Soru sor
Terazi Burcu | 23 Eylül 2020 - 22 Kasım 2020

Terazi Burcu Kariyer Ve Para

23 Eylül - 22 Kasım

Astroloji - Zodyak

Her Terazi için, mutlu bir yaşamın anahtarı iyi bir denge içindedir, yani özel hayatları ve sevdikleri için yeterince zaman ayırmadan çalışmayı tercih etmeyeceklerdir ama yaparlarsa, yaşam tarzlarını buna göre ayarlamaları gerektiğini hissedeceklerdir.Bazen kendileri için çalışan insanları örgütlemek için gereken inisiyatiften yoksun olsalar da sevilen liderler olabilirler ve önlerine çıkan ayrıcalıkları hak etmek için çok çalışacaklar. Hakikat ve adalet arayışında, iyi avukatlar ve yargıçlar ve aynı zamanda sanatsal yönlerini çocukluktan itibaren besledikleri takdirde diplomatlar, tasarımcılar ve besteciler olarak başarılı olabilirler. Bir grupta iyi çalışacaklar ve ikna edici ve yetenekli konuşmacılar olabilirler.


Hayatlarının mali yönü genellikle kontrol altındadır ve ne satın almak istediklerine karar vermekte daha fazla zamanları olsaydı muhtemelen durum böyle olmazdı. Mali tercihlerini sorgulamaya başlar başlamaz, muhtemelen herhangi bir karar vermek zor olduğu için hiç para harcamayacaklardır. Tasarruf ve harcama arasında oldukça iyi bir denge kurarlar ve moda ve güzel kıyafetleri sevmelerine rağmen, harcama arzusunun en pahalı kıyafeti elde etmesine nadiren izin veriyorlar.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Terazi Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.