Soru sor
Boğa Burcu | 20 Nisan 2020 - 20 Mayıs 2020

Boğa Burcu Kadını

20 Nisan - 20 Mayıs

Astroloji - Boğa Burcu Kadını Hakkında Bilgiler

Boğa Kadını Aşk Hayatı

Boğa burcu bir kadın aşık olduğunda nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. Aşık olduğu kişiyi tatmin etmek için kendiliğinden parıltısını, gözlerindeki bakışı ve vazgeçmeye hazır olduğu her şeyi neredeyse kıskanabilirsiniz. Bir ilişkinin başlangıcında, eşinin duygularına değip değmediğini görmek için dikkatlice inceleyecektir. Yavaş yavaş, gerekirse düşüncelerini, duygularını ve geçmişini paylaşmaya hazır olduğu noktaya kadar güven inşa edecektir.

Boğa kadını, tutkuyla ve şefkatle sevilmeyi özler, ancak derinlere kök salmış bir incinme korkusu var. Çiçek açması için çok fazla özen ve ilgiye ihtiyacı olduğu için, yumuşak bir çiçekle bir benzetme yerinde olacaktır.

Boğa Kadını Cinselliği

Boğa, kadınsı cinselliğin gezegeni olan Venüs tarafından yönetilen bir burçtur veya daha doğrusu duygusallıktır. Bu kadın, eşi kadar kendisi tarafından okşamak isteyecektir. Mümkün olan her şekilde öpülmek ve sevilmek isteyecektir. Orgazm, öncelikler listesinin en sonuncusu ve o, cinselliğin kendisinidir ama o kadar da umursamaz bile.


Cinsiyeti bir ilişkinin çok önemli bir parçası olarak görüyor çünkü tam olarak ne kadar sevildiğini hissedebileceği samimi bir bağı temsil ediyor. Cinsel hayatından memnun kalmazsa, değişime karşı direnci nedeniyle sevildiğini hissetmese bile aynı ilişkiyi sürdürmeye eğilimli olsa da, soğuk ve mesafeli olacaktır.


İlişkilerde Boğa Kadını

O senin annen, aşçın ve aynı anda senin sevgilin. Bu muhtemelen Ay'ı yüceltirken Venüs tarafından yönetilen zodyakın en kadınsı, rahat ve hassas burcudur. Onu bir kez tanıdığınızda, onun hakkında gizemli hiçbir şey kalmaz. Mesafesini uzun süre koruyacak olsa da, açılmaya karar verdiğinde, açık, istikrarlı ve şefkatli biri, ömür boyu arkadaşınız ve suç ortağı olacaktır. Boğa burcunun hoş ve sıkıcı şeyleri sevdiği sık sık söylenir, ancak aslında sevdikleri biriyle paylaşıldığı ve Venüs'ün olması gerektiği gibi sürekli heyecan duymaya ihtiyaç duydukları sürece çirkin herhangi bir şeyle başa çıkmaya hazırdırlar.

Boğa Kadını Güvenilir mi?

Güven kazanılması gereken bir şeydir. Bu konuda muhtemelen diğer işaretlerden daha fazla dikkatlidir, çünkü açmaya karar verdiğinde çok fazla pay vardır. Herhangi bir sahtekârlık hissederse, ihtiyaç duyduğunda gözünü kırpmadan yalan söyleyecektir. Diğer insanlara karşı duyusu, duygusal bedeniyle bağlantılı, ince bir anten gibidir ve ihanete uğradığını hissettiğinde neredeyse titrediğini görebilirsiniz. Partneri onu hayal kırıklığına uğratmazsa ve sadık kalırsa, onları asla hayal kırıklığına uğratmaz.


Boğa Kadını İle Flört

Boğa burcu bir kadınla çıkmak gerçekten çok kolaydır. Değerli olduğu sürece özel yerlere veya iyi düşünülmüş planlara ihtiyacı yoktur. Onu her zaman güzel ve romantik bir restorana, kaliteli yemeklerle götürebilirsiniz ve en sevdiği restoran muhtemelen evine yakın küçük bir İtalyan mekanıdır. Çiçek alın, ona sizin için ne kadar güzel olduğunu gösterin ve üşüdüğünde ceketinizi ona verin. Kendini güçlü hissettiği şeyler hakkında ilgisiz ya da umursamaz olmadığınız sürece, en küçük şefkat belirtileriyle tatmin olacaktır.


Boğa Kadınını Anlamak

Güçlü bir erkeksi yapıya sahipseniz, onu anlamak kolay olmayabilir. Bazı erkeklerin onu hafife almaması neredeyse imkansızdır. Şefkatli doğası ve başkalarına duyduğu his, partnerinden beklediği ve nadiren aldığı bir şeydir. Onun duygularını, arzularını ve ihtiyaçlarını hissetmelisiniz. Nazik olun, korunmaktan nefret ediyor gibi davransa bile onu koruyun ve beklentileri azaltın.


Boğa Kadının Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Boğa kadını güçlü, pratik ve güvenilirdir. Aşık olduğunda sadık ve yerleşmeye, çocuk sahibi olmaya ve partnerine başka hiçbir burcun yapamayacağı şekilde bakmaya hazır. Karşılığında, sevilmesi ve ilgilenilmesi gerekiyor. Öte yandan, duygusal acıdan çok korkuyorsa kapatılabilir, ulaşılması zor, mesafeli ve gerçek olmayabilir. En zayıf noktası, harika karakterinin çoğunu alıp onu derinden tatminsiz bir kadın haline getirebilecek suçluluk duygusudur.

Boğa Kadınınız İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Pahalı bir şey seçin veya pratik bir şey seçin. Boğa kadınlarının parayı çok önemsediğini düşünmek yanlış. Aslında değerini anlarlar ve pahalı şeyleri tanırlar. Boğa kadını, ihtiyaç duyulduğunda maddi değer ile sevgi miktarı arasındaki bağlantıyı anlayabilir. Yine de, kullanabileceği yaratıcı, pratik bir hediye ile ayakları yerden kesilecek. Çiçeklerle dolu sabunlar, doğal kokulu parfümler ve onu güldürecek her şey söz konusu olduğunda her zaman yumuşak bir yanı vardır. Ona rahat bir çift pofuduk terlik alabilirsiniz.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Boğa Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Boğa Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Boğa Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Boğa Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Boğa Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Boğa Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Boğa Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.