Soru sor

İkili ilişkiler üzerine soru sor, Psikologlardan cevap al!

Smokinli.com'da romantik ilişkiler üzerine soru sorabilir, sorulmuş sorulara tecrübelerinizden yola çıkarak cevap verebilirsiniz.

Soru Sor!

Böyle düşünüyorum aynı sınıftayız bana istek atip yazmıştı bende çok geç yazıyor diye daha cevap vermedim.  Sevgili olup olmaması beni ilgilendirmez biliyorum ama işte kafamin kenarında hep. Ben görüldü yapınca bu kişi arkadaşlıktan çıkardı  daha sonra 1 veya 2 ay sonra engelledi bilmiyorum. Hatırlamıyorum yani... sınıftaki kiz arkadaşımla  takiplesiyorduk.  Sonra o engelledi ama once mi sonra mi bilmiyorum gercekren ama ben o çocukla konuşuyordum o zamanları hatırlamıyorum yani...  bazen cevrimici oluyor ikiside ayni zamanda merak ettiğim bunlar sevgili  mi? Yoksa benim kendi kendime kurma oyun mu beyin mesguliyetimi? Benimle dalga mi geçti acaba lutfen beni bu çıkmazdan cikarin

Senin İçin Seçilmiş Sorular

Soruya cevap vererek, soran kişiyle tecrübeni paylaşabilirsin.

Cevap Yaz
1 Cevap

Öncelikli olarak sizi asıl yoranın, üstünüze ağır gelmesine rağmen içine girdiğiniz dedektifçilik rolü olduğunu belirtmek isterim.
Siz aradıkça, gerçekten uzaklaşabileceğiniz gibi, bu düşüncelerin eziyet döngüsünü de pekiştirmektesiniz.


Söz ettiğiniz, bir ihtimal gerçek olabilse de, bu gerçeğin sizin ne işinize yaradığını sorgulamanızı isterim.

Muhtemelen sadece işlevselliğinizi zedelemektedir.


Bu yüzden, bu düşünceler geldiğinde, farkında olarak dikkatinizi çevrenize vermenizi isterim, yani olması gereken yere.

Bunu sıklıkla yapıp, bu düşüncelerle hareket etmediğinizde, yani kontrol davranışlarında bulunmadığınızda bu döngüyü kırarak kendinizi özgürleştirebilirsiniz.

Sevgilerimle...

Cevap yazmak için giriş yapınız.