Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Aslan Burcu ile Aslan Burcu Uyumluluğu.

Aslan ve Aslan

Aslan ve Aslan İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Samimiyet söz konusu olduğunda iki Aslan'ın kombinasyonu zor olabilir, ancak cinsel yaşamları hiç yakın olmasalar bile mükemmel olabilir. Aslan’ınn sıcak doğası ve seks dahil hayattaki her şeye tutkulu yaklaşımı, onları uzun süre birlikte tatmin edecek. Ancak, bu iki partnerin de göstermekten çok gurur duyabilecekleri eylemin arkasında bir yüz vardır. Genellikle içgüdüsel bir eylem olarak seks yapmak yerine gerçekten bağlantı kurmak için özlerini göstermelerine yardımcı olabilecek partnerler ararlar.


İki Aslan ortağının sahip olabileceği temel sorun, sınırları ve birbirlerine olan olası saygı eksikliğidir. Her ikisi de kendine güvenen biriyle birlikte olmaktan zevk alırken, her türlü güvensizlik yüzeye çıkana kadar güven imajına çok uzun süre tutunabilirler. Tek bir yerde tüm bu ateşle yakınlık geliştirmek zordur ve onu düşündüğünüzde, Güneş sistemimizde sadece bir Güneş vardır ve her şey onun etrafında döner. Öyleyse ne düşünüyorsunuz, ikisinin bir yatakta birbirinin etrafında dönmesi mümkün olabilir mi?


%50

Aslan ve Aslan İlişkisinde Güven Uyumu

Bu ikisi, hayatlarında her şeyin net olduğuna dair derin bir inanca sahip. Sonuçta, Güneş tarafından yönetiliyorlar, peki bu nasıl olmaz? Genellikle diğer insanlarla açık olsalar da, bir araya geldiklerinde bu sürekli bir üstünlük mücadelesi gibidir. Bu, tekrarlanamayan ve neredeyse her zaman bir kurgu ürünü olan her türden "şişirilmiş" hikayelere yol açabilir. Aslan genel olarak kötü bir yalancıdır ve bu ortakların birbirlerine herhangi bir şeyi kanıtlamaları gereken noktaya gelmeleri utanç verici olur. Diğer kişiye mutlak odaklanarak birlikte olmayı öğrenmeleri gerekir. Geri dönüp ne kadar harika olduklarını açıklamaya başlar başlamaz, önceden güven şansını kaybetmişlerdir.


%70

Aslan ve Aslan İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Bu ilişkideki harika bir şey, her iki eşin de birbirlerinin önemli sorunlarına ışık tutabilmesidir. Son derece kişisel bir düzeyde bağlandıklarında, özel bir öğrenme dili bulabilirler ve kendi durumları ve diğer ilişkileri hakkında çok şey öğrenebilirler. Kimin haklı kimin yanlış olduğunu birbirlerine kanıtlamak için ego savaşına başladıklarında sorun ortaya çıkacaktır. İki Aslan ortağı bu tür bir çatışmada olduğunda, bunu çözmek imkansızdır çünkü ikisi de ikisinin de doğru olabileceği noktalarına tutunurlar. Bu durumlarda orta yolu bulmak için çok çabalamalıdırlar, aksi takdirde ilgisiz bir şey yüzünden ciddi ve kalıcı bir kavgaya girebilirler.%65

Aslan ve Aslan İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Aslan, sabit kalitede bir Ateş burcudur ve değiştirilmesi oldukça zordur. Aslan Ateşi sıcaklık, tutku ve yaratıcı enerji yaratır. Bu bazen, özellikle Su burçları tarafından gerçek duygu olarak kabul edilemeyebilir ve iki Aslan'ın birbirlerinin duygusal derinliğini mükemmel bir şekilde anlaması iyi bir şeydir. Gerçek şu ki, Aslan son derece duygusal bir burçtur. Yengeç'e dayanır ve Başak'a hareket eder, bu nedenle bu, saf duyguyu saf zekaya bağlamak için imkansız bir görevi olan bir işarettir. Başlangıç ​​noktası ise duygudur.


Bu duygusal alandaki temel zorlukları, nasıl hissettiklerini ve nasıl yanılmayacaklarını ifade etmenin yoludur. Tüm Ateş burçlarında olduğu gibi Aslan'ın da şiddetle hareket eden tutkulu bir doğası vardır ve bazen kalplerini takip etmedikleri için pişmanlık duyabilirler. Duyguları kolayca tutkuyla değiştirirler ve genellikle nasıl hissettiklerini anlamadan önce alevler içinde kalırlar. İkisi olduğunda, ilişkileri duygusal temeli olmayan zincir nükleer bir reaksiyon gibi görünebilir. Bununla birlikte, birlikte kalmayı seçerlerse, yüzeyin altında o kadar çok duygu vardır ki, patlama dünyaya gösterildikten sonra nasıl hissettiğini sadece bir Aslan bilir.


%90

Aslan ve Aslan İlişkisinde Değerler

Aynı burcun bu kadar güçlü özelliklere sahip iki temsilcisi olarak, benzer şeylere değer veriyorlar. Aslan genel olarak cesaret, açıklık ve birinin içsel gücüne değer verir. Bu birincil değerler nedeniyle birbirlerine değer vereceklerini varsaymak güvenlidir. İkisinin de birlikte olduklarında en çok değer verecekleri şey, dinlenme ve oyun zamanıdır. Sanki gerçek küçük aslanlarmış gibi, bu ikisi boş zamanlarının tadını gerçekten çıkarabilirler.


%99

Aslan ve Aslan İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Afrika savanasında bütün gün ortalıkta yatan, sonra bir süre oynadıktan sonra pençelerini yalayan ve sakin bir şekilde mırıldanan, iyi beslenen ve mutlu bir aslan ailesi hayal edin. İki Aslan arasındaki ilişki tam olarak böyle görünebilir. Zamanlarının çoğunu yatakta ve oyun oynayarak geçirseler de, aslında o kadar çok eğlenebilirlerdi ki, onlara arkadaşlık edecek başka birine ihtiyaç duymazlar. Sosyal varlıklardır, ancak hayattan nasıl zevk alacağını bilmeyen insanlarla vakit geçirmeyi pek umursamazlar ve çoğu durumda birliklerinin tadını çıkarırlar.


Sahip olabilecekleri tek sorun, karakterlerine uymayan şeylerden uzak durma ihtiyaçlarında olabilir. Sabit işaretler olarak, her ikisi de belirli bir rutine dönüştürülecektir. Bunun temeli iki Aslan olduğu için aynı olsa da, bunu farklı bir şekilde yapabilirler. Örneğin, biri caddenin aşağısındaki bir kulüpte hayranlık duyduğu kişiliğini göstermeyi seviyorsa, belki diğeri güzel bir restorana gidip onun yerine iyi bir davranış sergilemeyi isteyecektir. Birbirlerinin önerilerine açık kalmaları önemlidir, çünkü dünyalarının gerçekten birleşebilmesinin tek yolu budur.%85

Aslan ve Aslan Burcunun Uyum Özeti

İki Aslan ortağı imkansız olanı yapabilir ve bu gerçek onları uzun süre mükemmel tatmin edici bir ilişki içinde tutabilir. Ana hedefleri, gerçek yakınlığı bulmak ve birbirlerinin iç duygusal varlıklarını anlamaktır. Aslan'ın küçük, alakasız şeylerden abartma ve drama yapma alışkanlığı vardır, ancak bu, sosyal statüleri ve birbirlerinin teatral ihtiyaçlarını destekleme yetenekleri nedeniyle ilişkileri için iyi bir şey olabilir.


Üstünlük için bir savaş başlatırlarsa, her birinin sorumlu olduğu bölgeyi belirlemek iyi bir fikir olabilir. Biri duygusal bir kısımda en iyiyse, diğeri cinsel bölümde en iyisi olabilir. Kurallarını bu şekilde bölerlerse, her ikisinin de işlev görmesi ve birbirlerini ilişkiye layık görmesi çok daha kolay olacaktır. Aralarında sevgi dolu bir ilişkiyi imkansız kılan şey, saygı eksikliğidir. Bu hastalığa yakalanırlarsa, yollarını ayırmaları ve farklı partnerler aramaları en iyisi olabilir.


%78

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Aslan Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Aslan Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Aslan Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Aslan Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Aslan Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Aslan Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Aslan Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.