Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Akrep Burcu ile İkizler Burcu Uyumluluğu.

Akrep ve İkizler

Akrep ve İkizler İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

İkizler ve Akrep arasındaki cinsel ilişki, Dünya gezegenindeki en derin ve en yüksek noktası gibidir. İkizler, Akrep’in duygusal dünyasından o kadar uzaktır ki, iyi bir seks hayatları olması neredeyse imkansız bir şeymiş gibi görünür. Sevgi dolu, cinsel bir ilişkide devam etme şansına sahip olmak istiyorlarsa, bu çiftin doğum haritalarında başka konumlar tarafından desteklenmesi gerekir.


İkizler yüzeysel olabilir ve bunu Akrep'ten daha iyi bilen başka bir burç yoktur. Akrep, en derin duygularımızın bir işaretidir ve bu nedenle cinselliğin en samimi yönüyle bağlantılıdır. İkizler ile bir ilişkiye başladıklarında, muhtemelen bu tür bir aseksüel insanın dünyada var olabileceği akıllarından hiç geçmez.


Birbirlerine aşık olurlarsa, ikisinin de öğreneceği çok şey vardır. Akrep, cinsel yaşamlarına güçlü bir odaklanma sağlar ve rahatladığında çok yaratıcı olabilir. Yine de, karanlık, sadist veya mazoşist bir atmosfer yaratma eğilimindedirler. İkizler karşılıklı saygıları çok yüksek bir noktadaysa, Akrep'e cinsel yaşamlarında her şeyin bu kadar kaderci olması gerekmediğini öğretebilir. Buna karşılık, Akrep, İkizler partnerine daha önce hiç karşılaşmadıkları sekse derinlik ve duygusal bir yönden bakış açısı yaratacaktır.


%1

Akrep ve İkizler İlişkisinde Güven Uyumu

Akrepler, ilk şüphe hissi duymaya başlayıncaya kadar partnerlerine nihai güven verebilecek sahiplenici doğaya sahiplerdir. Her şeyi temiz ve şüphesiz severler ve karşılığında aynısını bekleyerek koşulsuz dürüstlük vermeye hazırdırlar. Bir İkizler partnerinden, değişmeye yatkın olduklarında ve yarın ne hissedecekleri veya yapacakları hakkında hiçbir fikirleri olmadığında, kesin bir dürüstlük beklemek saçmadır. Yine de, günü kurtarabilecek bir iletişim becerilerine sahipler, ancak yalnızca Akrep, daha önce hiç iyileşemediği kalp kırıklığı nedeniyle kendini tehdit altında hissetmiyorsa kullanılabilir.


%5

Akrep ve İkizler İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

İkizler burcunun herkesle iletişim kurabilmesi iyi bir şeydir. Akrep'in doğası onları harekete geçirecek ve ilgilerini çekecek ve her zamanki gibi çok meraklı olacaklardır. Bu, Akrep'in derinliği ve ilginç konuları ile çok karanlık ve depresif hale geldikleri noktaya kadar daha da güçlenecektir. Bu, İkizler'in mecbur olmasa bile uğraşmak istemeyeceği bir şeydir. Ne yazık ki, Akrep'in İkizler'den öğrenebileceğini düşündüğü pek bir şey yoktur. Daha yüzeysel olmak isteseler de, daha az derinliği olan biriyle temas kurduklarında, egoları canlanır ve kenidlerini baskın hissederler. Bunun için İkizler'e neredeyse hiç saygı duymayabilirler ve kendilerine üstünlük katmak için kişiliklerini beslemeye çalışabilirler.


İlgi alanlarını paylaşmaları ve benzer mesleki veya eğitimsel yönleri olması durumunda, birbirlerini çok iyi tamamlayabilirler. İkizler fikir verir ve yeni bilgiler keşfederken, Akrep her şeye gerçek bir öz katar. Bu moda girerlerse ve birbirlerinin niteliklerini kabul etmeye başlarlarsa iletişimleri ilham verici olabilir. 


%20

Akrep ve İkizler İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Duygusal uyumsuzluk, cinsel yaşamlarını mahveder ve her ikisine de baş ağrısı yaratır. Biri diğerine aşık olursa ve duygularına aynı oranda karşılık alamazsa pek iyi vakit geçiremezler. Senkronize etmenin onlar için zor olduğunu söyleyebiliriz, çünkü Akrep'in özgürce vereceği duygular İkizler'in ayaklarından süpürülmesi gereken bir şeydir. Aynı duygusal ölçeğe sahip değiller ve bu onları hem tatminsiz hem de bir kırılma noktasına kadar baskı altında bırakabilir. Paylaşılan duygusal dünyaları için en iyi seçenek, her iki eşin de verebileceklerini vermesi ve karşılığında hiçbir şey beklememesi olacaktır.


%1

Akrep ve İkizler İlişkisinde Değerler

İlişkilerinde iyi olan şey, ikisinin de düşüncenin gücüne değer vermesidir. Akrep, birisinin kişiliğindeki diğer birçok şeye değer vermesine rağmen, birisinin zekası ve becerikliliğinden etkilenecektir. İkizler de aynı şeye odaklanacak, ancak birinin zekası hakkında biraz farklı bir değerlendirme yapacaktır. Ancak, çabaladıkları diğer şeyler büyük ölçüde farklılık gösterse de, aynı değere sahip ortak bir noktaya sahip olmayı kabul edebilirler.


%20

Akrep ve İkizler İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Bu ikisiyle ilgili harika bir şey, değişime açık olmalarıdır. Akrep hayatını değiştirmek isteyecek ve mutlu bir şekilde İkizler’in bu hedefe doğru küçük adımlarını atacaktır. Akrep, sabit bir burçtur, büyük oranlarda değişime uğrar ve İkizler’in değişken kalitesi çoğu durumda onları rahatsız eder. Yine de, yaşamda farklı deneyimlere olan ihtiyaçları ve her zaman aradıkları heyecanı ilişkilendirebilirler. Aynı şeylerden heyecanlanmasalar bile, her iki tarafın birlikte geçmeye karar verdikleri yolda seçim yapmaları için yeterli heyecan olacaktır.


%40

Akrep ve İkizler Burcunun Uyum Özeti

İkizler ve Akrep genellikle birbirlerini anlamsızca kızdırır. Hiçbiri partnerinin kişiliğini hafife almayacaktır. İkizler'e göre, partnerleri görünürde bir sebep olmaksızın çok depresif ve karanlık görünecek ve Akrep için bu, amacı veya derinliği olmayan bir deneyim olabilecektir. Aşık olurlarsa, karşılıklı değişim sevgileriyle bağlantı kurabilir ve birbirlerine tam olarak sahip olmadıkları şeyleri verebilirler. İkizler daha önce hiç hissetmedikleri derin, duygusal doyumu alacak ve Akrep nihayet sorunlu ruhunu dinlendirme şansı yakalayacak ve her şeyin ciddiye alınması gerekmediğini anlayacaktı. Bu, harika derslerden oluşan bir ilişki ve her iki partnerin de kişisel gelişimi için muazzam bir fırsata dönüşecektir.


%15

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Akrep Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Akrep Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Akrep Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Akrep Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Akrep Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Akrep Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.