Soru sor

İkili ilişkiler üzerine soru sor, Psikologlardan cevap al!

Smokinli.com'da romantik ilişkiler üzerine soru sorabilir, sorulmuş sorulara tecrübelerinizden yola çıkarak cevap verebilirsiniz.

Soru Sor!

Çok görmek istediğim biri var ama evine gitmek istemiyorum ilk buluşma için yanlış anlaşılmaya çok müsait bir durum çünkü.


Sizce bu dönemde ilk buluşmada neler yapılabilir? Ne tür aktiviteler yapılabilir zaten sabah 10dan akşam 20ye kadar vaktimiz var. Siz bu tür durumlarda ne yapıyorsunuz?


Teşekkürler şimdiden 

2 Yorum
nimonik

nimonik

Pandemi sebebiyle yapılabilecek etkinlikler oldukça kısıtlanmış durumda. Hangi şehirde yaşadığınıza göre de imkanlarınız değişebilir. İlk defa buluşacak olacağınız için daha çok sohbet edebileceğiniz bir ortam yaratmanız sizin için iyi olabilir. Açık havada yürüyüş yapabilir, denize kıyısı olan bir şehirdeyseniz sahilde oturup vakit geçirebilirsiniz. 26 Kasım 2020 19:32

Gizli Kullanıcı

Gizli Kullanıcı

Dip not kadınım 26 Kasım 2020 20:15

Soruya Yorum Yaz

Senin İçin Seçilmiş Sorular

Soruya cevap vererek, soran kişiyle tecrübeni paylaşabilirsin.

Cevap Yaz
7 Cevap

İstanbul’da yaşıyorsan vapura binin :) Kadıköy-Beşiktaş veya adalara gidip gelin (adaları önermem anlaşamazsanız 2 saat kalırsınız vapurun içinde :D) uzun yürüyüşler yapın, bank görünce oturun sohbete devam edin. Kafe de oturmaktan daha iyidir.

2 Yorum
Bella

Bella

Hahahaha vapurla yolculukta iyiymiş yalnız :D 27 Kasım 2020 19:28

Gizli Kullanıcı

Gizli Kullanıcı

Dimi ama, süper olay bence de :D 30 Kasım 2020 01:35

En mantıklısı yürüyüş bence ya da arabayla gidilecek yerler. Deniz kenarı veya köprüye yakın yüksek yerler. Piyerloti de güzel olur. Kalın giyinmeyi unutmayın bu ayda.

Bahsettiğiniz gibi, pandemi ile artık hayatımız 'yeni normal' sürecine girmiş durumda. Ve bu normaller arasında bir süre bir mekanda oturmak maalesef yok. Fakat tabii ki bu bir süreç olduğundan, bir sonu da var. Bu süreç içerisinde, bulunduğunuz şehirde bir deniz ya da göl kenarında, katlanabilir sandalyeler ya da arabanın içerisinde oturup, içmek için bir şeyler alıp pek tabii sohbet edebilirsiniz. Esasında bu durumun birçok avantaj da içerdiğini düşünmekteyim. Bir yerde oturmanın vereceği kasvet biraz daha az, doğallık ve samimiyet biraz daha çok olacağından, kendiniz gibi olma ve doğal bir akışa sahip olma şansınız da var olacaktır. Bu yüzden, tabii ki olabildiğince sağlık koşullarına dikkat ederek, ilişkinizin keyfini çıkarmanızı isterim. Sevgiler

1 Yorum
Rüştü

Rüştü

Çok teşekkürler 13 Nisan 2021 21:26

Merhaba. Evet pandemi yüzünden dışarıda yapılabilecek şeylerin sayısı çok azaldı maalesef. İlk buluşma için eve gitmek istemiyor olabilirsiniz. İstemediğiniz hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsiniz. Denizi olan bir şehirde oturuyorsanız kafelerden kahvenizi alıp (ya da kendiniz yapabilirsiniz) kamp sandalyelerinde oturabilirsiniz. Eğer deniz yoksa güzel ağaçlık, çimenlik bir yer de güzel olabilir. Yürüyüşler yapmak güzel olabilir. İyi geceler dilerim. :)

1 Yorum
Gizli Kullanıcı

Gizli Kullanıcı

Teşekkür ederim cevabınız için 27 Kasım 2020 04:03

Merhaba. Dediğiniz gibi pandemi sebebiyle sosyal hayatta yapabileceğimiz şeylerin sayısı oldukça kısıtlanmış durumda. Ancak açık havada vakit geçirmek gibi bir seçeneğiniz kalıyor henüz bir ev ortamında bir araya gelmek konusunda rahat hissetmiyorsanız. Şu an gel-al servise açık olan kafeler var. Böyle bir yerden kahvelerinizi alıp park gibi, deniz kenarı gibi bir yerlerde oturup vakit geçirebilirsiniz. Beraber yürüyüş yapabilirsiniz süre içerisinde. Böylelikle sohbet edip birbirinizi tanıma fırsatınız olur.

1 Yorum
Rüştü

Rüştü

Teşekkürler 13 Nisan 2021 21:27

Pandemi sebebiyle yapılabilecek etkinlikler oldukça kısıtlanmış durumda. Hangi şehirde yaşadığınıza göre de imkanlarınız değişebilir. İlk defa buluşacak olacağınız için daha çok sohbet edebileceğiniz bir ortam yaratmanız sizin için iyi olabilir. Bireysel olarak yapmaktan hoşlandığınız ortak aktiviteler varsa birlikte bu aktivitelere de zaman ayırabilirsiniz. Açık havada yürüyüş yapabilir, denize kıyısı olan bir şehirdeyseniz sahilde oturup vakit geçirebilirsiniz.

1 Yorum
Bella

Bella

Güzel cevapmış bu 27 Kasım 2020 19:28

Genelde ne tür şeyler yapmaktan hoşlanıyorsunuz? Erkek misiniz kadın mı? Biraz açarsanız daha iyi yardımcı oluruz

Cevap yazmak için giriş yapınız.