Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yengeç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumluluğu.

Yengeç ve Yengeç

Yengeç ve Yengeç İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Samimiyet söz konusu olduğunda, Yengeç onu doğru kişiyle başarmanın ustasıdır. İki Yengeç gerçekten birbirini bulursa, cinsel yaşamlarında birbirlerinin en derin duygusal özüne ulaşacaklardır. Yine de Yengeç, Mars'ın düştüğü bir burçtur ve inisiyatif almaları kolay değildir. Sağlıklı bir cinsel yaşam için, Mars'ın güçlü olması gerekir ve bu ikisinin ille de bu gücü göstermesi gerekmez. Bu, duygusal ilişkilerinin çiçek açmasına neden olabilir, ancak aralarında cinsel kimya yoktur.


Her ikisinin de cinsel karşılaşmalarında çok fazla deneyime veya teknik bilgiye ihtiyaç duymaması iyi bir şey, çünkü bu onlara cinsel yaşamlarını yalnızca birbirleri için sahip oldukları duygulara dayandırma şansı veriyor. Diğer bazı burçların bakış açısından sıkıcı olabilir, ancak fiziksel temas yoluyla sevildiklerinin onaylanmasını gerçekten umursamayacaklardır.


Ancak, onları uyandıracak, motive edecek ve sınırlarını zorlayacak birine ihtiyaçları var. Öyle görünse bile hiçbir Yengeç sıkıcı bir duygusal yaşamla tatmin olmayacaktır. Aileleri, samimiyetleri ve güvenli sığınakları için savaşacaklar, ancak onları hiç heyecanlandırmayan bir şeye razı olmayacaklar. İkisinin ilişkisinin başarılı olabilmesi için, biraz denemek ve en az cinselliği hissettikleri her an inisiyatif göstermek iyi bir fikir olacaktır.


%65

Yengeç ve Yengeç İlişkisinde Güven Uyumu

Egolarının, daha genç bir partner tarafından kaldırılmasına veya imkansız bir aşk hikayesi aramaya aldırış etmediklerinde neden birbirlerine güvenmiyorsunuz? Yengeç, Boğa burcunda hükümdarı yüceltildiği için sağlam temellere sahip bir burçtur. Maddi dünyada hissedilebilecek duygusal bir istikrar istiyorlar ve mükemmellik diye bir şey olmadığını anlıyorlar. Önümüzdeki yıllarda kendilerini görebilecekleri bir insan bulduklarında, hatalarını kabul edecek ve sevgi dolu bir aile ve kendilerine bir yuva inşa etmek için gerekli tavizleri vereceklerdir. İki Yengeç birbirini bu şekilde görürse, birbirlerine tamamen güvenmemek için hiçbir nedenleri yoktur.


%99

Yengeç ve Yengeç İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Sözlü olmayan bir iletişim arıyorsanız, Yengeç'i bulun. İki kişi olduğunda, özellikle yakın bir ilişki içindeyseler, içsel hisleri iyi olduğu sürece günlerce sessiz kalabilirler. Partnerleriyle bazı yaşam ayrıntılarını paylaşmanın rutininden hoşlansalar da, günün en sevdikleri zaman muhtemelen hiç konuşmak zorunda kalmadıkları o fincan sabah kahvesi olacaktır.


Daha rasyonel işaretlerden bazıları, bu ortakların entelektüel gücü hakkında düşük bir görüşe sahip olabilir ve söyleyecek hiçbir şeyleri yokmuş gibi görünebilirler. Ancak biraz daha duyarlı olan herkes, birbirlerine bölünmemiş bir dikkatle baktıklarını ve birbirlerinin hareketlerini ve sırıtışlarını takip ettiklerini hissedecektir. Birbirlerine gülümseyebilecekleri zaman kelimelere ihtiyaçları yoktur. İletişim gerçekten kimin umurunda? Çok eski olabilir ...


%90

Yengeç ve Yengeç İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Çoğunlukla Yengeç burcunun en duygusal işareti olarak etiketlenir. Başroller tüm Su burçları tarafından bölünmüş olsa da, bu biraz doğrudur. Yengeç, Venüs aracılığıyla sunulan şehvetli, cinsel aşk değil, aile sevgisi ve yakınlığının işaretidir. İki Yengeç temsilcisi bir ilişkiye başladığında, birbirlerinin duygusal durumlarını mükemmel bir şekilde anlayacaklar. Birincil ailelerinde çözülmesi gereken neredeyse kaçınılmaz bir sorun vardır ve bunu yapmak için genellikle birbirlerini kullanacaklardır.


Her ikisi de Ay tarafından yönetildiği için, ruh hali değişiklikleri muhtemelen çakışacaktır, ancak Ay'ın temsil ettiği duyguların kapsamı çoğumuzun sandığından çok daha büyüktür. İki Yengeç partneri için en iyi ilişki, bir aile kurmak anlamına gelir. Tüm duyguları en iyi şekilde paylaşılır, anlaşılır ve bir evi ve yaşamlarını birlikte paylaştıklarında ele alınır.


%99

Yengeç ve Yengeç İlişkisinde Değerler

İlişkilerinin bu bölümünde aynı değerleri paylaşacaklar ve birbirlerini mükemmel anlayacaklardır. Benzerlikleri, duygusal açıklığa, huzura ve birisinin yaratabileceği sakin bir aile hayatına değer vermekte özgür oldukları tam burada odak noktasına geliyor. Bu, ilk etapta birbirleri için mükemmel görünmese bile onları sevgi dolu bir ilişki içinde bir arada tutabilirdi.


%99

Yengeç ve Yengeç İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

İki Yengeç partneri olarak herhangi bir faaliyeti paylaşma problemleri yoktur, ancak bir faaliyeti başlatmakta sorun yaşadıklarını anlayabilirler. İlişkileri yeni ve her şey heyecan verici olsa da, ikisi de birlikte yapabilecekleri şeyler hakkındaki fikirlerini paylaşacaklardır, muhtemelen bireysel rutinlerinden şeyler. İlişki düzeldiğinde, sırf evde rahat bir akşam geçirme eğiliminde olan pasif doğaları nedeniyle kendilerini durgunluk içinde bulabilirler, hiç hareket edemezler.


%55

Yengeç ve Yengeç Burcunun Uyum Özeti

Yengeç, genetik mirasın bir işaretidir ve bazen iki Yengeç partnerinin genetik yatkınlığını uzlaştırmak zordur. Bununla birlikte, yumuşak doğaları, hissetme ve birbirlerine karşı yeterince şefkat gösterme yetenekleri, onları evlilik, çocuklar ve tüm çift senaryosu için harika adaylar yapar.


Cinsel yaşamları ve ortak faaliyetleri genel bir inisiyatif, enerji ve hareket eksikliğine maruz kalabilir. Bu nedenle, ikisi de işten eve gelir gelmez sadece yemek yedikleri ve televizyon karşısında oturdukları sıkıcı bir günlük rutinin içine girmemeye çalışmalıdır. Fiziksel ilişkilerini kuran yeterince ihale sürprizlerine ve faaliyetlere sahip olmaları önemlidir, aksi takdirde tatmin olmazlar ve nedenini gerçekten anlamayabilirler. İki şefkatli birey olarak ilişkilerinin bu olası eksikliğinden rahatsız olurlarsa, bu ayrılık anlamına gelse bile birbirlerini harika hissettirmeyi başaracaklardır.


%85

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.