikri dışında, değerleri birbiriyle bağlantılı bile değildir.


%40

Yengeç ve Koç İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Yengeç uyumak, dans etmek ve uzun süre yemek yemek ister. Çoğunlukla cinsel aktiviteleri ve dinlenme zamanlarını paylaşırlar, çünkü Yengeç muhtemelen Koç burcunun bu çılgın hızını takip etmeye niyeti yoktur. Koç fiziksel bedenine, spora ve yaratıcı enerjisini yüksek tutmanın tüm yollarına adamak istese de, 


%30

Yengeç ve Koç Burcunun Uyum Özeti

Bu ilişki her iki taraf için de acı verici olabilir ve uyum sağlamak için çok fazla çalışmaya ihtiyaç duyar. Her iki tarafın da çoğu zaman birbirlerinin etrafında dolanırken, davranışlarında uyum sağlamalarını ve değişiklik yapmalarını gerektirir. Bu kolay bir yol değildir, ancak içten tutku, duygu dolu ve gerçekten benzersiz bir şey yaratma becerisidir. Başarılı olurlarsa, muhtemelen farklı bir ortakla asla tatmin olmayacaklar.


%47

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.