Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yengeç Burcu ile Oğlak Burcu Uyumluluğu.

Yengeç ve Oğlak

Yengeç ve Oğlak İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Yengeç ve Oğlak zıt burçlardır ve aralarında güçlü bir çekim vardır. Bir araya geldiklerinde, bir tutku uyanır ve ikisi de birbirlerinin mükemmel sevgilisi olurlar. Oğlak burcunun eşine gösterdiği sabır, Yengeç partneri gerçekten rahatlaması ve başlangıçta cinsellik hissetmeye başlaması gereken bir şeydir. Oğlak burcunun gerçek duygulara göre hareket eden birine ihtiyacı olduğu kadar seksi de hafife almayan birine ihtiyacı var. Birçok partneri değiştirmiş Oğlak burcu temsilcileri var, ancak fiziksel ilişkiler söz konusu olduğunda muhtemelen aile odaklı ve duygusal olmayan biriyle asla kalmayacaklar.


Yengeç burcunun yaratabileceği yakınlık Oğlak burcunun sahip olmadığı şeyle tam olarak uyumludur. Oğlak burcunda sevgi, yuva ve sıcaklık eksikliği vardır ve Yengeç partneri bunu son derece şefkatli yaklaşımlarıyla iyileştirebilir. Bu, Oğlak burcunun duygusal durumunun çözülmesine ve cinsel yaşamlarının durumunun önemli ölçüde artmasına neden olabilir.


%99

Yengeç ve Oğlak İlişkisinde Güven Uyumu

Oğlak güvenilir görünse de, muhtemelen burçlara en az güvenen burçlardan biridir. Üçüncü evlerindeki Balık burcu sadece düşünme tarzlarını temsil etmekle kalmaz, aynı zamanda yakın ilişkilerinde sıklıkla panik tarafından yönlendirilirler. Bir Oğlak temsilcisi aşık olduğunda, partnerlerinin güven görmesi gerektiğini anlayacaklardır ve bunu göstereceklerdir. Ancak, bir miktar tutarlılık kanıtlanana veya hikayeleri diğer insanlarla kontrol edilene kadar partnerlerinin söylediği herhangi bir şeye inanmakta güçlük çekebilirler.


Neyse ki, Yengeç dünyasında çoğu zaman bulması gereken çirkin ve gizli hiçbir şey yoktur, çünkü onların ahlaki değerleri, Jüpiter'in burcundaki yüceleri kadar yüksektir. Yengeç Oğlak'ın bağlılığını hissettiği sürece, eylemlerini sorgulamayacaklar. Bu nedenle Yengeç, partnerinin güven eksikliğini kolayca hissedebilir, fark etmemiş gibi davranabilir ve itici olmaktan çok sevimli bulabilirdi.%99

Yengeç ve Oğlak İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Bu ortak en garip şeye sahip bir çift - genetik. Elbette tam anlamıyla değil, ama genellikle uzak akrabalarının belki yüzyıllar önce sahip olduğu bir ilişki imajını paylaşıyorlar. Duygusal bedenimizde, atalarımızın hissettikleri ve nasıl başa çıkacaklarını veya nasıl kullanacaklarını bilmedikleri her duygu hakkında bilgi vardır. Yengeç ve Oğlak burası, geldiğimiz ailenin ve yaratacağımız ailenin işaretleri olarak birleştiği yerdir.


Bu ortaklar, gerçekten tanışmadan önce birbirlerini tanıdıklarını hissedebilirler. Karşılıklı sevgileri, koşulları tamamen farklı olsa bile, sanki aynı evde büyümüşler gibi tanıdık ve sıcak görünecektir. Bu onların herhangi bir şey hakkında konuşmalarını sağlayabilir, çünkü bu iki işaret arasındaki ilişkiye diğerlerinin hepsine açıklanamaz olan yakınlık vardır.


Bununla birlikte, bu duygusal bağ ilk anda gelmezse, Oğlak burcuyla Yengeç bakış açısından konuşmak çok zor olabilir. Çok derin bir düzeyde bağlantı kurmaları gerekir, aksi takdirde zıt hedefleri olacak ve Oğlak, kariyere takıntılı ve hiçbir duygusu olmayan bir deli gibi görünebilirken, Yengeç yapışkan bir ev hanımı gibi görünebilir (erkek ya da kadın). İkisi de, birbirlerini bu olumsuz ışıkta görürlerse, muhtemelen sadece kendi iç zıt taraflarından saklandıklarını ve tamamlanma şansını göz ardı ettiklerini hatırlamalıdırlar.


%70

Yengeç ve Oğlak İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Yengeç ve Oğlak, atalarının çözülmeyi bekleyen bir aşk hikayesidir. Bu bir rüya gerçekmiş gibi görünse ve aslında her iki partnerde de çok güçlü duygular yaratabilse de, birlikte gerçekten mutlu olduklarını söyleyemeden hemen hemen her zaman ödenmesi gereken karmik bir borç vardır. Bu işaretler, Jüpiter'in yükseliş ve düşüş eksenini temsil eder ve duygusal durumlarının birbirlerinden beklentileri ve ilişkileriyle yakından bağlantılı olduğunu anlamak önemlidir.


Bu ikisi, zodyakın en ve en az duygusal işaretlerinden biri olarak kabul edilir. Biri aile odaklı olmalı, diğeri kariyerine dönmeli. Yine de duyguları, birbirlerine baktıkları anda çılgına döner. Zamanla, ikisi de ilişkilerinin güvenliği ve istikrarı için savaşacaklar ve bu ilkel duygusal farklılıkları uzlaştırmaları zor olsa da, çoğu durumda basitçe bir yol bulacaklar.


Oğlak burcunun duygusal derinliğine ulaşmak gerçekten zor, ancak Yengeç partneri buna yaşam mücadelesi olarak yaklaşabilir. Birbirlerine bağlandıklarında evlenmemeleri, çocuk sahibi olmaları ve dünyevi aşk paketinin tamamı için neredeyse imkansızdır. Yine de, birbirlerini değiştirmeye çalışırlarsa birbirlerinin enerjisinin çoğunu alabilirlerdi. Birbirlerinin kişiliklerini kaçınılmaz ve değişmesi imkansız olarak kabul etmeleri en iyisidir. Bu, her ikisinin de birbirlerinden bıktıkları geleceğe göre daha mantıklı bir geleceğe yol açabilir.%75

Yengeç ve Oğlak İlişkisinde Değerler

Her ikisi de istikrara ve pratik anlayışa değer verir. Zıt işaretler olarak, karşıt değerlere sahip gibi görünebilirler, ancak durum gerçekten böyle değildir. İkisinin de yaşamlarında istikrara ihtiyacı var ve kendilerine güvenlik duygusu veren insanlara değer verecekler. Bu muhtemelen birbirlerine en çok değer verecekleri bir şeydir, her ikisinin de vazgeçmeme ya da vazgeçmeme yeteneği, ne kadar zor şeyler olursa olsun.

%70

Yengeç ve Oğlak İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Yengeç, onlara empoze edilmedikleri veya zevklerine göre çok agresif olmadıkları sürece, partnerinin sahip olduğu aktivite seçenekleri söz konusu olduğunda çok seçici değildir. Oğlak dikkatlidir ve faaliyetlerini çok önceden planlayacaktır, bu yüzden her ikisinin de istediklerinin bu olmadığını anlarlarsa fikre uyum sağlamak veya fikirlerini değiştirmek için zamanları olacaktır. Ancak birbirlerinin kişiliklerine saygı duyarlarsa, birlikte ne yapmak istedikleri konusunda anlaşmaları ve bu tür etkinlikler bulmaları çok kolay olacaktır. Oğlak burcu ev dekorasyonu için alışverişe çıkmak istemeyecek, Yengeç sadece iş yerindeki bir proje yüzünden üç geceyi uykusuz geçirmek isteyecektir. Birbirlerinin sınırlarına saygı gösterirlerse, birlikte geçirdikleri zaman her ikisi için de gerçekten tatmin edici olmalıdır.


%90

Yengeç ve Oğlak Burcunun Uyum Özeti

Yengeç ve Oğlak, genellikle zamanlarından önce yaşamış birinin aşk hikayesini yeniden yaşamak zorundadır. Soy ağacımızda kırılan şeyi onarmaya yönelik bu derinlemesine tohumlanmış ihtiyaç, hepimizin içinde taşıdığı bir şeydir, ancak bu Güneş burçları, karmik borçları ve ailelerinden kalan duyguları ele almak için önceden belirlenmiştir. Geçmişten özgür olmak istiyorlarsa önce sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacaklar ve ancak geri ödenmesi gerekenleri geri ödedikten sonra gerçekten birbirlerini seçebilecekler. Çoğu durumda bu, her iki partner için de ömür boyu bir kez sevgidir ve muhtemelen şüphesiz birbirlerini seçeceklerdir.


%84

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.