Soru sor
Akrep Burcu | 23 Ekim 2020 - 21 Kasım 2020

Akrep Burcu Özellikleri

23 Ekim - 21 Kasım

Astroloji - Akrep Burcu Hakkında Bilgiler

 • Tarihi Aralığı: 23 Ekim - 21 Kasım
 • Renk(leri): Kırmızı
 • Günü: Salı
 • Şanslı Sayıları: 8, 11, 18, 22
 • En Uyumlu Burçlar: Yengeç, Boğa

Akrep Burcu Kişilik Özellikleri

Güçlü Yönler: Becerikli, cesur, tutkulu, inatçı, gerçek bir arkadaş

Zayıf Yönler: Güvensizlik, kıskançlık, ağzı sıkı, sert

Akrep burcunun hoşlandığı şeyler: Gerçekçilik, haklı olmak, uzun süredir arkadaş olmak, alaycı olmak

Akrep'in sevmediği şeyler: Sahtekârlık, sırları açığa vurma, pasif insanlar


Akrep doğumlu kişiler, tutkulu ve iddialı insanlardır. Kararlıdırlar ve gerçeği bulana kadar araştırma yapacaklardır. Akrep harika bir liderdir, her zaman durumun farkındadır ve aynı zamanda beceriklilik konusunda belirgin bir şekilde öne çıkar.


Akrep bir su burcudur ve duyguları deneyimlemek ve ifade etmek için yaşar. Akrep için duygular çok önemli olsa da, onları diğer su burçlarından farklı şekilde gösterirler. Her durumda, Akrep'in sırlarınızı ne olursa olsun saklayacağından emin olabilirsiniz.


Plüton, dönüşüm ve yenilenme gezegenidir ve ayrıca bu burç burcunun hükümdarıdır. Akrepler, sakin ve soğuk davranışları ve gizemli görünümleriyle bilinir. İnsanlar genellikle Akrep doğumluların şiddetli karaktere sahip olduğunu olduğunu söylüyorlar, çünkü muhtemelen evrenin kurallarını çok iyi anlıyorlar. Bazı Akrep doğumlular fiziksel olarak gerçekte olduklarından daha olgun bir görünüme sahip olabilir. Mükemmel liderlik özellikleri vardır çünkü yaptıklarına çok bağlıdırlar. Akrepler sahtekârlıktan nefret eder ve çok kıskanç ve şüphci olabilirler, bu nedenle farklı insan davranışlarına nasıl daha kolay adapte olacaklarını öğrenmeleri gerekir. Akrepler cesurdur ve bu nedenle birçok arkadaşları vardır.

Akrep Burcu Arkadaşları Ve Aile

Dürüstlük ve adalet, Akrep'i harika bir arkadaş yapan iki özelliktir. Akrep burcunda doğan insanlar, iş çalışmaya gelince çok adanmış ve sadıktır. Pratik zekalı ve zekidirler, bu yüzden esprili ve eğlenceli sevgi dolu insanlarla birlikte olduklarında daha iyi hissederler. Sürprizlerle doludurlar ve size ihtiyacınız olan her şeyi verirler, ancak onları bir kez hayal kırıklığına uğratırsanız geri dönüşü yoktur. Akrepler çok duygusaldır, acı çekerken kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak imkansızdır. Kendilerini çok adarlar ve ailelerine iyi bakarlar.


Akrep Burcu Kariyer Ve Para

Akrepler yönetimde, sorun çözmede ve yaratıcılık konusunda harikadır. Bir Akrep için hedef koyduğunda, pes etme kavramı yoktur. Akrepler, bilimsel ve kapsamlı bir yaklaşım gerektiren görevleri çözmede harikadır. Kararlılıkları ve odaklanma yetenekleri onları çok yetenekli yöneticiler yapar. İş ile arkadaşlığı asla karıştırmazlar.


Bilim adamı, hekim, araştırmacı, denizci, dedektif, polis, işletme yöneticisi ve psikolog gibi işler bu güçlü burç için uygundur. Akrep diğer insanlara saygı duyar, bu yüzden karşılığında saygı görmeyi bekler.


Akrepler, bütçeye sadık kalacak kadar disiplinlidir, ancak kendilerini daha iyi bir finansal konuma getirmek için çok çalışmaktan da korkmazlar. Ancak, çok fazla harcama eğiliminde değiller. Para onlar için güvenlik ve kontrol duygusu anlamına gelir; bu da, para biriktirme konusunda iyi oldukları ve bir şeye yatırım yapmadan önce dikkatli kararlar verdikleri anlamına gelir.


Akrep Burcu Erkeği Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

Akrep erkeğinin ilgisini nasıl çekeceğinizi öğrenmek kolay değildir. Akrep erkekleri kendine güvenen, yoğun düşünceli, cinsel açıdan aktif ve çok rekabetçidir. Olumsuz Akrep özelliklerinden bazıları, son derece takıntılı, kompülsif ve kıskanç insanlar olmalarıdır. Akrep adamını baştan çıkarmak için, etrafınızda bir gizem havası tuttuğunuzdan emin olmalısınız. Oyunlar, Akrep astrolojisi burcunda doğan erkeklere hitap eden bir şeydir, bu da onların ilgisini çekmek için çalışmanız gerektiği anlamına gelir.


Bir Akrep erkeğinin olayı, her şeye meydan okuma ve bir şeyi yakalamakla ilgilidir, bu yüzden bunu kolaylaştırmayın ve elde edilmesi zor oynayın. Bu işarete karşı dürüst ve sevecen olmak da çok önemlidir. Kendine güvenen ve çapkın kadınları cezbeder. Ancak, onu baştan çıkarmanıza izin vereceği noktaya getirmek için fiziksel çekicilikten daha fazlası olmalıdır. Aynı zamanda duygusal bir çekiciliğe de ihtiyacı vardır, çünkü Akrep burcunun en önemli özelliklerinden biri, zodyakın en yoğun duygu burcu olması gerçeğidir. Fiziksel sınırlamaların ötesine geçen bir cinsel deneyimi ister, bu yüzden onu baştan çıkarmak istiyorsanız, sadece ruhunuzu çıplak bırakın. Akrep erkeğini asla kontrol etmeye çalışmayın, çünkü hiçbir zaman baskıcı bir şekilde kontrol altında olmayı sevmez.


Akrep Burcu Kadını Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

Akrep kadını kişiliği hem karmaşık hem de büyüleyici.


Akrep kadınları gizemli, seksi ve çekicidir, ancak aynı zamanda uzak ve sakin görünürler. Akrep kadını büyük bir şefkat kapasitesine ve iyilik yapma arzusuna sahiptir.


Onu baştan çıkarmak istiyorsanız, sabırlı ve ilişkinin dizginlerini onun eline almasına izin vermelisiniz. İyi bir dinleyici olun ve konuşurken tüm dikkatinizi verin.


Bir Akrep kadınıyla çıkmak gerçekten eğlenceli olabilir, ancak vahşi tarafının sizi kandırıp onun kolay bir fetih olacağını düşünmesine izin vermeyin. Akrep kadınıyla ilk buluşmada cinsel bir karşılaşma beklemeyin.


Sevgisini kazanmak çok zaman ve sabır gerektirir, ancak aşık olduğunda, ilişkiye her şeyi verir. Akrep burcu altında doğan kadın, çok sahiplenici ama aynı zamanda tamamen sadık partnerler olabilir. Dürüst olun ve onunla tartışmaktan kaçının çünkü kolayca affedecek ve unutacak bir tip değildir.


Akrep burcunun altında doğan kadın meraklıdır, bu yüzden onu mutlu etmek için merakını tatmin edecek yeni yollar bulmanız gerekecek. Gururunu korumasına izin verirseniz, bunun için size saygı duyacak ve size çabucak aşık olacaktır.


Akrep Burcu Aşk Ve Cinsel Hayatı

Akrep en duygusal burçlardan biridir. Akrepler son derece tutkuludur ve samimiyet onlar için çok önemlidir. Akıllı ve dürüst partnerler isterler. Akrepler aşık olduktan sonra çok adanmış ve sadıktırlar. Ancak, bir ilişkiye çok dikkatli bir şekilde girerler, çünkü bazen ortaklara güven ve saygı oluşturmak için çok zamana ihtiyaç duyarlar.

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Akrep Burcu Astrolojik Bilgiler

 • Akrep Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
 • Akrep Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
 • Akrep Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
 • Akrep Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
 • Akrep Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
 • Akrep Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.