Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Akrep Burcu ile Balık Burcu Uyumluluğu.

Akrep ve Balık

Akrep ve Balık İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

İki Su burcu olarak bilinen hem Akrep hem de Balık için, duyguların cinsel deneyimlerinin en yoğun parçası olmasını çok önemli buluyor. Akrep, cinsiyeti ve cinsel baskıyı temsil eden bir işarettir ve yetiştirilme tarzına ve önceki cinsel deneyimlere bağlı olarak, hassas Balık burcu partnerleri için biraz kaba olabilirler. Öte yandan Balık, orgazmların, tuhaf cinsel deneyimlerin ve tüm cinsel farklılığın bir işaretidir. Akrep burcunun duygusal derinliğini anlarlarsa, tahmin ettiğimizden çok daha dirençli olabilirler.


Bu ortaklar için en büyük zorluk, duygusal fiziksel tatmin gezegeni Venüs ile olan ilişkileridir. Akrep, Venüs'ü pek önemsemez, bu da onu kendi zararına götürür, Balık ise yüceltmek için ona tapar. Akrep, Balık burcunun aynı anda hem doyum hem de sevilme ihtiyacını reddederse bu durum çok tatsız olabilir. Akrep partneri, hayvani doğalarının ve içgüdüsel cinsel arzularının farkındaysa ve bunu göstermeye hazır dişi taraflarıyla herhangi bir temas halinde, Balık, cinsel dünyalarına kolayca karışmanın bir yolunu bulacaktır.

%70

Akrep ve Balık İlişkisinde Güven Uyumu

Şüpheci Akrep, Balık'la olan ilişkisinde kolayca yapışan, kontrol manyağı olabilir. Bununla birlikte, ikisi de kendi mükemmel aşklarını arayacaklar ve bu onları kesin bir dürüstlükle bağlayacaktır. İçlerinden biri aldatılır ya da hayal kırıklığına uğrarsa, ilişkileri sona ermelidir, çünkü bu partnerlerin hiçbiri kirli aşk imajını kaldıramaz. Balık idealist bir yaklaşıma sahip olduğu ve her şeyi tek gerçek aşkları için yaptığı sürece, aralarındaki güven korunacaktır. İmajları netleştiğinde, kiminle olduklarını ve ilişkilerinin neye benzediğini anladıklarında, Akrep'in dürüstlük beklentisiyle aynı döngüde kalmaları çok zor olabilir.


%65

Akrep ve Balık İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Akrep ve Balık arasındaki iletişimde olası sorunlar ya Akrep'in sertliği ya da Balık'ın aşırı duyarlılığıdır. Bu ikisi birleştirildiğinde, incinmenin, mesafenin veya öfkenin olmayacağı sağlıklı bir konuşma yapmak neredeyse imkansız olacaktır. Nadiren savaşacaklar, çünkü Balık partnerinin genellikle herhangi biriyle kavga etmek için bir nedeni yoktur, ancak çok hızlı bir şekilde ayrılmalarına neden olan birçok yanlış anlaşılmaya sahip olabilirler.


Akrep partneri yeterince hassas ise ve Balık partneri gerekli sınırlara sahipse, iletişimi oldukça heyecan verici ve büyülü olabilir. Bu işaretlerin her ikisi de farklı sihir türleriyle bağlantılıdır ve her ikisi de onları çevreleyen her şeyin “perde arkası” görünümüyle ilgilenecektir. 


Yaşamlarındaki her şeye duygusal yaklaşımları, akılcı seçimler söz konusu olduğunda da birbirlerini anlamalarına yardımcı olacaktır. En yüzeysel deneyimler hakkında konuşulacak inanılmaz bir şey olacak ve hayattaki her şeyin ardındaki gerçek büyüleyici olacaktır. Zayıflıklarına boyun eğmek yerine, birbirleriyle olan hayranlığa tutunmalılar.


%90

Akrep ve Balık İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Akrep dışında herhangi bir burç Akrep'i anlama yeteneğine sahipse, o Balık burcudur. Akrep için, herkesin yüzleşmeye hazır olmadığı ve Balıkların duygu alanında herhangi bir şeyle yüzleşmeye hazır olduğu duygusal bir derinlik vardır. Balık burcu okyanuslarımızı ve denizlerimizi temsil ederken, Akrep burcu nehirleri temsil eder. Her nehir okyanusa veya denize akar ve bu, bu işaretler arasındaki duygusal bağı mümkün olan en iyi şekilde yansıtır.


Balık partneri, duygu yoğunluğunu Akrep partnerinden dağıtma yeteneğine sahip olacak. Bu, çizgiyi geçmedikleri ve bu derinliğin Akrep tarafından sevilen kısmını tehlikeye atmadıkları sürece her ikisinin de daha kolay nefes almasını sağlayacaktır. Bu, Akrep partnerinin duygularına odaklanması ve Balık partnerinin onlara bir amaç vermesi gereken özel bir bağlantıdır. İkisi de ne kadar zor ve karanlık olursa olsun, ilişkilerinin nereye varacağını görmek için takip edilmesi gereken derin bir duygusal anlayışı paylaşacaklardır..


%99

Akrep ve Balık İlişkisinde Değerler

Akrep, birinin karakter gücüne ve derinliğine değer verdiği kadar, Balık da hassasiyete ve genişliğe değer verecektir. Yine de, duygularla bir bağlantıya olan karşılıklı sevgileri ve duygusal bağlarının derinliği, onlara tutunmaları için yeterli ortak değerler verecektir. Akrep, Mars tarafından yönetilen bir burçtur ve her zaman şövalyeliğe belirli bir hayranlığı vardır. Balık, bir prensin kahraman olduğu ve güzel bir kızla evlendiği tüm masalları temsil eder. Balık partnerinin Akrep'e masallarına şövalyelik yoluyla nasıl ulaşacaklarını öğretme misyonu vardır ve ikisi ortak hayal dünyasını yaratmaya odaklanmalıdır.

%75

Akrep ve Balık İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Paylaşabilecekleri faaliyetler söz konusu olduğunda, muhtemelen ne yaparlarsa yapsınlar birbirlerinden ayrılamazlar. Akrep, Balık burcu partnerine bağlanırsa, bu her ikisi için de yorucu olabilir, çünkü Balık'ın çok fazla dağınık faaliyeti, odaklanmış Akrep için rahatsız edici olabilir ve Akrep'in takıntılı doğası Balıkları hafifletebilir. Yine de birbirlerini takip etmek için yeterli enerjiye sahip olacaklar ve ortak ilgi alanlarını bulmaları kolay olacaktır. Birlikte geçirdikleri zamanla ilgili temel sorun, Akrep partnerinin bilinçsiz olumsuzluğu olabilir. Balıkların taşımak istediği dünyanın olumlu ve mutlu imajını tehlikeye atabilir ve duygusal bağları onları bir arada tutacak kadar güçlü değilse Balık burcu partnerini uzaklaştırabilir.


%85

Akrep ve Balık Burcunun Uyum Özeti

Akrep ve Balık bir araya geldiğinde, bu ilişki muhtemelen her ikisine de duygusal olasılıklar hakkında yeni bilgiler verecektir. Her ikisi de kolayca bir peri masalı aşkının görüntüsüne kapılacaklar ve bu görüntü, ikisi de o kadar mutlu olmasalar bile onları çok uzun süre bir arada tutabilir. İki Su burcu olarak, duygusal yargılarına güvenecekler ve bunu birbirleri hakkında anlayarak gerçek yakınlık yaratacaklar. Buradaki zorluk, Akrep'in doğası gereği değişken partnerini takıntı haline getirip boğmaması ve Balık burcunun olumsuz duygulardan kaçmayı bırakmasıdır.


%81

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Akrep Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Akrep Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Akrep Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Akrep Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Akrep Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.